PDA

View Full Version : [..:: Remove ::..]



KrAzZzY
16-08-16, 12:38
Vad ca unii dintre voi sunt revoltati de deciziile pe care le-am luat.
Nu stau sa ma rog de voi sau sa va explic ce gresiti.
TheVampire a luat remove pentru ca :


- omul face 3 cereri din care ultima era corecta, zice el, si ia respins
- reclamatiile lui pentru elegantu, dispar de pe forum
- campdarx are administrator cu 33 h
- pe server nu faci nimic fara pile.


Oricine mai doreste sa se lase de server din cauza deciziilor mele sa-mi lase aici mesaj iar eu cu cel mai mare drag va rezolv in cel mai scurt timp.

George.
16-08-16, 12:56
si-a dat si ban singur
adica voteban

KaporaL
17-08-16, 07:41
Ma voi reapuca doar sunt bolnav de vre-o 5 zile

Alin - MDFK
17-08-16, 09:43
Trebuie sa fii prea inapt sa ceri remove cu KrAzZzY fondator/creator... :D :)))))))

TheVampire oricum era cam certaret... dar sa stii ca se ocupa de server...

CampDarx
17-08-16, 20:04
campdarx are administrator cu 33 h

Dap..Si ma indoiesc thevamipre ca l-am luat degeaba..+Nu imi place pentru ca esti tare in gura asa ca nu e o pirdere..Alin stie era pe server cand ma facut idiot si pe mie si pe elegantu..doar oftica..

Si am 33 de ore pentru ca am o problema la server dar doar la acest server ..(adica la servere care au mod csgo) ..Imi merge vreo 5 minute si dupa se inchide cs..dar o sa rezolv si o sa devin activ sper sa intelegi KrAzZzY..

MihaiBoss
20-08-16, 13:42
Mie imi place sv foarte mult si am si eu 2-3 skinuri si imi plac mapale sunt smechere si as vrea sa fac si eu mai multe skinuri de arme Smile

mykutzu
20-08-16, 14:03
campdarx are administrator cu 33 h

Dap..Si ma indoiesc thevamipre ca l-am luat degeaba..+Nu imi place pentru ca esti tare in gura asa ca nu e o pirdere..Alin stie era pe server cand ma facut idiot si pe mie si pe elegantu..doar oftica..

Si am 33 de ore pentru ca am o problema la server dar doar la acest server ..(adica la servere care au mod csgo) ..Imi merge vreo 5 minute si dupa se inchide cs..dar o sa rezolv si o sa devin activ sper sa intelegi KrAzZzY..
cum de patiti numai voi astia asa cv...?? schimba cs-ul si gata...
KrAzZzY eu sunt perfect deacord cu toate deciziile luate prin urmare
Tie de cand iti pasa ce cred alti de deciziile tale??
Sunt decizile tale fie ele bun sau rele dar suporti consecintele de dupa (bune/rele)

Orlando
16-09-16, 15:53
:tc: topic vechi