PDA

View Full Version : [reclamatie] Roby | kickback.com



69VeNoM69
08-09-16, 00:00
Nick CS:VeNoM
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Roby | kickback.com ( http://steamcommunity.com/profiles/76561198115631487 )
► Motiv:Mi-a dat ban pe motiv "kill" .Eram la ct si il omorasem fara sa vreau,i-am zis ca ii dau freeday dar el a ales banarea mea pe server.Vreau sa se ia masuri de la fondatori.Nu e prima data cand face asta.
► Dovezi (poze): http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=759789747

Florin Salam
08-09-16, 00:06
Asa este am fost pe server cand VeNoM a fost banat si cer remove lui Roby daca se poate nu este prima oara. +Pro pentru remove

DIVISION
08-09-16, 00:15
Asa este. Am fost prezent pe server

Roby | alphacs.ro
08-09-16, 00:46
I-am dat banip pentru ca facea reclama la serverul de mevid de pe 1.6 pentru ca facea foaste multe free kill uri si apropo Sempiternal m-a rugat sa ii dau ban ca daca nu ii dadea el .

Roby | alphacs.ro
08-09-16, 00:47
Vreau ca acest mesaj sa fie sters

RaresNova1
08-09-16, 00:55
In dovada ta nu se vede ca el ti-a dat ban si ai dat si profilul gresit, pe ala are vac =]]]]]]]]

Ninjabezy
08-09-16, 01:05
Nu ai nici o dovada ca a facut reclama la mevid,acum doar cauti un motiv sa i dai ban..
I-ai dat ban findca te-ai enervat pe el.

Roby | alphacs.ro
08-09-16, 01:10
http://imgur.com/1KXuk00 pentru ninja conversatia cu Sempiternal

BatmaNN
08-09-16, 01:20
roby are dreptate fix cand am intrat pe server a zis venom : mai fain e m**idu decat sv asta de cac*t " si atunci roby i-a dat kick dupa a intrat venom iarasi pe sv si intrat de cam 3 ori la ct cu m si a fost avertizat si pe deaspura facea si fk :multumesc: scuze ca am repetat cuvinte

Ninjabezy
08-09-16, 01:28
Eu din dovezile alea vad doar ca a vorbit cu tine.
trebuia sa il lasi pe sempi sa i dea ban nu sa i dai tu,deaia ai tu acu reclamatie si nu sempi.

BatmaNN
08-09-16, 01:37
si cum vrei sa facem dovezi sa facem poza la voice? vrei si martori?

Ninjabezy
08-09-16, 04:36
Poti sa aduci martori da.
si poti inregistra.
A da,si nu mai pune pe alti sa dea ban la cineva in locul tau,pentru ca daca cineva face reclamatie le face lor nu tie.

69VeNoM69
08-09-16, 07:58
Eu nu am 10 ani ca tine sa vin pe server sa ma bag la ct si sa fac reclama.Cum am mai si zis eu joc de placere pe server-ul acesta.Intru in fiecare zi pe el ,nu stau foarte mult dar respect admini.Cum noi playeri te respectam asa ar trebui sa ne respecti si tu.
Dar pe jb intotdeauna o sa gasesti copii Iintre 8-11 ani.

wjat.
08-09-16, 09:40
Eu nu am 10 ani ca tine sa vin pe server sa ma bag la ct si sa fac reclama.Cum am mai si zis eu joc de placere pe server-ul acesta.Intru in fiecare zi pe el ,nu stau foarte mult dar respect admini.Cum noi playeri te respectam asa ar trebui sa ne respecti si tu.
Dar pe jb intotdeauna o sa gasesti copii Iintre 8-11 ani.
Scuzați -mă că mă bag,dar Venom , gāndește -te puțin la ce ai zis.Daca ar fi doar copii īntre 8-11 ar fi fk peste fk,nu ar vorbi corect ,sau nu a să se ducă să se joace la jocuri.
Și este prima dată cānd face așa. Chiar dacă nu mă crezi ,nu merită doar pentru un ban remove.Remove-ul se ia atunci cānd face fk,daca unspe mii de banuri ,da mute degeaba,sau da unmute la toti,cand pe multe kill-uri.
Īn mare parte,abuz grav,nu ca un ban ,doua.

wjat.
08-09-16, 09:41
Scuzați -mă că mă bag,dar Venom , gāndește -te puțin la ce ai zis.Daca ar fi doar copii īntre 8-11 ar fi fk peste fk,nu ar vorbi corect ,sau nu a să se ducă să se joace la jocuri.
Și este prima dată cānd face așa. Chiar dacă nu mă crezi ,nu merită doar pentru un ban remove.Remove-ul se ia atunci cānd face fk,daca unspe mii de banuri ,da mute degeaba,sau da unmute la toti,cand pe multe kill-uri.
Īn mare parte,abuz grav,nu ca un ban ,doua.
Sau dacă ar fi copii de 8-11 ani ar reclama fiecare om,degeaba.

naMe Official
09-09-16, 12:50
:aprobat:
ai grija roby . la cine da-i ban
nu ai nici o dovada ca ai a facut reclama trebuia sa vii la mine sa imi zici nu sa ii dai tu ban repede.