PDA

View Full Version : Parere Romanu



Romanashu
16-12-16, 20:21
As avea o mica parere daca imi permiteti....
Nu vreau sa fac nicio discriminare sau asa... dar as dori cel putin eu ca helper.... Sa adaugati la cerere de admin/helper o limita de varsta
de ce? Pentru ca multi iau admin fiind nici cu buletin si deja se cred mari admini.... si asta e deranjat uneori....
Daca se pune o limita de varsta ar fi mai ok pentru ca se mai acumuleaza experiente si ies aceste aere

catalonia
16-12-16, 20:38
1. oi avea tu cati ani ai da krazzy decide
2. am experienta mai mare ca numele tau [5 ani de adminare ]
3. limita e de la 13-14 ani +++

Romanashu
17-12-16, 08:20
Ce minciuni ai ij tine.... Eu am venit doar cu parere... Repeede te bagi ca musca in lapte

George.
17-12-16, 12:50
credeam ca doar pe jb sunt asemenea topicuri

Geo xxh
17-12-16, 12:52
credeam ca doar pe jb sunt asemenea topicuri
ce-ti mai place sa fii plagiator...
->
Si eu care credeam ca numai pe JB sunt asemenea topicuri..
NoINF

catalonia
17-12-16, 13:58
Ce minciuni ai ij tine.... Eu am venit doar cu parere... Repeede te bagi ca musca in lapte
marti se termina suspendu de mai intra un codat

Orlando
17-12-16, 18:04
pro 18 ani minim

George.
17-12-16, 22:35
ce-ti mai place sa fii plagiator...
->
NoINF
plagiator esti tu
daca zice unu da si zic si eu da sunt plagiator ca am zis ca ala, pe jb is unele din cele mai "fara rost" topicuri facute de jucatori simpli care nu stiu ce e aia o cerere de admin sau o reclamatie
mai vr argumente?
NoINF -> no infraction
misto in lumea plagiatorilor asa-i?

just joking

SergiuOfficial
18-12-16, 09:03
Okay , si daca sunt "copii" de 9 ani , care sunt mult mai grijulii ca tine , iti dam remove ? Mi se pare o prostia treaba cu varsta .. , caci oricum abuzatori gasim la orice varsta .

ombladon
18-12-16, 09:21
:pro: minim 14 ani, sau sa aiba experiența in amx, sa stie comenzile si chestii ��

Romanashu
18-12-16, 11:46
Eu ma gandeam la o varsta de minim 16 ani.... Pentru ca cei sub 16 deja se cred mari admini... + ca ei vor sa faca legea dupa 7 zile deja se milogesc de uni admini
sa ii creasca in grad sa ceara propunere si deja mi se pare absurd... Nu am nimic cu nimeni... dar vad pe serveru de cs ca si-o iau in cap foarte multi
Nu vreau sa arat cine is sau asa mai departe dar asa mi se pare corect... ce vad aici pe server... sunt multi care nu au nici macar buletin dar au admin
Si pe server fac pe sefii cand intra Bossi cei mari sunt mielusei.... e parerea mea si mi-o asum Multumesc :D

|MihaiStf|
18-12-16, 15:13
:pro: Minim paisprezece ani!

MoSu Spo0K3
18-12-16, 16:54
Da ce zici tu ar fi bine dar nu o sa iti mearga
Crezi ca unii cand o sa vada ca le trebuie minim varsta corespunzatoare ei nu o sa minta ?
Si stii si cum ?
O sa fie ceva de genul "scrie primele 3 sau 7 cifre din cnp" automat ala cand citeste si vede ca nu are varsta corespunzatoare pune un cnp fals ca sa se scoata
Exista sectiune de reclamatie pentru cei care gresesc in calitate admini si vor fi sanctionati pentru faptele lor
Dar stiu ca te supara lucrul asta si te inteleg am patit dar trec cu vederea
Eu sunt cu un :contra: nu tine ce ai zis tu

Geo xxh
18-12-16, 19:05
sa stie comenzile si chestii ��
amx_exterminate , amx_minne , amx_shake , amx_hlquit..
:contra: o prostie de propunere.... daca ia admin abuzeaza -> reclamatii -> rmw..
sorry pt x2P

Romanashu
18-12-16, 19:43
Repede sari tu Geo xa e o prostie... E doar o propunere atat... Era de ajuns sa zici ca esti contra.... Spoke poate sa ai dreptate dar eu am.zis doar o parere atat:)))

ombladon
18-12-16, 20:26
Linkul de facebook :)))