PDA

View Full Version : Reclamatie qSpace



MoSu Spo0K3
04-11-16, 10:54
Nick Tau :Spo0K3
Nick-ul Reclamatului : qSpace
Varsta ta :19 ani
Pentru ce motiv il reclami?: pai eram afk doar ce terminam o tigare si eram fix pe qspace si chestia el mergea se dadea in spate dupa iar in fata su facea kil instant am zis bha poate a fost bulan dar a facut lucrul asta de multe ori si am zis ia da wg qspace a zis ca i da eroare oke am zis si am intrat la el in pc cu teamviwer desigur si el a fost de acord si el s.a dus sa manance eu i controlam pc-ul si am dat peste multe
Dovezi :www.imgur.com/a/JU0tA
Alte precizari ? : dupa cum se vede in ss stiti cu totii ce merita

Ps:qSpace daca incerci sa minti ca nu le folosesti esti un copil de 5 ani :)))

qSpace
04-11-16, 11:04
Alea care le-ai gasit tu pe pc descarcate stie si marius despre ele..
Acum vrio 3-4 zile am incercat sa vad daca test wg are baguri si am descarcat un wall mai dificil de gasit ! Si am intrat pe un sv oare care prima data si am intrat in wargods si iam dat scan prima data cand am incercat asta a mers a zis ca sunt curat :D
Cand sa ii arat si lu' Marius asta din pla ca atunci ma detectat si nu am mai sters alea...
Eu am 2 verisori care stau la mine si se uit la toate porcariile pe youtube... Si cred ca azi dimineata pana ce m-m trezit eu se uitau si ei pe acolo.. sorry
Daca vreti sa imi dati remove dati-mi... Imi asum vina ca stiu ca nu o sa ma credeti..

MoSu Spo0K3
04-11-16, 11:05
Da da hai lasa auzi eu nu sunt prostul tau
O sa vorbesc cu marius in privat despre asta

Orlando
05-11-16, 13:46
:tc: rezolva krazzzy