PDA

View Full Version : Propunere Regulament



Ok Kids Let s Tango
21-09-16, 20:05
As vrea ca Lord sa adauge regula asta eu nu am vazut asta in regulamentul nou sau ala vechi sau altul:
In cazul in care serverul are mai mult de 18 Jucatori admini au datoria sa dea kick la playeri care sunt afk
In cazul in care cineva sta la spectate admini au datoria de ai muta la tero iar in cazul in care sunt afk for primi kick

Deoarece am vazut momente cand suntem cate 20-25 pe sv si sunt 3-4 afk care ocupa locul pe sv pe degeaba cu motive gen am fost sa mananc unde stau si o mapa afk ei fac ore ocupa locul pe sv asa degeaba si nu sunt sactionati

Pro.Gamer.
21-09-16, 20:12
Sunt de acord :multumesc:

RaresNova1
21-09-16, 22:18
:pro: E bine asa, dar aia cu spectatorii e deja.

wjat.
22-09-16, 06:20
:pro: cu spectatorii e deja,dar cealaltă e o idee bună

GamerBlue
22-09-16, 18:33
:pro: astea sunt reguli care trebuie sa fie adaugate.

GaBy2003
23-09-16, 06:16
Eu sunt de acord :pro: erau 2 la spect afk...cand le.am dat kick mi.au facut reclamtie...deci :|

BoyOfFire
23-09-16, 18:28
Nu cred ca e nervoie de reguli ca sa dai kick la AFK, intr-un fel e logic.

TheLord
02-10-16, 11:33
As vrea ca Lord sa adauge regula asta eu nu am vazut asta in regulamentul nou sau ala vechi sau altul:
In cazul in care serverul are mai mult de 18 Jucatori admini au datoria sa dea kick la playeri care sunt afk
In cazul in care cineva sta la spectate admini au datoria de ai muta la tero iar in cazul in care sunt afk for primi kick

Deoarece am vazut momente cand suntem cate 20-25 pe sv si sunt 3-4 afk care ocupa locul pe sv pe degeaba cu motive gen am fost sa mananc unde stau si o mapa afk ei fac ore ocupa locul pe sv asa degeaba si nu sunt sactionati

Si daca va roaga frumos sa il lasati la spectator pana mananca? Iara ar fi ceva ce ar gonii playeri daca primesc kick si full nu prea prinde acum in timpul scolii deci probabil o sa adaug asa ceva in vacanta sau vedem. La afk le puteti da slay si daca sunt mai mult de 3 runde afk kick.

TheLord
02-10-16, 11:33
Tccccccccccccccc