PDA

View Full Version : Cerere ban Olmaz



SharkYYY
27-10-16, 19:27
► Nick CS:SharkYYY
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Olmaz+nu stiu steamid
► Motiv:ban+kick+injuraturi.
► Dovezi (poze): http://imgur.com/3jB03lX , http://imgur.com/Uc3PIDf , http://imgur.com/a/1NBGO .Accept niste pro/contra si propun scaparea cat mai rapida a gandacilor ce afecteaza direct server-ul si se reproduc pe zi ce trece din ce in ce mai mult si obtin admine pe banda rulanta.Sper sa vedeti poza daca nu cu lupa.

Mitrusca
27-10-16, 19:41
:pro:-3 daca se poate deoarece a dat la mai multi jucatori ban chiar si mie ban ip

SharkYYY
27-10-16, 19:47
ce -3 direct banat altfel se intoarce si prinde putere si e greu de exterminat unul ca el.

TO BE KNOW
27-10-16, 19:51
:pro: banat sau chiar grad scazut pana la Politist

BANANA
27-10-16, 21:26
:pro: -2 -3 sau banat detot

Lord imi pare rau stiu ca iti e prieten dar asa nu se mai poate

The Power
27-10-16, 21:49
:pro: -3 pentru ca abuzeaza mai mult decat trebuie.Si eu am primit ban de la el cand aveam politist

Zarzavat
27-10-16, 23:29
Ce ma amuzati bai mucosilor :))) , in primul rand Sharky esti un spart , nu reiese nimic din pozele tale , si faci cerere ban la un general , esti penal amice , "se reproduc pe zi ce trece din ce in ce mai mult si obtin admine pe banda rulanta" =))))))) am admin aici de 1 an bai pasarica si nu mi-a fost luat adminul , sincer nici nu ma intereseaza , Mitrusca ai 12 ani in mortii tai , asa ca te rog sa te culci , know nici macar nu stiu cine esti dar presupun ca tot un cacat de 12 ani , angry despre tine stii ce parare am , muciosule , si the power la fel nici nu stiu cine copilaria ta esti dar te pup . Aveti grija de corpurile voastre , ultimul meu post :)))

Florea197
28-10-16, 07:30
:contra: dar totusi sper sa moara in cancer. Banana cmf mai vrei boost ?

SharkYYY
28-10-16, 09:47
Ce ma amuzati bai mucosilor :))) , in primul rand Sharky esti un spart , nu reiese nimic din pozele tale , si faci cerere ban la un general , esti penal amice , "se reproduc pe zi ce trece din ce in ce mai mult si obtin admine pe banda rulanta" =))))))) am admin aici de 1 an bai pasarica si nu mi-a fost luat adminul , sincer nici nu ma intereseaza , Mitrusca ai 12 ani in mortii tai , asa ca te rog sa te culci , know nici macar nu stiu cine esti dar presupun ca tot un cacat de 12 ani , angry despre tine stii ce parare am , muciosule , si the power la fel nici nu stiu cine copilaria ta esti dar te pup . Aveti grija de corpurile voastre , ultimul meu post :)))

Vai de capul tau Olmaz,esti prea frustrat sa iti dai seama ca acest server de jb este format totusi din mai multe persoane care fiecare isi are rolul cu o anumita treaba.Ti am zis si pe server sunt mai mare in varsta ca tine nu stiu cum afirmi tu unele chestii ca ai putea sa fi tata sau unele cacaturi.Daca esti atat de inteligent observi ca in pozele mele am fost banat+kick unde zenux si-a facut treaba cand ti a dat ban.Daca ai de gand sa te iei de fiecare pentru varsta care o are esti mai prost decat credeam iar faptul ca nu iti pasa da dovada cat poti aduce tu un+ acestui server.Pe final iti zic doar ca esti un gandac care se bronzeaza la lumina monitorului si esti tare in gura ca multi altii dar poate in viata reala esti un cacanar frustrat.Semnat Shark

Mitrusca
28-10-16, 09:55
Oi avea eu 13 ani dar macar nu abuzez ca tine te crezi tare ca esti vechi si ca esti prieten cu Lord dar daca abuzezi intruna ne pleaca playeri si zbori si tu cu ei si dute tu la culcare si daca se poate sa nu te mai trezesti

BoyOfFire
28-10-16, 11:30
Dovezi clare, nu stiu cum inca mai are admin...

wjat.
28-10-16, 12:51
:pro:
De acord cu ceilalți.
Dovezile sunt bune .
Olmaz , luandu-te de toți nu ești "cool",pari chiar mai de r**"t . Și Mitrusca ala de 13 ani , gāndește mai bine și acționează mai corect ca tine...Unul īți zice o chestia care nu īți convină,pac ban permanent cu motivul pa.
Nici măcar regulamentul nu īl știi...Acolo scrue clar că atunci cānd un admin dă ban trebuie să dea ca motiv regula īncălcată.
Olmaz a mai avut multe ban-uri date cu motivul "pa"...Eu cer remove pentru acest gāndac.

dudu131
28-10-16, 12:59
:pro: Am fost de fata , asta nu e limbaj de general , motivul pentru care i-ai dat kick a fost foarte stupid , ai inceput sa il ameninti si sa il injuri , el nu cres ca te-a injurat cum ai facut tu.
Dupa toate cele intamplate ti-ai mai luat si ban de la zenux (bravo zenux) , succes.

GaBy2003
28-10-16, 14:48
:pro: de acord cu ceilalti...Ölmaz eu nu am nimic cu tine...dar nu se procedeaza chiar asa...macar ii spuneai chestiile astea la micri ca sa nu poata face ss...zenuX ai actionat bine cand ai intrat si i.ai dat ban...Eu cosniser ca pentru chestia asta maxim -2 vei primi...eu nu.ti doresc asta dar nu trebuia sa.l injuri pe chat :|

dudu131
28-10-16, 14:53
Acest olmaz a inceput sa abuzeze si pe mine , acum cateva secunde , intra pe server si imi da ban pe motiv "abuziv" si imediat iese , pun mai tarziu poze.

beleaua1234
28-10-16, 17:25
:pro: -3 sau ban permanent deoarece eram si eu de fata cand s-a intamplat asta iar sharkYYY i-a zis sa nu m-ai injute lui ca sunt si copii si olmaz a inceput sa il amenite ca il zboara de pe server sau ca ii da ban si sharkYYY incerca sa ii expilce de ce nu ar trebui sa injure iar Olmaz i-a dat kick.

Ninjabezy
28-10-16, 18:56
:pro: Esti unul dintre cei mai prosti admini.
Ne doare in pula de cat timp esti tu pe server,ca admin esti un zero!
Genul de tupeist de 17-18ani care crede ca nu isi pierde rankul ca e prieten cu ownerul.
O sa dispari fraiere,nu te mai suporta nimeni.

Mitrusca
28-10-16, 19:50
Ce ma amuzati bai mucosilor :))) , in primul rand Sharky esti un spart , nu reiese nimic din pozele tale , si faci cerere ban la un general , esti penal amice , "se reproduc pe zi ce trece din ce in ce mai mult si obtin admine pe banda rulanta" =))))))) am admin aici de 1 an bai pasarica si nu mi-a fost luat adminul , sincer nici nu ma intereseaza , Mitrusca ai 12 ani in mortii tai , asa ca te rog sa te culci , know nici macar nu stiu cine esti dar presupun ca tot un cacat de 12 ani , angry despre tine stii ce parare am , muciosule , si the power la fel nici nu stiu cine copilaria ta esti dar te pup . Aveti grija de corpurile voastre , ultimul meu post :))) Ai zis ca nu te intereseaza dc ne mai injuri pe forum dc faci ca un tigan de dai ban la toti si la sfarsit Aveti grija de corpurile voastre adica ce vrei sa spui ce crezi ca ne faci esti chiar asa tare tu nu vezi cate :pro: ai la cererea de ban adica nimeni nu te suporta si nu ne intereseaza vechimea si apropo mortii tai bai tupeist prost ai inteles macar intereseaza-te inainte sa spui ca eu am 12 ni si nu sti cine e know au mai zis baietii ca azi ai intrat si iai dat ban la unu

Ok Kids Let s Tango
28-10-16, 23:07
ba dar sunteti ratati ce va tot certati...? faceti reclamatie va dati cu parerea si lord raspunde reclamatiei nu trebuie sa pune fiecare vro 10 mesaje in care injurati si va certati ca pe nimeni nu intereseaza distrusilor

SharkYYY
29-10-16, 10:19
Nu te mai baga ca supozitorul in cur ei au tot dreptul deoarece fac parte din staff.Daca o luam logic orice server e format din administrator si staff unde trebuie sa fie mereu o munca de echipa.Asa ca daca tu crezi ca ei spunand ce vor sunt distrusi inseamna ca esti mai prost decat acel gandac.iar din ce am zis mai sus au tot dreptul sa ceara banarea lui

GaBy2003
29-10-16, 10:28
De ce bannarea si nu remove?

SharkYYY
29-10-16, 10:35
La banare nu mai poti dona deci nu mai da iar 10 euro si sa isi bata joc de server.Acum e alegerea lui lord ce vrea sa faca cu el.

TheLord
02-11-16, 09:29
,+2 pentru " ultimu post" +1= +3 tc