PDA

View Full Version : Povestea mea din ziua 6/1/2017 , ora 2:45



LucKy
06-01-17, 01:57
Ce se intampla? Intru pe sv vad o copila pisata care e sustinuta de domnul Sharky care a luat admin pe prietenie sa zicem asa ca plm , de ce nu?
In fine copila se pare ca e nevasta lui sharky si intra frumos pe sv da day dupa day intra doar ct si cand ii zice cineva in gluma curva il cheama pe sotul ei wow ce fain nu va asteptati la asta nu?
Si in aproximativ 30 de minute iau si ban de ce? Pentru ca a inceput sa comenteze bula aia de cacat(Theo-sotia lui sharky) si intra , cine credeti sharky , nici un advertisment nimic , direct ban , ce fac si unde vreau sa ajung este in felul urmator:
1.Vreau remove de pe sv vostru , m-am distrat dar din pacate se pare ca vine un unflat cu pompa care e owner din prietenie (foarte frumos Lord (nu am nimic cu tine))
2.sper sa ia un ban sharky sa nu il uite toata viata , te pup unflatule :* si pe tine Theo si pe ma-ta
3.se pare ca sv a scazut rau , rau de tot la admini si la playeri
4.dupa ce se remediaza tot poate , POATE o sa ma intorc si o sa imi sufle in cur domnul coaja de cacat (Sharky)
5.si stiu ca o sa iau si ban pe comunitate pentru infractiuni , dar din nou NU IMI PASA , imi pare rau de SV nu de COMUNITATE
DUPA TOATE ASTEA IMI IAU RAMAS BUN DE LA SV VOSTRU , MULTUMESC IN SPECIAL LUI NINJABEZY , ANGRYBANANA SI LUI BOYOFFIRE CA AM AVUT CE COMUNICA CU EI SI AU FOST BAIETI DE TREABA



DIN NOU NU AM NIMIC CU TINE LORD SI PACAT DE NONAME ERA MAI BUN CA COAJA DE CACAT ASTA CARE PUNE .... <--DE AICI VA IMAGINATI VOI. Multumesc!!!

COMANDANTE
06-01-17, 02:06
Te rezolv eu nu e problema

LucKy
06-01-17, 02:09
Ok nu am nicio problema :)

COMANDANTE
06-01-17, 02:16
Te astept pe server

Blue
06-01-17, 02:16
1.SharkYYY nu a luat admin pt ca e prieten cu Lord
2.Server-ul a crescut de cand nu mai esti tu
3.Nu ne-ai lipsit nici o clipa
4.De ce te iei de o fata?!

Mitrusca
06-01-17, 02:23
No hai ba prima data te iei de ea 2. ii zici ca e baiat 3.Tu sau mota ati facuto... si acum tot tu faci reclam

UsKy2007
06-01-17, 09:49
Eu cred ca lucky e un exemplu pentru voi, ar trebui sa luati exemplul lui, nimeni nu m-a distrat pe server inafara de el si de Taz. Si serverul s-a cam stricat dar eu nu ma pot lasa dupa atata munca care am facut-o si am ajuns acest grad
Si va mai spun, de cand se da ban intre admin " Vine frz pe server (Asa smecher general care a donat) si imi da ban cu motiv spune-i lu Angry, si mai zice ca da ban la cine vrea el, de cand e asa fratilor? Uitati-va ce a ajuns sv din cauza adminilor care doneaza si nu stiu nimic, inteleg ca daca nu se doneaza nu putem plati hostul dar nici chiar asa in halul asta
Comportamentul lasa de dorit la alti admini, eu nu am nimic cu tine sharkyyy dar imi pare rau



AS VREA CA NAME SA SE INTOARCA INAPOI @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

LucKy
06-01-17, 11:13
Mitrusca uite aici este corectat tot ce ai zis tu:
2.am zis ca e baiat dar dupa am vazut ca e fata (dupa voce) 3.mota a facuto curva 4. nu fac reclamatie, TU VEZI CE SECTIUNE E AICI??? POATE NU STII : DISCUTII SERVER

wjat.
06-01-17, 11:13
Eu sunt de acord cu Usky, eu m-am distras doar cu NoName , NinjaBezy, Ok Let's Tango și LUCKY, dacă īi scoateți pe iei , scoateți distracția.CSGO e un joc serios puțin, dar mai mult ca să te distrezi și să te simți bine.Cand intru pdvserver, nu mai simt același feeling , gen de bucurie, simt un feeling gen mohorare.
Dacă īl scoateți pe Lucky de la admini și īi dați bam, puteți foarte bine să faceți asta și pentru mine.Dar vă previn, dacă continuați tot așa, nimeni de pe serverul aceasta (bazat pe certuri și ban-uri īntre admini) se va duce de rāpă, gen va fi doar ură pe server, nu distracție cum ar trebui să fie.
Și īn legătură cu această "Theo" care are grad, nu are nici 10h pe server, nu știe să dea comenzi.
#Comisar JBGO.ALPHACS.RO SIEG HEIL.

LucKy
06-01-17, 11:15
Candy tu crezi ce vrei , nu am ce sa iti spun.
2. Server-ul nu a crescut deloc, inainte cand eram eu cu Angry si ceilalti si owner era Lord si Noname au fost perioade cand sv era full acum nu mai gasesti niciodata

Theo96
06-01-17, 12:31
1.Vreau sa iti aduc aminte ce vārste avem : eu 21 tu 15,16 ai dreptate eu sunt copilul.
2.M-ati jignit si nu doar o data. Tin la gluma stai linistit orice fel de gluma , dar nu la glumele proaste. Sa explemplificam sa īnțeleagă si lumea lucky / mota: ai voce de curva/ esti curva vaaaai ce m-am mai prăpădit de ras!
3. Nu sunt soția nimănui.
4. Daca vrei sa ma pupi nici o problema , dar iti spun eu unde sa ma pupi.
5. Cand iti faci cont scrie " nu te īnregistra daca esti idiot sau agramat" ala esti tu dragule sper ca stii pana la uimitoarea ta vārsta ca nu exista cuvantul unflat!!!! Cauta si tu pe google.
6. Asa e am putine ore, asa e nu stiu sa joc , dar nu pot sa ma lasi pe mine sa invat sau sa ma ajuți tu barbatule?
7. Vreau doar sa iti spun ca esti un grobian!

MisterWolf46
06-01-17, 12:47
Pai nu stiu ce sa zic... este adevarat ca multi de pe sv se cred mare in p***.
Serveru in nr de jucatori impresionant o crescut din cate vad.
Si inca o chestie! Daca cineva detine dovezi sa stiti ca sectiunea de reclamatii este mereu deschisa :P

OFF: Sharky eu tot astept acel sv de 1v1!

BANANA
06-01-17, 12:55
Pai nu stiu ce sa zic... este adevarat ca multi de pe sv se cred mare in p***.
Serveru in nr de jucatori impresionant o crescut din cate vad.
Si inca o chestie! Daca cineva detine dovezi sa stiti ca sectiunea de reclamatii este mereu deschisa :P

OFF: Sharky eu tot astept acel sv de 1v1!
Poti pleca pe comunitatea ta

BoyOfFire
06-01-17, 12:56
La un momentdat serverul o sa se goleasca de tot din cauza certurilor intre admini...

BANANA
06-01-17, 12:57
Nu prea sunt de acord ca aceasta 'Theo' Sa ia admin pentru ca este gagica lu Sharky

COMANDANTE
06-01-17, 13:03
Dar am zis eu ca o sa ia admin razvane sau esti chior.Discutia degenereaza lucky ala stie ce il asteapta la fel si lucian.Daca mai aveti nelamuriri nu ezitati sa imi ziceti pe forum

-lovaras.
06-01-17, 13:16
Daca o facea pe gagicamea curva, nu nu-ma ca lua ban pe server, dar il banam pe veci in real life . Cica curva in gluma :))) . Cum poti sa zici la o fata, curva ? Stii ca se fute doar pe bani ? Nu, merge si la prietenie :)

COMANDANTE
06-01-17, 13:29
Daca o facea pe gagicamea curva, nu nu-ma ca lua ban pe server, dar il banam pe veci in real life . Cica curva in gluma :))) . Cum poti sa zici la o fata, curva ? Stii ca se fute doar pe bani ? Nu, merge si la prietenie :) Jbgo e plin de terminati...abia am scapat de boschetele de noname ala.Crezi ca se oboseste cineva sa ii bata in "real life" usky ala are 9 ani ca daca il vede masa ii da omor la fel si lucian si lucky ala.Nu ma obosesc pentru ca stiu si ei ce se intampla vladut :)