PDA

View Full Version : Reclamatie Darius



Vr ăjitorul Din Si loz
16-09-16, 19:19
► Nick CS: Vr ăjitorul Din Si loz
► Nick admin/player reclamat + SteamID: ✭Darius✭
► Motiv: ban fara motiv :/ imi da ban pentru ca domnu se oftica si-l omor la lr si ii zic in gluma "morii " ma intreaba ce clasa sunt ii zic si dupa " ma doare-n cur ce clasa esti tu " + sta si vorbeste cu ct care e simon in loc ca ala sa dea comenzi . o sa dau edit cu demo cand e incarcat
► Dovezi (poze): http://imgur.com/a/aaS0G
Demo https://www.mediafire.com/?23ko3y6wpb0xcen

RaresNova1
16-09-16, 19:21
Nu ai ce sa ii faci, ala nu o sa ia niciodata -1 sau sa ii se scada gradul...

Vr ăjitorul Din Si loz
16-09-16, 19:24
Da nu mi se pare corect sa-mi iau ban pentru ca l-am omorat in lr si i-am zis "morii "

ScreaMY
16-09-16, 21:00
Deacord cu Vr ajitorul din si loz.Astazi 9/16/2016 pe mapa fortify Filimonozaur era simonl.El i-a chemat pe teroristi pe o cutie ca sa le dea box si Darius a venit langa ei si i-a omorat pe toti de la t(Erau 15) si dupa le-a zis scuze,va dau freeday...Merita -1 sau remove la grad.

wjat.
16-09-16, 21:06
Deacord cu Vr ajitorul din si loz.Astazi 9/16/2016 pe mapa fortify Filimonozaur era simonl.El i-a chemat pe teroristi pe o cutie ca sa le dea box si Darius a venit langa ei si i-a omorat pe toti de la t(Erau 15) si dupa le-a zis scuze,va dau freeday...Merita -1 sau remove la grad.
Screamy a donat,nu cred ca poate lua remove pentru ca a donat

Vr ăjitorul Din Si loz
16-09-16, 21:22
atunci da doamne iarta-ma t/c ca nu-mi mai bat capu cu incompetenti care dau ban pe motiv de oftica si nu isi iau remove pe motiv ca a donat.... degeaba e server populat daca oamenii fac ce vor , atunci dece mai exista admini pe serveer nu stiu .
pana si candy care ee mai mic (singuru pe care-l cunosc cat de cat ) e mai competent ca admin decat asta .

Atat timp cat donezi respecti si reegulamentu degeaba face "teste" cu admini .

Blue
16-09-16, 21:24
muje tu gandesti? daca a donat ce,nu trebuie sa aiba imunitate,daca a donat isi asuma niste riscuri -_-

Ninjabezy
16-09-16, 22:47
Orice admin(care a donat sau nu)poate sa i-a remove.
O sa se faca teste pentru admini in curand daca nu va comvine nu am ce sa va fac.
Reclamatile vi s-ar lua in considerare daca ati avea dovezi mai clare,nu sta nimeni sa downloadeze videoul.
Punel youtube sau ceva.

wjat.
17-09-16, 07:17
muje tu gandesti? daca a donat ce,nu trebuie sa aiba imunitate,daca a donat isi asuma niste riscuri -_-
Am zis cred.Scuze omule.

»Z3[R]o✭
17-09-16, 17:44
Eu zic ca nu ai terminat tot .. ai zis morti drace si ai inceput sa ma jignesti,injuri doar ca esti mai mare de cat maine nu imi pasa ... degeaba esti clasa a 12-a daca nu ai cap cand zici ceva gandeste ...

Vr ăjitorul Din Si loz
18-09-16, 00:51
domnule zero nu am spus nici macar "morti " sau "sami bag.. ceva " am spus doar mori , daca macar faceam ceva pe motiv nu mai faceam reclamatie atata timp cat stiu ce am spus si imi luasem ban pe un cuvant :)

Eu stiu foarte bine ce am zis am dat lr te-am omoratt ssi am spuss "mori "si "mori drace " in gluma nu te-am luat la ture sa te injur de morti si etc. nu te cunosc nu am dece sa fac asta nu ti-am luat mortii la dans nu ti-am adresat injurii deloc si eu daca tee-am injurat The Lord sa-mi dea ban permaanent


hai sa-ti mai zic o treaba daca spuneam ce ai zis tu ca ti-am luat mortii la tura si restu > PLAYERII trebuie sa aiba un limbaj decent pe server altfel vor fi pedepsiti prin GAG/KICK.

wjat.
18-09-16, 06:53
domnule zero nu am spus nici macar "morti " sau "sami bag.. ceva " am spus doar mori , daca macar faceam ceva pe motiv nu mai faceam reclamatie atata timp cat stiu ce am spus si imi luasem ban pe un cuvant :)

Eu stiu foarte bine ce am zis am dat lr te-am omoratt ssi am spuss "mori "si "mori drace " in gluma nu te-am luat la ture sa te injur de morti si etc. nu te cunosc nu am dece sa fac asta nu ti-am luat mortii la dans nu ti-am adresat injurii deloc si eu daca tee-am injurat The Lord sa-mi dea ban permaanent


hai sa-ti mai zic o treaba daca spuneam ce ai zis tu ca ti-am luat mortii la tura si restu > PLAYERII trebuie sa aiba un limbaj decent pe server altfel vor fi pedepsiti prin GAG/KICK.
Aici are dreptate Zero.Ban pentru înjurătură se dă doar când înjură serverul/ownerii.In rest gag si daca continua îi dai kick.

Vr ăjitorul Din Si loz
18-09-16, 09:07
si n-am injurat nici serverul nici ownerul. eu am spus doar "mori drace" in lr la gluma .

wjat.
18-09-16, 13:09
si n-am injurat nici serverul nici ownerul. eu am spus doar "mori drace" in lr la gluma .scz
Trebuia cu virgulă,adica ca tu ai dreptate

Hawok
25-09-16, 17:33
Zero, eram pe server si nu a spus asa ceva, deoarece nu işi permit. Asa si eu pot sa spun ca injuri tot serverul, si asa e, dar înca nu am o dovada. Cer remove acestui om!

Hawok
25-09-16, 17:34
Zero, eram pe server si nu a spus asa ceva, deoarece nu işi permite, toti stim ca dai ban-uri fara motiv. Asa si eu pot sa spun ca injuri tot serverul, si asa e, dar înca nu am o dovada. Cer remove acestui om!

naMe Official
29-09-16, 20:01
A luat -1 de la grad .