PDA

View Full Version : Reclamatie LUCKY si LION BLACK



ScreaMY
23-08-16, 11:09
► Nick CS: ✖ScreaMY✖
► Nick admin/player reclamat + SteamID: LION BLACK(http://steamcommunity.com/profiles/76561198288509692/) si LUCKY(http://steamcommunity.com/id/BMMarian/)
► Motiv: 1. Abuzeaza mult. 2.Injura playerii si se dau mari
► Dovezi (poze): Aici este un video cu LION BLACK https://www.youtube.com/watch?v=KPOxCLyaPPY
► Dovezi: Aici sunt poze cu lucky http://imgur.com/a/d6nQT http://imgur.com/a/oj9TO http://imgur.com/a/0k48G http://imgur.com/a/7WChw
In primele 2 poze lucky(Era terorist) a spus ca cine merge la disco are slay cat timp era FREEDAY adica ZIUA LIBERA.Iar cel care a pus muzica a primit slay pe motiv ca a pus muzica la freeday ;|
Cer -1 pentru acesti admini !

LucKy
23-08-16, 11:46
Vreau sa adaug ceva in primul rand player-ii se duceau la disco si spam-au cu muzica si am zis prin microfon "care mai pune muzica are slay" . Panda a pus muzica da? Atunci eu i-am dat slay.In al-2-lea rand vlad era blocat si i-am dat slap asa ca pozele tale nu fac nimic pentru mine.Plus ca vreau din nou sa iti amintesc ca tu te-ai cam saturat de sv. Si vad ca la motiv ai acolo 2.injura playerii , vreau sa te intreb ceva in video am injurat????? Aaa da poate le zic la cativa cand ma oftic la lr si cateodata "uratule" asta e injuratura??? Vezi-ti de treaba bai copile , eu la 10 ani ai tai ma duceam afara si ma jucam nu stateam la calculator.Daca si tu ai dat edit nu stiu la ce uite dau si eu edit pentru un plus de adevar : [3:53:50 PM] MisterWolf46: pe 25 intru si eu pe sav
[3:53:50 PM] #ScreaMY <3: M-am saturat de server ala
[3:53:55 PM] MisterWolf46: si eu

MisterWolf46
23-08-16, 11:56
Vreau sa adaug ceva in primul rand player-ii se duceau la disco si spam-au cu muzica si am zis prin microfon "care mai pune muzica are slay" . Panda a pus muzica da? Atunci eu i-am dat slay.In al-2-lea rand vlad era blocat si i-am dat slap asa ca pozele tale nu fac nimic pentru mine.Plus ca vreau din nou sa iti amintesc ca tu te-ai cam saturat de sv. Si vad ca la motiv ai acolo 2.injura playerii , vreau sa te intreb ceva in video am injurat????? Aaa da poate le zic la cativa cand ma oftic la lr si cateodata "uratule" asta e injuratura??? Vezi-ti de treaba bai copile , eu la 10 ani ai tai ma duceam afara si ma jucam nu stateam la calculator.Daca si tu ai dat edit nu stiu la ce uite dau si eu edit pentru un plus de adevar : [3:53:50 PM] MisterWolf46: pe 25 intru si eu pe sav
[3:53:50 PM] #ScreaMY <3: M-am saturat de server ala
[3:53:55 PM] MisterWolf46: si eu
Lucky sa stii ca si eu pot copia niste nume si sa le pun ase =))
De exemplu:
[4:53:50 PM] Gigel: Ma pis pe Lucky
[5:06:55 PM] Lucky: Deacord

LucKy
23-08-16, 12:01
Mister nu te supara dar din cate vad si numele meu e copiat gresit , poti sa te iei de mana cu Screamy

MisterWolf46
23-08-16, 12:07
Mister nu te supara dar din cate vad si numele meu e copiat gresit , poti sa te iei de mana cu Screamy

"poti sa te iei de mana cu Screamy" Ce vrei sa spui cu asta?

LucKy
23-08-16, 12:15
Adica esti un copil , exact ca Screamy , suparat pe viata si daca tot v-ati plictisit de sv va luati de MANA AMANDOI si puteti pleca :)

M3riuS
23-08-16, 12:15
1.eu injur pt ca astia nu stiu regulamentu si sunt prosti
2.si astia injura pe server numai eu asa ca taci ca parca nu-ti pasa de server-ul asta si te durea in p...a de el.
3.Nu mai fa reclamatii ca esti degeaba pe aceasta comunitate de cs go pt ca nu-ti pasa de nimeni si de nimic

M3riuS
23-08-16, 12:16
4.Ma refer la astia fara exp
NU LA ADMINI CARE STIU

M3riuS
23-08-16, 12:23
Ii dau dreptate lu Lucky,ia-te de mana cu MisterWolf si plecati pt ca nu va mai pasa si va doare fix in 14 dece facem noi,asa ca nu ma ezita tu sa faci reclamatii pt ca am zis 1 injuratura la caterinca care si alt admin ar spune-o iar a 2 a pt ca ma durut capu dar n-am precizat acest lucru.

Te rog daca nu esti un nesimtit ca alti ia-te de mana cu ala si plecati de pe sv.

LucKy
23-08-16, 12:29
Screamy vreau sa mai bag ceva legat de tine , se pare ca ai multe certuri cu admini : ✖ScreaMY✖: Nu
✖ScreaMY✖: Si tu te joci cu ei
Sempiternal: dece?
✖ScreaMY✖: Deci e clar
Sempiternal: si ce daca ma joc cu ei
✖ScreaMY✖: Nimic
✖ScreaMY✖: Dar ma enerveaza angry
✖ScreaMY✖: Atat
Sempiternal: ok

LucKy
23-08-16, 12:31
Va mai rog ceva si gata , nu va mai credeti asa de mari si tari , totul a ajuns la noname poate confirma si el ca am vb cu el pe privat(sa nu mai zica WOLF ca editez nume si nu stiu ce) : ✤LucKy✤: auzi
✤LucKy✤: name
✤LucKy✤: [3:53:50 PM] MisterWolf46: pe 25 intru si eu pe sav
[3:53:50 PM] #ScreaMY <3: M-am saturat de server ala
[3:53:55 PM] MisterWolf46: si eu
✤LucKy✤: uite adminii de pe jbgo.alphacs.ro ce vb pe privat
女naMe 女 CSGO and more is now Online.
女naMe 女 CSGO and more: ce sav?
✤LucKy✤: al nostru
✤LucKy✤: astea 2 is admini cu grade mari
✤LucKy✤: ,.....
女naMe 女 CSGO and more: ok
女naMe 女 CSGO and more: zii
女naMe 女 CSGO and more: ca remove
女naMe 女 CSGO and more: ceau
女naMe 女 CSGO and more: zile

ScreaMY
23-08-16, 13:11
Cat timp simon nu spune asta nu ai voie ! )

MisterWolf46
23-08-16, 13:14
Adica esti un copil , exact ca Screamy , suparat pe viata si daca tot v-ati plictisit de sv va luati de MANA AMANDOI si puteti pleca :)
E clar ca esti prea prost....
Poate tu pleci de pe sv dar eu nu, m-ai inteles?
Si terminati cu kkt asta ca va luati acu toti de la un kkt!

MisterWolf46
23-08-16, 13:16
Va mai rog ceva si gata , nu va mai credeti asa de mari si tari , totul a ajuns la noname poate confirma si el ca am vb cu el pe privat(sa nu mai zica WOLF ca editez nume si nu stiu ce) : ✤LucKy✤: auzi
✤LucKy✤: name
✤LucKy✤: [3:53:50 PM] MisterWolf46: pe 25 intru si eu pe sav
[3:53:50 PM] #ScreaMY <3: M-am saturat de server ala
[3:53:55 PM] MisterWolf46: si eu
✤LucKy✤: uite adminii de pe jbgo.alphacs.ro ce vb pe privat
女naMe 女 CSGO and more is now Online.
女naMe 女 CSGO and more: ce sav?
✤LucKy✤: al nostru
✤LucKy✤: astea 2 is admini cu grade mari
✤LucKy✤: ,.....
女naMe 女 CSGO and more: ok
女naMe 女 CSGO and more: zii
女naMe 女 CSGO and more: ca remove
女naMe 女 CSGO and more: ceau
女naMe 女 CSGO and more: zile

Am zis doar ca m-am saturat de sv ca atunci ma certam cu sparkle cu nu stiu ce reclamatii dar voi o luati prea in serios in plm...

Roby | alphacs.ro
23-08-16, 13:57
pot confirma mesajul trimis de ScreamY si Wolf deoarece Lucky ne-a dat sharescreens pe skype la mai multi admini sa ne arate!
!

LucKy
23-08-16, 13:59
Wolf nu fii atat de tare in gurita , un sfat prietenesc. :)

LucKy
23-08-16, 14:07
Screamy tu sa taci ca esti degeaba admin frate nu stii sa dai nici-o comanda, esti un mincinos si ai o activitate de kkt

DIVISION
23-08-16, 14:31
LucKy are degeaba gradul, il intrece, el crede ca gradul e pentru a fi un smecher cum cred multi altii. Adminul e pentru mentinerea serverului nu pentru distractie. Deci nu stiu care din noi pune mana pe regulament pana la urma :D

LucKy
23-08-16, 14:36
Division taci si dute la regulament si citeste ca parca imi aduc aminte cum faceai box cu arme si nu intelegeai de ce iti dadeam slay , plus ca ii vorba de tine de vii aici??? Si te-a adus screamy ca dama de companie???Esti politist si te dai mare pe sv , asculta baiete nu ai cum sa faci ceva cu gradul tau , esti degeaba pe sv . TU NICI NU STII SA AVERTIZEZI UN PLAYER CAND GRESESTE , ESTI PENIBIL FRATE .

LucKy
23-08-16, 14:41
Division daca tot ai venit macar nu mai vb sa pun eu mana pe regulament , asculta aici , tu si regulamentul sunteti paraleli .

RaresNova1
23-08-16, 15:11
Division, nu am nimic cu tine, dar tu chiar te iei in gura cu fiecare admin? -_-

Ninjabezy
23-08-16, 15:18
Imi place cum admini fara experienta comenteaza la astea mai mari.
Ma,vreti sa va spun ceva?Daca era unu sa spameze muzica la disco nu i dadeam slay,i dadeam direct ban permanent.
Nu suport nesimtiti pe server ma doare fix in pl daca aveti grad sau nu atat timp cat toata lumea de pe server nu se simpte bine ca e un retardat la disco care se joaca cu butoanele
TheDivision tu o sa zbori din staff pana maine stai chill.
Nu mai comenteti la reclamati daca nu aveti dovezi sau daca nu va spuneti parerea.

BANANA
23-08-16, 18:20
Confirm Conversatia intre Screamy Si MisterWolf Amandoi merita Remove

DIVISION
23-08-16, 19:40
Te-am avertizat pe tine lucky in schimb , si ba da am ce sa caut aici, pentru ca am fost de fata de multe ori cand ai gresit. Esti om gresesti, dar vad ca tu esti si nesimtit si comentezi adminilor mai mari ca tine. Have phun.

Imi place cum admini fara experienta comenteaza la astea mai mari.
Ma,vreti sa va spun ceva?Daca era unu sa spameze muzica la disco nu i dadeam slay,i dadeam direct ban permanent.
Nu suport nesimtiti pe server ma doare fix in pl daca aveti grad sau nu atat timp cat toata lumea de pe server nu se simpte bine ca e un retardat la disco care se joaca cu butoanele
TheDivision tu o sa zbori din staff pana maine stai chill.
Nu mai comenteti la reclamati daca nu aveti dovezi sau daca nu va spuneti parerea.

Sa te corectez pe tine, eu nu sunt disperat de grad ca tine, pot juca si cu player fara slot rezervat la nume. Si nu e TheDivision e DIVISION cititorule, cred ca la fel ai citit si reclamatia asta, in graba. Esti praf, salut.


Division, nu am nimic cu tine, dar tu chiar te iei in gura cu fiecare admin? -_-

Nici eu nu am nimic cu tine, dar daca ma luam in gura cu ei , nu ajungeam nici unde, acum le-am explicat doar ceea ce fac si ei nu vad.


Scuze că mă bag,dar DIVISION,inceteaza,mai bn nu te pune cu ei,pot să îți facă viața un calvar și să îți drs rekt-uri mai ceva gloanțele de AWP

=)))))))))))))))))))

wjat.
23-08-16, 20:28
Te-am avertizat pe tine lucky in schimb , si ba da am ce sa caut aici, pentru ca am fost de fata de multe ori cand ai gresit. Esti om gresesti, dar vad ca tu esti si nesimtit si comentezi adminilor mai mari ca tine. Have phun.


Sa te corectez pe tine, eu nu sunt disperat de grad ca tine, pot juca si cu player fara slot rezervat la nume. Si nu e TheDivision e DIVISION cititorule, cred ca la fel ai citit si reclamatia asta, in graba. Esti praf, salut.



Nici eu nu am nimic cu tine, dar daca ma luam in gura cu ei , nu ajungeam nici unde, acum le-am explicat doar ceea ce fac si ei nu vad.
Scuze că mă bag,dar DIVISION,inceteaza,mai bn nu te pune cu ei,pot să îți facă viața un calvar și să îți drs rekt-uri mai ceva gloanțele de AWP

BANANA
23-08-16, 21:08
Copiii care nu stiu subiectul sunt rugati sa nu comenteze
:multumesc:

BANANA
23-08-16, 21:10
Problema aici este ca Mister si Screamy au ceva cu mine Lucky si Lion pentru ca suntem apreciati pe sv si ei nu . Invidia este mare

GaBy2003
23-08-16, 21:16
Cred ca ai dreptate.... :| Mister oricum e cam nesimtit si el se da atat de tare....crezandu.se dumnezeu

LucKy
24-08-16, 17:41
MisterWolf am mai gasit o poza cum te iei in gurita cu AngryBanana , ai aici link sa vezi dovada : http://imgur.com/a/zdnm6

naMe Official
01-09-16, 13:50
aprobat
aveti grija data viitoare lucky , lion black .
t/c