PDA

View Full Version : Debanare?



Nagato
08-08-16, 17:33
Salut, alphacs. Sunt varul lui Ano Original si vreau sa va intreb daca puteti sa-l debanati. A parasit comunitatea acum aproximativ jumatate de an, iar dupa a fost banat permanent pe motiv "Jigniri aduse comunitatii pup" sau ceva asemanator.
Sa fim seriosi, ban pentru asta? Si mai e si permanent...

Acesta va roaga sa-l debanati pe forum, avand o vechime si ajutand comunitatea cand activa.

Ph3n0m3n@L
08-08-16, 17:50
Din cate am inteles, a luat -1, apoi a fost suparat ca nu primeste veteran, apoi injura comunitatea si vroia sa plece cu serverul nu stiu unde, cam asta s-a postat la data banului, poate vine Alexandru cu mai multe detalii..

Nagato
08-08-16, 21:52
Din cate am inteles, a luat -1, apoi a fost suparat ca nu primeste veteran, apoi injura comunitatea si vroia sa plece cu serverul nu stiu unde, cam asta s-a postat la data banului, poate vine Alexandru cu mai multe detalii..

A spus ca toti donatorii iau veteran, iar cei care au facut ceva, sunt neapreciati. A plecat din cauza remove-ului, da.

Fixion.
08-08-16, 21:53
A plecat ca nu ii convine sa stea fara grad , mare besina.

Ryu
08-08-16, 21:57
Dupa parerea mea , am iertat foarte multa lume , iar un grad de veteran nu cred ca ar strica totusi Alexandru te poate lamuri mai bine.

Alexandru.
09-08-16, 03:36
Am facut-o pentru singurul fapt ca a zis ca "se pisa pe ea de comunitate" si a plecat cu sv pe alta, asa ca ban-ul ramane, din partea mea,nu ma intereseaza ca era nervos, nu ma intereseaza cum era, nu are voie sa scoata asemenea perle pe gura!
Bafta!