PDA

View Full Version : Porpunere



SmokerEveryDay
30-07-16, 10:04
Niste reguli noi:

1. Nu aveti voie sa faceti camp mai mult de 10 secunde altfel o sa primiti (SLAP/SLAY)
2. CT are voie sa pazeasca locatiile unde bomba poate fii plantata (A/B)
3. De acum cine mai zice "cine imi poate da si mie niste skin-uri?" sau "imi dati niste skin-uri?" sa primeasca gag 3 minute pentru motivul 'cersetor'.

Propuneri Skins/Vip/Mape:

1. Propun sa fie scoase skin-urile de SMG! Sa ramana doar Mp5/P90
2. Sa fie scoase toate skin-urile care incep numele cu "x/y/z BLACK" deci armele alea cu numele 'BLACK' sunt clasiciile de pe CS:GO nu are rost.
3. Sa fie reparat /trade-ul. Mie unul nu imi merge. I-am dat un skin lui F0r3st si zice ca nu ii apare. Asa a fost si la Ionut.
4. Eu am observat ca daca esti in echipa CT/T toati jucatoriilor de pe svr au numele in rosu sau albastru. (depinde in ce echipa esti)
5. Prea multe avantaje la VIP! Sa fie scos +hp , deagle si +DMG (asa am auzit ca are +dmg)
6. PROPUN CA PE MAPELE DE AWP SA FIE STRICT INTERZIS GRENAZILE SI DEAGLE-UL DE LA VIP!

KaporaL
30-07-16, 12:07
In legatura cu trade-ul trebuie sa scrie tu/playerul , cu care faci trade /trade numele tau si tu ai pui skynu el accepta si dupa tu.

Ana M.
30-07-16, 12:24
Trade.ul functioneaza , eu am dat un skin de knife ca aveam 2, recunosc ca m.am chinuit putin ca respectivul dadea accept inainte sa pun skinul :)), dar merge . Despre scosul avantajlor de la vip e cam penibil , mai bine scoatem vip de tot si gata.. Stii ce rost mai are vip.ul daca ii scoatem avantajele... Eu zic ca e ok asa , nu mi se par multe avantaje . Skinurile sunt ok asa cum le.a modificat krazy , nu vad rostul sa le scoata pe alea cu black ca oricum sunt putine.. Cat despre camp si pazitul bombei da acolo ai dreptate ,iar cu cersitul.. eu zic sa se dea gag in momentul cand i.ai atras atentia sa taca/inceteze daca vede ca nu vrea nimeni :) .

KrAzZzY
30-07-16, 12:54
Niste reguli noi:

1. Nu aveti voie sa faceti camp mai mult de 10 secunde altfel o sa primiti (SLAP/SLAY)
2. CT are voie sa pazeasca locatiile unde bomba poate fii plantata (A/B)
3. De acum cine mai zice "cine imi poate da si mie niste skin-uri?" sau "imi dati niste skin-uri?" sa primeasca gag 3 minute pentru motivul 'cersetor'.

Propuneri Skins/Vip/Mape:

1. Propun sa fie scoase skin-urile de SMG! Sa ramana doar Mp5/P90
2. Sa fie scoase toate skin-urile care incep numele cu "x/y/z BLACK" deci armele alea cu numele 'BLACK' sunt clasiciile de pe CS:GO nu are rost.
3. Sa fie reparat /trade-ul. Mie unul nu imi merge. I-am dat un skin lui F0r3st si zice ca nu ii apare. Asa a fost si la Ionut.
4. Eu am observat ca daca esti in echipa CT/T toati jucatoriilor de pe svr au numele in rosu sau albastru. (depinde in ce echipa esti)
5. Prea multe avantaje la VIP! Sa fie scos +hp , deagle si +DMG (asa am auzit ca are +dmg)
6. PROPUN CA PE MAPELE DE AWP SA FIE STRICT INTERZIS GRENAZILE SI DEAGLE-UL DE LA VIP!

1. Ok sunt de acord .
2. Daca CT are voie sa pazeasca A si B ... Tero de ce sa nu aibe voie sa pazeasca ostatecii ???
3. Sunt de acord .... dar mai intai ii avertizam sa nu mai cerseasca ca risca gag .


1. Lasale ca stau bine ... o simpla informatie ... stiti cat stau sa va scot o arma ? ... mai bine nu ati vrea sa stiti ... mi-au mancat zilele acele arme asa ca pwp :*
2. La fel .. stau bine ... cauta-mi tu skin-uri noi pt cs1.6 care sa fie din csgo pentru armele alea ... daca tot esti asa revoltat ca-s alea clasice ;) ...
3. Stiu ce zici ... la unii merg ( mare parte ) ... si la unii nu ( putini ) ... o sa rezolv si problema asta ...
4. Da, deoarece culoarea se seteaza in functie de echipa care esti ... o sa incerc sa rezolv dar nu garantez
5. Prea multe ? DMG+ ? .... dmg in + nu exista ... nu stiu cine a zis minciuna asta dar nu exista ... bine bine ... scot hp si deagle ... ce beneficii mai are vip-ul ? ... nimic ... deci alea 2 nu le scot de ce ? ... o sa luam logic ... daca te bati cu vipul si ii scazi 75 hp , ramane cu 25 ... si el te omoara ... ramane cu 50 ... urmatorul are sanse sa-l omoare ... sincer eu inteleg ... nu aveti vip si va deranjeaza ... dar daca cineva cumpara vip sa merita sa-l cumpere ...
6. Stai Stai Stai ... mai sus imi cerci sa le scot ? :)) si acuma sa le interzic ... bine am refuzat propunerea aia .... deci da accept regula asta sa fie interzis deagle-ul si grenazile ... daca un vip o sa le foloseasca primeste suspend 3 zile de la vip :) ... multumit ?

xeleron
30-07-16, 16:30
Propun sa se mai scada din timpul rundelor.

4-5 minute sau cat dracu este, really ?

Translate
30-07-16, 16:45
1. De acord
2. Nu sunt prea de acord
3. De acord

După
1. Nu-s de acord
2. De acord
3. de acord
4. DE acord
5. Nu-s de acord.
6. de acord.

KrAzZzY
30-07-16, 17:58
micsoram si timpul

SmokerEveryDay
30-07-16, 18:24
2. Daca CT are voie sa pazeasca A si B ... Tero de ce sa nu aibe voie sa pazeasca ostatecii ???


Nu am zis ca nu au voie...
Faza cu vipul e la Translate. I-am zis frumos pe o mapa de AWP sa nu mai dea cu dgl/he si ce mai are vip-ul. Eu atat vreau sa spun sa se termine faza asta cu dgl/grenazi pe mape de AWP :>

KrAzZzY
31-07-16, 01:38
O sa se bage regula curand :D

Orlando
16-09-16, 15:59
:tc: topic vechi