PDA

View Full Version : Propuneri CONCURS !



TheLord
13-08-16, 20:23
Daca tot am ajuns pana aici si avem un server cu o medie zilnica de peste 15 playeri ma gandeam sa facem un concurs (sau mai multe) pentru admine.Deoarece nu mai am gandirea aia de acum 5 ani cand am deschis serverul de pe 1.6 si imi veneau idei de concurs unice si frumoase pe server va las si pe voi sa propuneti.
Concursurile ce au fost si pe 1.6 erau de ex.: concurs de desenat/concurs video/intrebari/haxball/random.org si multe altele dar va las si pe voi sa propuneti :)
Ma gandeam asa la inceput de unul de desenat dar va las si pe voi sa decideti si sa propuneti.

Sau alt concurs ar fii (deoarece nu am facut niciodata chestia asta mereu eu ma ocupam de partea asta) sa faceti reclama pe forumuri/servere/concurenta ca 1 la mana nu puteti primi comenzi care va strica cs (ca pe 1.6) doar ban unde faceti reclama:))
Momentan cam toate serverele de jb cu care sa zic asa suntem in concurenta au un host decent la care nu am ce sa le fac nici eu (fraierii de pe indu... au schimbat hostu de 3 ori din cauza mea <3 pana au dat de bani din donatii si au cumparat si ei acolo un host care il platesc pe datorie , dar hai sa nu criticam =)) )

Hai va astept propunerile <3 !

Bles
13-08-16, 20:29
Propun un concurs de desenat.

Pro.Gamer.
13-08-16, 20:40
concurs de desenat :)

BatmaNN
13-08-16, 21:02
concurs de ore

TheLord
20-08-16, 13:24
O sa ma mai gandesc momentan am dat start la un concurs dupa ce se termina facem altul :) T/C