PDA

View Full Version : [R]catalonia



Bin Laden Is
13-11-16, 14:55
Nick Tau :EphRem.
Nick-ul Reclamatului :catalonia
Varsta ta :18
Pentru ce motiv il reclami?: Admin de mare calibru si de un intelect superior
Dovezi :http://imgur.com/iLL7mtN
Alte precizari: Ce dracu mai e de zis?Asa e cand dai admin unui copil idiot (sunt si copii care nu gresesc , va admir) care e paralel cu amxx si adminatul.El da ban pt speed si aim aratand un ss.Plus de asta..nici nu prea stie sa scrie si sa citeasca..pe server are un nume..la el are altceva.

Astept dovada clara +decizia unui fondator.

catalonia
13-11-16, 15:16
Da ce e mane daca nu am mai putut face demo ba tu cam esti fitos de fel ba cand fac screen ca ii cer wg si nu fac screen ca ii dau ban, ba screen cand ii dau ban
si scree/demo cand are hackuri era dayana hackeru cu ip dynamic ce sa ii mai fac i-am dat ban si spooke i-a dat exterminated

catalonia
13-11-16, 15:18
No Infractions RphRem eu nu te vad in nicio zi pe cs si zici ca fac greseli da de fiecare data cand gresesc gata reclamatie mai intra si tu sa vezi hackerii din ziua
de azi nu stai si dai l... in fata calculatorului daca erai in cazu asta ce faceai ? +Playeru a fost banat de mai multi admini copilas.

Bin Laden Is
13-11-16, 17:57
Vezi-ti de lungul nasului bai jumatate de buletin.In fata calculatorului esti mare smecher dar in realitate te am pe post de pizda la orice ora.Daca nu iti convine ce/cum fac eu poti face reclamatii.Legat de activitate..nu cred ca trebuie sa iti dau eu tie explicatii.Am dat destule cui trebuie sa dau .Lasa reply aiurea si asteapta decizia.

Legat de laba in fata calculatorului..ma scuzi ..iti aduc mama sa o f÷× ca esti prea liber daca dau laba pe poze.

catalonia
13-11-16, 18:03
Ba vezi ca esti cam tare-n gura labagiule datas la mumu a fost banat si de spooke si i-a dat si exterminated ma pizda

Bin Laden Is
18-11-16, 16:17
UP .

BAN PERMANENT PT UN COD https://postimg.org/image/3jqzhhcod/ . Se dau 9000 minute baietel.

Ionut.
18-11-16, 16:17
ti-am atras atentia de multe ori, vreau demo ori ai remove. nu dai ban aiurea. fara demo/ss/wg/etcc.

KrAzZzY
22-11-16, 21:27
avertisment catalonia ... next -1