PDA

View Full Version : Inca o reclamatie DavidFPS - Acum chiar merita.



zenuX
22-11-16, 19:19
► Nick CS: zenuX
► Nick admin/player reclamat + SteamID: http://steamcommunity.com/id/iamdavidarr DavidFPS catel catel
► Motiv: 11 ani Creator + abuz mare de tot acum astept remove !
► Dovezi (poze): 1 La mana sa ne sugi pula la toti in mortii tai de copil de 11 ani ( Please No Offense Nu mai suport )

http://imgur.com/a/qMSSW - 5000 credite + Cacat de " /msay /
http://imgur.com/a/GjiOL - Respawn 200 servere
http://imgur.com/a/kT1r3 - Inca 20000 si inca 100000



Asteapta-te la ce e mai rau muica _|_

The Power
22-11-16, 19:22
:pro: LORD TINE_O TOT ASA!CU MAI MULTI DE 11 ANI

TO BE KNOW
22-11-16, 19:23
:pro: ERAM PE SERVER, SI SA RECUNOSC DAVID DACA ESTI CONFUZ EU SUNT ACEL "SPION" CARE ARE GRIJA DE SERVER CAM TOATA ZIUA, ZENUX TI-AM DAT O POZA CAND AVEAM 1283723847623 DE CREDITE SA DISPARA ACEST VIERME PARAZIT,

SI PLAYERII, SAU ADMINI NU AU FACUT NIMIC POZE PENTRU CA LE PLACEE SA AIBA ATATEA CREDITE SI SA LE DEA RESPAWN IN PROSTIE...

beleaua1234
22-11-16, 19:28
:pro: El da respawn,credite,abuzeaza si are "creator serv" de 1-2 zile failfailfail

Ragnar
22-11-16, 19:28
:pro: si eu am facut poza , cand mi-a dat in total 2000 de credite -> http://imgur.com/a/oRKfo

GaBy2003
22-11-16, 20:20
:pro: lord...scuze ca iti zic , dar ai facut cea mai prasta si idioata alegere

Der Rumanische Arische Fuhrer
22-11-16, 20:29
:pro: O propoziție doar din 10 Cuvinte :SERVERUL ACUM A DEVENIT GRADINITA SI INCA IN CRESTERE ALERTA!!!.Lord mai incet
cu adminii noi,da inteleg csgo a devenit lacașul plozilor mai nou ca vad ca au inceput sa joace puradeii de la 7 ani!!!!! la 7 ani stie sa traga cu awp-ul
pe cs1.6 mai zic ca sunt mai mari crescuti in varsta...dar pa bune...PUNE IN PLMEA LIMITA DE VARSTA MINIM 13 ANI FRATE!!!!NICI NU MAI
AVEM CHEFUL CARE IL AVEAM ACUMA 3 LUNI IN VARA atunci ne era drag sa intram chiar de la 9-10 vdeam playeri/2,3 admini p-acolo si era fun
dar acuma....o insulta

GaBy2003
22-11-16, 20:32
Eu oricum m.am lasat . ..serverul este o CREŞĂ si n.are rost sa.mi mai bat pula pe el

zenuX
22-11-16, 21:02
Inca ceva baietii vedeti ca David noul Creator server nici nu are cont pe forum catel catel catel

GaBy2003
22-11-16, 21:19
Un pisat cu ochii e david asta...ce sa zic -_-

BoyOfFire
22-11-16, 21:35
Degeaba il tot injurati si faceti scandal si pe server si pe forum, daca nu ar fii donat lui Lord i-ar fii fost mai greu sa plateasca hostul, ce va tot plangeti atat nu inteleg, cum va afecteaza jocul ca da niste credite si se distreaza? Si name facea la fel cand intra si ne distram toti pe sv... Pe voi va enerveaza faptul ca are 12 ani si va credeti superiori (unii), desi, cred ca daca ai avea tu GaBy, sau altii ati face exact la fel. Nu iau partea nimanui, dar cred ca s-a ajuns prea departe din cauza ca cineva (David) a dat niste credite pe server si respawn, asta e, are anumite avantaje, daca exagereaza primeste sanctiuni, dar deja dramatizati prea mult, de parca ar muri serverul daca a luat cineva creator :|

GaBy2003
23-11-16, 10:06
No...hau sa zic eu totu
Eu trebuia sa fiu primu care sa aibe creator inaintea lui Sharkyyy dar lord...uita mereu sa.mi zica cand sa ii dau ptr host
Si dupa sharkyyy lord mi.a zis ca monentan nu mai da si dupa 2 zile David avea creator
P*la mea acum serios eu sunt mai bun de 10ori de cat david...dar daca lord considera ca sunt praf ca admin nuj de ce nu imi da remove -_-

GaBy2003
23-11-16, 10:13
Degeaba il tot injurati si faceti scandal si pe server si pe forum, daca nu ar fii donat lui Lord i-ar fii fost mai greu sa plateasca hostul, ce va tot plangeti atat nu inteleg, cum va afecteaza jocul ca da niste credite si se distreaza? Si name facea la fel cand intra si ne distram toti pe sv... Pe voi va enerveaza faptul ca are 12 ani si va credeti superiori (unii), desi, cred ca daca ai avea tu GaBy, sau altii ati face exact la fel. Nu iau partea nimanui, dar cred ca s-a ajuns prea departe din cauza ca cineva (David) a dat niste credite pe server si respawn, asta e, are anumite avantaje, daca exagereaza primeste sanctiuni, dar deja dramatizati prea mult, de parca ar muri serverul daca a luat cineva creator :|
Acuma ce vrei...sa l pupam in fund?
Nici noname cand se distra nu dadea respawn la toata romania si credite infinite tuturor

BoyOfFire
23-11-16, 13:14
Defapt name dadea la toti, si se distra cu playerii...Din nou, nu vad ce e rau in asta tinand cont ca toti de la CT stiu doar cine misca moare day.

GaBy2003
23-11-16, 13:22
Eu cand eram la CT nu faceam chestui dastea...asa ca REMOVE creator cacatului astuia

wjat.
23-11-16, 14:55
:pro:
Sunt de acord cu ceilalți

naMe Official
25-11-16, 08:07
+2 Avertismente ! inca o reclamatie si iei -1 nu mai stau la discutie !
Aprobat

Pentru totii Regula
Am bagat-o din nou , m-am gandit bine cu lord , sa puteti baga dovezi dar nu vad nici o dovada , doar PRO , CONTRA , de acum va ard .

Dictionar/DEX
Reclamantul = Cel care face reclamatia.
Reclamatul = Cel care raspunde reclamatiei.