PDA

View Full Version : Propunere



The Power
08-11-16, 08:02
Propun ca la mag 4 mag la lr sa se bage si cz sau usp.
Propun ca la lr sa se puna si alte activitati adica nu stiu,gen aruncarea smoke-ului sau ceva de genu,ceva nou
Propun sa se puna muzica noua pentru ca probabil tot serverul s-a plictisit de ea.

Ragnar
08-11-16, 10:58
:contra: nu văd rostu :
1.La mag 4 mag toată lumea joacă cu Desert Eagle.
2.Este deja flash-ul la !lr si nu prea este jucat acel !lr(cel cu flash-ul) , plus că e aceeași chestie , difertențele fiind că pe una scrie flash si pe alta smoke .
3.Nu cred că are rost să schimbe muzica , pentru că dureaza 4-5 secunde cand se termina runda , plus că sunt 2-3 muzici nu e doar una consecutivă .

wjat.
08-11-16, 13:59
:contra: nu văd rostu :
1.La mag 4 mag toată lumea joacă cu Desert Eagle.
2.Este deja flash-ul la !lr si nu prea este jucat acel !lr(cel cu flash-ul) , plus că e aceeași chestie , difertențele fiind că pe una scrie flash si pe alta smoke .
3.Nu cred că are rost să schimbe muzica , pentru că dureaza 4-5 secunde cand se termina runda , plus că sunt 2-3 muzici nu e doar una consecutivă .
@Ragnar
Aici ai înțeles greșit ce voia să zică.
:pro:
1.Ai dreptate...Deja ne-am plictisit de Fiveseven ,tec,deagle....
2.Da gen cine arunca cel mai aproape /departe,facand abstracție de pereți.
3.Mai bine să se scoată total muzica,sau să fie mai încet...e enervanta

TO BE KNOW
08-11-16, 15:06
:pro: Ragnar nu te mai supara pe power si dai contra la tot fara rost frate, am eu grija de tine dar sa revin

Ragnar
08-11-16, 18:15
@Lucian
Da poate am inteles si eu prost (se mai intamplă) , sunt total de acord cu tine , iar @Galio vreau sa intelegi ca eu nu am treaba cu tine sau cu power , eu doar am dat contra pentru că sunt motivele de mai sus , acuma nush cum intelegi tu , daca cineva da contra nu inseamna că urăște aceea persoana . Ai :pro: de la mine ignoră contra-ul ca nu intelesăsem atunci .

TheLord
28-02-17, 20:51
Propun ca la mag 4 mag la lr sa se bage si cz sau usp.
Propun ca la lr sa se puna si alte activitati adica nu stiu,gen aruncarea smoke-ului sau ceva de genu,ceva nou
Propun sa se puna muzica noua pentru ca probabil tot serverul s-a plictisit de ea.
O sa adaug muzica noua