PDA

View Full Version : Fratele meu NoName



Ok Kids Let s Tango
02-09-16, 21:50
Suntem admini care au donat gen eu si angry si altii lasane sa ne distram ce ne tot ameninta lumea cu cacaturi aolo si a dat slap aolo mi a dat gag aolo mi a dat slay
sunt donator in plm am donat ca sa ma ceva in plus fata de altii sa ma distrez mai mult ce cacatul meu e rau in asta? de tot dai aprobat la orice reclamatie noi am donat altii care
nu ai donat si au admini pentru 5 cuvinte si dupa abuzeaza si n ule face nimeni reclamatie nu patesc nimic daca imi dau slap pe cine incurc???DEAIA am cumparat general
altii admini sa ma lase in pace sa ii ajut pe oameni pe sv si in primul rand sa ma distrez lasa ne mai usor cu deastea ca ne dam singuri slap si deastea...ca nu stiu ce tot faci cu sv
asta uite te in pozele de la reclamatie mea de exemplu nu ai observat ca comisarul gaby a folosit msay pe degeaba dar miraculos unde numele meu nu era in poza aia si nu apaream deloc
l-ai vazut wow bv frate nici dovezi nu ai vazut am primit si aprobat la reclamatie dar nu ai vazut in poza aia care a fost o dovada ca sa demonstreze ca eu i am dat ban si este inutila nu vezi ca gaby alt admin abuzeaza........

Ninjabezy
02-09-16, 21:57
Deci ce ai spus tu:
Am donat frate nu ar trebui sa dai aprobat la reclamatii findca eu am donat.
Ai gresit,ai fost sanctionat,simplu.
Doar pentru ca ati donat asta nu inseamna ca sunteti admini mai speciali.
Apropo vezi ca maine dam teste,bafta.

BANANA
02-09-16, 23:05
:pro: Are dreptate Suntem donatori meritam mai mult nu copii de 5 ani care ne fac reclamati ca dam de 4 ori slap
Mie oricum nu prea imi pasa de ce veti face pe sv asa ca Va pup :*

cRz
02-09-16, 23:32
nu eate asa cum credeti . ati donat pentru grad deci sunteti admini . aveti o revlamatie suportati la fel consecintele . daca ai donat asta nu inseamna ca poti face abuz . cand donezi iei gradu direct nu mai rrb sa muncesti pentru el . pune astfel problema

LucKy
03-09-16, 13:03
Are dreptate crz :D

Ok Kids Let s Tango
03-09-16, 16:00
nu eate asa cum credeti . ati donat pentru grad deci sunteti admini . aveti o revlamatie suportati la fel consecintele . daca ai donat asta nu inseamna ca poti face abuz . cand donezi iei gradu direct nu mai rrb sa muncesti pentru el . pune astfel problema

frate nu spun ca nu trebuie sa fiu sanchitonat spun ca de ce numai noi suntem adica cate reclamatii am facut eu donator?? 0 vreti sa fac si eu reclamatii ca am poza cat sa luati 3 puncte direct multi dintre voi dar nu o fac pentru ca ati muncit pt grad dar si noi am dat banii deci de ce fac TOTI reclamatiiiiiii din nimicuri angry de exemplu isi dadea slap? care e problema?eu de exemplu am dat slay ca a pus muzica vrei eu ca simon sa nu mai pot da comenzi dupa ce deschid celulele ca se duce el la disco ca nu mai auzi nimic de la muzica si toti fac ce vor dupa cer fd ca nu 'au auzit' de muzica deci vezi mereu lumea ne face reclamtii pentru un cacat daca vr sa imi dau slap cand sunt in celula sau cand e day freeday sau cand nu sunt comenzi date care e problema ca nu inteleg?nu dasta avem admin? supraveghem sv ajutam playeri dar sa ne si distram doar nu am luat admin sa fiu sluga la playeri fara sa ma distrezi....???????? gresesc cu ceva

Ok Kids Let s Tango
03-09-16, 16:02
frate am atatea poze cand abuzeaza admini ca nu mai am spatiu in calculator trebuie sa sterg din ele is cand abuzeaza calumea slay all ca nu le place dayul sau ceva in gen dar eu primesc -1 si deastea pe un ban mintit ( adica unde e dovada ca eu ii l am dat..????? udne plm e dovada? adica pe degeaba) sau pe slap in cazul lui angry incurca pe cineva ca isi deadea slap?

Ok Kids Let s Tango
03-09-16, 16:06
si spui ca ei au muncit dar eu ce naiba am facut..?am mai multe ore ca 90% din admini.... am luat genereal ca asa am vrut si + eram admin si inainte sa iau general nu am venit asa pe sv ca un ratat si am primit admin pe banii aveam 60 de ore la momentul cand mi am luat general adica nu aveam asa putine ore.......

Ninjabezy
03-09-16, 16:14
Mai bine taceai din gura....
Ai avut 60 de ore cand ai luat general si acu ai 63 pe ok kids lets tango si 20 pe celalt.........
Frate nu esti admin bun,nu incerca sa pari ca esti admin bun ca nu esti.
De cand ai luat tu generalul l-ai folosit doar ca sa abuzezi.
Recunosc ai mai dai si tu un gag/kick cand injurai aia,atat!

Ok Kids Let s Tango
03-09-16, 16:31
Deci sv devine di nce i nce mai rau multi playeri dua comenzi cu 'spume' e o prostie ca e aproape imposibil de inteles ca majoritatea ua mic prost deci nu ai cum sa iti dai seama sau sutn copii de 9 ani si n ustiu sa vb deci cum sa iti dai seama ca zice cu spume si spune?

Abuzez ca asa vreau probleme?? Dar cu ce abuzez ca dau slap in day fd? Ca raman eu cu un prieten de al meu pe sv ultimi doi si facem putin misto?? Ninaj nu mai comenta ca de cand ai admin esti un cacat serios acuma toti admini care nu sunt generali inafara de 3-4 abuzeaza de admin ca sa influenteze sa ajunga cam mereul umtimul sua sa intre la ct atata rareori se intampla sa face ceva bun foarte rar

cRz
03-09-16, 18:09
slap se da cand ramai blocat nu iti dai slap sa arati ca ai acces . ai donat pentru grad deci tot admin ramai . vad ca esti cam greu de cap . ai gresit ti-a facut reclamatie .daca stam sa o luam ca bai am donat nu imi faceti reclamatie pai nu ar mai fi reclamatii . in general cei care doneaza au multe reclamatii pentru ca cei care au muncit pentru grad stiu cat de greu au ajuns unde au ajuns si de ce sa ia-1-2-3 etc daca face un amarat de abuz si mai bine respecta regulile . foloseste cum trebuie accesele

GaBy2003
03-09-16, 18:53
Si eu am donat....sorry :)