PDA

View Full Version : Propunere Sub-Categorie



Christian #GD
20-08-16, 19:16
Nume: CrIsSsTiAN97
Prounere: Doresc sa fie creata sectiunea numita "Urechea muzicala" cel mai bine ar fi la Relax Zone
Poze(daca este cazul): -
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Cred ca oricine de pe comunitate ar avea nevoie de un sfat in muzica sau ce muzica iar face placere sa asculte... m-am gandit la mai multe.
EDIT: Am renuntat la subcategoria cu jocuri nu stiam ca exista...,insa as dori sa fac altceva, am o ureche muzicala foarte buna si mi se spune cam des printre blocuri, ma gandeam sa fiu critic muzical, voi imi dati o melodie eu imi spun parerea si nota despre aceasta.
PS:Vin cu o idee originala.

George.
20-08-16, 19:22
pro, de ce nu?

Ionut.
20-08-16, 19:41
:pro: ar merge :)

Bin Laden Is
20-08-16, 20:45
Exista deja sectiunea "Jocuri" si nu cred ca ar trebui 2 sectiuni cu aceeasi chestie :contra:

Legat de sfaturi despre jocul respectiv....se poate adauga la acea sectiune daca se decide asta.

Syncron got his gun
20-08-16, 21:42
Contra nu are rost.

Alin - MDFK
21-08-16, 00:06
Contra nu are rost.

Exact.

Apropo , trag , cine ti-a facut avatarul ala bengos ??? :>

CameraMAN
21-08-16, 00:20
Tie tata, PRO
(Nici macar nu am citit ce scrie + ca nu ma intereseaza) ;)
+1 post iupiii

MisterWolf46
21-08-16, 00:41
Contra nu are rost.\

Deacord cu nenea asta ;)

Facebook
22-08-16, 16:51
Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Cred ca oricine de pe comunitate ar avea nevoie de un sfat in muzica sau ce muzica iar face placere sa asculte... m-am gandit la mai multe.
EDIT: Am renuntat la subcategoria cu jocuri nu stiam ca exista...,insa as dori sa fac altceva, am o ureche muzicala foarte buna si mi se spune cam des printre blocuri, ma gandeam sa fiu critic muzical, voi imi dati o melodie eu imi spun parerea si nota despre aceasta.
PS:Vin cu o idee originala.

Nu e o idee,nu ajuta comunitatea.Nu poti sa ii dai sfaturi cuiva in legatura cu ce muzica sa asculte.Adica poti dar e ciudat ca de exemplu eu sa te sfatuiesc sa asculti muzica bisericeasca,nu?
Si nici chestia cu "criticul muzical" nu ajuta comunitatea.


\

Deacord cu nenea asta ;)

Daca erai destept,dadeai tc inaintea mea.

:respins:

:tc:

Strumf
22-08-16, 18:06
Te taiam daca criticai SPECII