PDA

View Full Version : amx_destroy...(Semnal de alarma)



RMV.
28-10-16, 15:18
Se pare ca s-a ajuns la o problema cu acest amx_destroy...
Se aplica prea des si prea aiurea....
Nu o sa dau numele celor care dau DESTROY asa in prostie pentru ca o sa se simta singuri si o sa vina sa comenteze aici...
Am ajuns sa se dea "amx_destroy" pe chestii de genul "Injuraturi de mama" sau orice altceva...
Un player zice "fmm" ?Hai sa ma autosesizez si sa ii dau destroy.. ca nu mai exista "amx_gag"...Sau e pe preferinte?si nu inteleg eu?Ma injurii de mama ,tata , sora ,frate etc etc..
Iti aplic amx_destroy ca eu sunt admin cu grad mare si fac ce vrea -.- mea...Nu-i asa?...
Daca verificam consola din ultimele 7 zile ...sigur se va gasii un amx_destroy pe motive foarte "bune" (Sarcasm)...
Fac acest topic pentru a trage un semnal de alarma!..s-a ajuns prea departe cu acest amx_destroy pe motive .....
Ce inseamna un destroy dat pe motiv "fmm" ? Un player in minus...poate chiar mai multi..
Ca restul vad si ce isi spun ei oare?..."Daca zic si eu fmm , oare imi da si mei destroy?"...
Si asa usor usor pleaca playerii...
Din 32/32 se ajunge la 30/32 la 25/32/ si intr-un final la 8/32..Daca continuam asa...
Astept raspunsul playerilor si desigur a fondatoriilor si al asa zisilor "Adminii".

Orlando
28-10-16, 15:22
este adevarat ..... sau se mai da ban "limbaj.de.mama" cu ce te ajuta pe tine ca ii dai ban sau gag e acelas lucru doar ca daca ii dai ban uita de server si sa intre inapoi dar cand ai gag mna esti pe server.....

Bin Laden Is
28-10-16, 16:38
Astazi am dat de un destept care dadea ds pe motivul "ai apasat butonul"

Claudiuq
28-10-16, 17:18
Ba dar la ce sa scoată destroy ?
Daca intalnim un codat ce facem dam ban 7 zile ? Mai bine ds si ban in plus am intalnit pe unu care ma injura de neam si eu am dat gag 4 min nu sa potolit,am dat ban 10 min si tot a revenit pt ca el avea ip dinamic si ce credeti am dat ds si ban 7 zile
(tot ce am scris am scris pe tell)

Kinda
28-10-16, 17:59
Adevarat.Nu e zi in care sa nu se ia destroy incontinuu.

GoAgLe#
28-10-16, 18:06
Nu se va scoate nimic , și majoritatea au imun la destroy......poate și eu exagerez uneori...
și la quit nu se trage un semnal de alarma ca se spameaza cu el nu dau nume ...?

RMV.
28-10-16, 18:29
Nu se va scoate nimic , și majoritatea au imun la destroy......poate și eu exagerez uneori...
și la quit nu se trage un semnal de alarma ca se spameaza cu el nu dau nume ...?
A zis cineva de scos comanda?...
Eu doar am spus ca se foloseste excesiv si intr-un mod nefolositor..

GoAgLe#
28-10-16, 18:32
A zis cineva de scos comanda?...
Eu doar am spus ca se foloseste excesiv si intr-un mod nefolositor..
și la quit e la fel.

translucid
28-10-16, 18:37
Ma scuzati k intervin asa aiurea , insa destroy-ul nu reprezinta cn stie ce "alarma" in ziua de azi ,
se poate "scapa" foarte usor de el (si nu numai) !
Aceeasi chestie e valabila si la ban [inclusiv pe clasa de ip (cel putin pt unii )] :P
Daca cnv care se "pricepe" chiar vrea sa iti faca "zile fripte" atunci o poate face ;)

Bin Laden Is
28-10-16, 18:54
și la quit e la fel.

Quitul se plateste...idiotenia ta nu.Abuzati , va zbor.

dEv.
28-10-16, 19:02
Mane,dacă numai avem destroy atunci,daca intră un aimer/wall-er le dăm ban 6 zile,după poate reveni din nou, și de aceasta comanda destroy,nu trebuie scoasă

cRz
28-10-16, 19:29
goagle am vazut ca dai aiurea destroy . o sa incep sa intru in voi muhahaha sa vedeti ce minne si cateva zile pe tusa o sa aveti . nu va mai jucati cu . comenzile atat va zic

GoAgLe#
28-10-16, 19:44
goagle am vazut ca dai aiurea destroy . o sa incep sa intru in voi muhahaha sa vedeti ce minne si cateva zile pe tusa o sa aveti . nu va mai jucati cu . comenzile atat va zic
Nu dau aiurea destroy dar ori ce fac mă trezesc cu quit nu vreau sa dezbat aicea și tu ephrem te calmez eu cu spamurile alea toate la timpu lor.
deci cum e gametracker întârziat cu 3-5 minute am avut la status 22 de min mă bag ct se trezește unu ca se uita pe gm și primesc quit în spam e corect nu am mai putut sa fac poza la status ca mă scos din cs frumos din partea lui ...

Bin Laden Is
28-10-16, 21:12
Nu dau aiurea destroy dar ori ce fac mă trezesc cu quit nu vreau sa dezbat aicea și tu ephrem te calmez eu cu spamurile alea toate la timpu lor.
deci cum e gametracker întârziat cu 3-5 minute am avut la status 22 de min mă bag ct se trezește unu ca se uita pe gm și primesc quit în spam e corect nu am mai putut sa fac poza la status ca mă scos din cs frumos din partea lui ...

Ai sectiunea de reclamatii..de pe gametracker cred ca nu te-a scos..foloseste si hlsw daca tot nu iti stii minutele

RMV.
28-10-16, 22:08
Mane,dacă numai avem destroy atunci,daca intră un aimer/wall-er le dăm ban 6 zile,după poate reveni din nou, și de aceasta comanda destroy,nu trebuie scoasă
Domnule JtK# asa zisul om pe numele sau EkTrO...adica eu..
Nu a spus ca trebuie exclusa aceasta comanda!..Eu am spus doar ca aceasta comanda se foloseste excesiv si de cel mai multe ori pe motive de nimic!..
Adica s-a ajuns sa se aplice amx_destroy pentru niste injuraturii gen "fgm" "fmm" etc etc...


și la quit e la fel.
Quit-ul se plateste.. Deci nu are oricine acces la el..
Cum a spus si EphRem "Quit-ul se plateste , idiotenia ta nu"
Aici adaug si eu "Quit-ul se plateste , dar idiotenia ta este gratuita".
Revenind la cea spus JtK#.. Atunci da se poate aplica destroy..daca un om detine aim/wall sau orice alt cod...Atunci da se poate aplica amx_Destroy..Insa cand se aplica amx_destroy pentru injuraturii e deja prea departe...
Sper ca acest topic sa rezolve ceva..

goagle am vazut ca dai aiurea destroy . o sa incep sa intru in voi muhahaha sa vedeti ce minne si cateva zile pe tusa o sa aveti . nu va mai jucati cu . comenzile atat va zic
Asa sa faci cRz :))

Khajiit
28-10-16, 22:31
Fratilor, am facut 2 anunturi despre comenzi.
Oricine incalca regulamentul principal+ bonusul din anunturile mele este liber la sanctiune, asa ca actionati daca un admin e ratat si dati-i peste nas cu topicurile mele.

Heisenberg
29-10-16, 15:46
Mie mi-a dat Fuck4Ever DS la CS ieri ( 10/28/2016 ) ca l-am omorat din greseala ca nu am auzit comanda de la simon .... nici macar nu am apucat sa scriu pe chat ca ii dau FD next si sa imi cer scz ca deja am luat ds....clar cu oameni ca astia.

LioNNN
30-10-16, 05:34
goagle am vazut ca dai aiurea destroy . o sa incep sa intru in voi muhahaha sa vedeti ce minne si cateva zile pe tusa o sa aveti . nu va mai jucati cu . comenzile atat va zic
Tu vorbesti ma paralelipipedule?
Tu care vii beat cateodata pe server si dai minne?
Tu care plangi la reclamatii ca vai iarta-ma Strumfe, am fost beat si nu mi-am dat seama ce am facut
Sau poate bei si tu un suc si iti dai filme de la zaharul din suc......si te ia prea tare
Apropo...nu am venit aici pentru +1
Am venit sa-i spun ceva lui cRz care el este "cuminte"

Bin Laden Is
30-10-16, 06:47
Eu zic sa incetati cu "atacurile" astea.Va rezumati la problema pusa in discutie , nu veniti sa aruncati ceva "la vecinu' "

HoTNighT.
30-10-16, 07:52
Imi place sunetul<3

RMV.
02-11-16, 18:54
Tu vorbesti ma paralelipipedule?
Tu care vii beat cateodata pe server si dai minne?
Tu care plangi la reclamatii ca vai iarta-ma Strumfe, am fost beat si nu mi-am dat seama ce am facut
Sau poate bei si tu un suc si iti dai filme de la zaharul din suc......si te ia prea tare
Apropo...nu am venit aici pentru +1
Am venit sa-i spun ceva lui cRz care el este "cuminte"
Nu e problema ta ce face cRz in viata sa personala..
Si daca ai avea si tu putin pentru cRz ca este de mai mult timp ca tine pe comunitatea asta...
Ai venit aici ca te simti "atacat" de acest topic..
Si ai astepta sa posteze cineva ceva de care te poti lega..
Si hop ai venit cu post

Gabitu.
03-11-16, 16:35
este adevarat , eu stau mai mereu on pe servar aproape si cand intru vad numai admini amx_destroy de ce ? ca a zis "fmm" sau ca face fk? este clar ...

R3PyKu
03-11-16, 16:43
Nu doar destroy-ul este o problema.

SergiuOfficial
05-11-16, 07:43
Interesant .. din pacate nimic nou ... mereu vor fi "admini" care sa abuzeze , de acea voi trebuie sa le faceti reclamatie , simplu .

RMV.
14-11-16, 13:27
Interesant .. din pacate nimic nou ... mereu vor fi "admini" care sa abuzeze , de acea voi trebuie sa le faceti reclamatie , simplu .
Ai si tu dreptate.
Dar s-a ajuns prea departe cu acesti "admini" care abuzeaza.

KȘlI3rU Fr3căţ3i
14-11-16, 14:48
Da persoana care ar trebui sa se simta este Scrambler821 ca ala da destroy in prostie o data i-a zis unu fmm si i-a dat de 4 ori ds si asa mai departe

LioNNN
15-11-16, 22:25
Da persoana care ar trebui sa se simta este Scrambler821 ca ala da destroy in prostie o data i-a zis unu fmm si i-a dat de 4 ori ds si asa mai departe
Vorbeste cel care abuzeaza de slap =))

SmokerEveryDay
15-11-16, 22:30
Si pe tn cand te injura de mama :) ? Cu gura ta ai spus ca daca te injura cnv de familie ii dai direct Destroy/Quit :)))))))

KȘlI3rU Fr3căţ3i
15-11-16, 22:31
si am dat? eu dau gag sau ban atat

SpaceGM
15-11-16, 22:32
Ar trebuii sa aiba acces la ds doar cei care nu abuzeaza.
Abuzatori: Yeti#,Fuck4Ever etc. as fii scris mai multi doar ca nu imi aduc aminte.
Sa faca cineva si amx_minne ca abuzeaza multi si de ala. :) :)

LioNNN
15-11-16, 22:35
Ar trebuii sa aiba acces la ds doar cei care nu abuzeaza.
Abuzatori: Yeti#,Fuck4Ever etc. as fii scris mai multi doar ca nu imi aduc aminte.
Sa faca cineva si amx_minne ca abuzeaza multi si de ala. :) :)
Uite....baiatul spune..yety# nu abuzeaza Fuck4Ever nu abuzeaza Trebuia sa mai spui Ektro nu abuzeaza..

Si pe tn cand te injura de mama :) ? Cu gura ta ai spus ca daca te injura cnv de familie ii dai direct Destroy/Quit :)))))))
Pai ție ți-ar convenii sa te injure de mama? Și mama ta sa fie moarta de cand aveai 1 an ?

SpaceGM
15-11-16, 22:38
Uite....baiatul spune..yety# nu abuzeaza Fuck4Ever nu abuzeaza Trebuia sa mai spui Ektro nu abuzeaza..
Am zis Abuzatori,nu cei care nu abuzeaza,baietas!:))

LioNNN
15-11-16, 22:39
Am zis Abuzatori,nu cei care nu abuzeaza,baietas!:))
Acm m-am prins =))

SpaceGM
15-11-16, 22:42
Acm m-am prins =))

OMG!!!!!!!!!!pogchamp !!!! BRAVOOOOO!!!!!

RMV.
15-11-16, 22:46
Si pe tn cand te injura de mama :) ? Cu gura ta ai spus ca daca te injura cnv de familie ii dai direct Destroy/Quit :)))))))
Nu am spus in viata mea acest lucru.
Aberezii acum.

Uite....baiatul spune..yety# nu abuzeaza Fuck4Ever nu abuzeaza Trebuia sa mai spui Ektro nu abuzeaza..

Pai ție ți-ar convenii sa te injure de mama? Și mama ta sa fie moarta de cand aveai 1 an ?
Iar vorbesti despre mine ? , Esti fanu meu sau ce?
Ti-ai facut un obicei din a vorbi despre mine.
Spre deosebire de tine eu nu abuzez , tu primesti reclamatie odata la 2 zile (poate chiar si mai putin)
Hai sa citam cateva cuvinte din ultima ta reclamatie.
Nick Cs: Nu Dau nume (e doar un exemplu)
Nick admin/player : reclamat Fuck4Ever.
Motiv : Abuz destroy
Dovezi (poze/demo) : www e un exemplu trateaza-l ca atare . romanica
Vorbeste acel tip de om care e insuportabil pentru majoritatea oameniilor de pe JB.
Vorbeste acel om care face o reclamatie pentru "SPAM"
De ce face asta ? de ciuda pentru ca poate zic poate adminu X e mai bun ca el , si el moare de ciuda facandu-i reclamatie vezi doamne ia ala -1 , remove.
Devii penibil prietene.

Zamolxis
15-11-16, 23:01
Întradevăr, serverul a scazut rau, la ora 23 sambata si duminica e maxim 10/32, inainte era pe putin 20/32 la ora aia, majoritatea abuzeaza de destroy si ca sa scoti destroy, trebuie sa stergi cs-ul si sa il bagi iar sau sa faci metoda aia sa stergi din cs alea, dar unii nu stiu sa faca asta, dar pana la urma se descurca ei dar o sa-si faca impresia ca Jb alphacs ro este un server ... asa ca mai usor in pnm, fite multe, am admin si gata no?... pnm eu joc si dupa 23 pana la 4 daca se poate, dar cu cine? Daca nu e nimeni, probabil aia carora le da-ti voi destroy, vor sa ii doneze lui Lord si Lord poatea baga boost cu ei... Acum nu vreau sa ziceti ca eu abuzez, eu n-am abuzat nici macar o data cand aveam eu grad mare inainte, doar ca n-am mai intrat si remove, acum slot deci "no comment".

RMV.
27-02-17, 00:52
Un t/c aici?...

George.
27-02-17, 06:37
Nu mai diatruge nimic destroy

George CR.
27-02-17, 07:57
Amx_destroy Se foloseste ... am vazut din orice ..... prea mult abuz .... eu nu zic sa o scoata .... eu zic doar sa o scoata de la adminii care o folosesc in prostie !

Engelhardt
27-02-17, 09:15
minne-ul e acum un ds =))))) ce naiba :)) toti au imun la minne/ds, ar trebui inbunatatit minne-ul, poate chiar si ds, ca toti au imun acum :))

LimZAR
27-02-17, 10:35
Stati ma pizdelor ca o sa dea odata si-odata SkillartzHD upgrade la minne sa vedeti atunci jale ce e cu voi , nu mai intru pe server din cauza tarfelor care au dat atunci ds in spam si minne , de aceea imi si iau eu - ca meritati voi sa fiti fututi in cur , nu este timpul trecut , o sa se dea upgrade la minne.

RMV.
27-02-17, 14:57
Stati ma pizdelor ca o sa dea odata si-odata SkillartzHD upgrade la minne sa vedeti atunci jale ce e cu voi , nu mai intru pe server din cauza tarfelor care au dat atunci ds in spam si minne , de aceea imi si iau eu - ca meritati voi sa fiti fututi in cur , nu este timpul trecut , o sa se dea upgrade la minne.
Un infraction pentru acest limbaj de mahala?.

TheRemix
01-03-17, 17:37
Amx_destroy e inutila =)) Toti au ma imun la ea.

Geo xxh
01-03-17, 17:41
Un infraction pentru acest limbaj de mahala?.
un infraction pentru ph? muhahaha :))
amx_destroy = nula.. mai bine rebagi jbanzo

TheRemix
03-03-17, 21:57
un infraction pentru ph? muhahaha :))
amx_destroy = nula.. mai bine rebagi jbanzo

Jbanzo=minne

Rokar
11-03-17, 15:36
Este adevărat se folosește foarte mult

HeaDsHoT
12-03-17, 16:58
Afara cu ds tatiii

dEv.
12-03-17, 17:08
Acum vați trezit și voi cu +1 topic vechi Ștrumf​ hai cu
http://imgur.com/BGp1GDU.jpg

George.
12-03-17, 17:11
:tc:
Scuze pt asta am facut test doar

cRz
12-03-17, 17:41
Nimeni nu ma injura de mama sa fie clar . Eu nu intru pe jb ca sa aud injuraturi la adresa mamei mele . Acei playeri care iau destroy degeaba sa faca reclamatie si gata t/c no spam
cRz
Jb
Admin