PDA

View Full Version : Csf, n-ai csf..



xeleron
12-12-16, 21:43
Bai astia..

In special, Cipri.
Se trezeste acest admin sa imi ceara sfantul test WG, ii spun clar ca nu imi merge (am windows 10) si un alt admin "inteligent" ma baneaza, se poate asa ceva? =]]]

Am incercat, m-am batut cu antivirusul ca nu voia "sa il lase sa treaca" si intr-un final il bag la exceptii, il execut si ce sa vezi, eroare..

Nu crezi ca ar trebui sa lasi tu acest cacat si sa inveti cu adevarat sa fii un admin ?

+ ca Cipri imi dadea un link de download (la el cica era programul) cu un fisier html, ii spuneam ca nu este bun link, el tot o tinea pe a lui.. =))


Off-topic: Am incercat acest cacat pe un alt sistem de-al meu..
Scanare inceputa si asa ramane.. piece of shit.

Geo xxh
12-12-16, 23:15
Bai astia..

In special, Cipri.
Se trezeste acest admin sa imi ceara sfantul test WG, ii spun clar ca nu imi merge (am windows 10) si un alt admin "inteligent" ma baneaza, se poate asa ceva? =]]]

Am incercat, m-am batut cu antivirusul ca nu voia "sa il lase sa treaca" si intr-un final il bag la exceptii, il execut si ce sa vezi, eroare..

Nu crezi ca ar trebui sa lasi tu acest cacat si sa inveti cu adevarat sa fii un admin ?

+ ca Cipri imi dadea un link de download (la el cica era programul) cu un fisier html, ii spuneam ca nu este bun link, el tot o tinea pe a lui.. =))


Off-topic: Am incercat acest cacat pe un alt sistem de-al meu..
Scanare inceputa si asa ramane.. piece of shit.
Nu s-a inventat versiunea pt win 10..... si de aceea tot luati ban ( tu si Andreea)
daca ai fost banat da-mi ip pt unban ( contra cost desigur , 50 lei unbanu) =))) A fost o gluma da-mi ip pt unban

Ionut.
12-12-16, 23:28
regula cu wargods s-a scos. pentru adminii - aveti amx_demo / amx_ss.

xeleron
12-12-16, 23:34
Nu s-a inventat versiunea pt win 10..... si de aceea tot luati ban ( tu si Andreea)
daca ai fost banat da-mi ip pt unban ( contra cost desigur , 50 lei unbanu) =))) A fost o gluma da-mi ip pt unban

93.114.88.146
STEAM_0:0:455890151 (baga si aici unban) chiar daca este fake. (valve)


regula cu wargods s-a scos. pentru adminii - aveti amx_demo / amx_ss.

In sfarsit cineva care gandeste..

Geo xxh
13-12-16, 11:23
93.114.88.146
STEAM_0:0:455890151 (baga si aici unban) chiar daca este fake. (valve)
unbanned.
SUKA SUKA.

Ionut.
13-12-16, 13:09
:tc: rezolvat.