PDA

View Full Version : [Reclamatie] Sket98



Dani Mocanu
12-01-17, 18:52
► Nick CS: Koosma
► Nick admin/player reclamat + SteamID: Sket98 + STEAM_0:1:99328930
► Motiv: Jignire
► Dovezi (poze): A spus no move day off si nu s-a inteles, s-a inteles doar cu un f si aproape toti prizonierii din acea runda ne-am miscat. Dupa i-am zis ca afacut fk si a spus ca e o diferenta intre no move day cu un f si cu 2f, la care eu i-am spus ca are microfon cu 10 lei si nu se intelege mai nimic si mi-a dat ban motiv: Jignire :))
Pot sa confirme mai multi playeri.
http://i.imgur.com/BhwNtZk.png
Daca asta e jignire de ban, nuj ce sa zic de acest server :))
Il astept pe el cu dovada pentru care mi-a dat ban.

sket96
12-01-17, 18:57
haha deja imi vine sa rad prima mea reclamatie pe forum papagal
1)mi-ai scris numele gresit
2)numai tu nu ma intelegi cand vorbesc la microfon (lord poate sa confirme ca ma aud k si alti playeri)
3)vina mea ca nu stii sa asculti de comenzi
4)ti-am dat ban ca m-ai jignit mi-ai zis tigan si ca am un microfon de cacat si tot comentai
haha trebuie sa fac poza la fiecare data cand dau un ban asa nu o sa mai am loc in calculator la cate poze o sa fac :) hai tu ai dovada ca mi-ai zic ca am microfon de 10 lei astept sa aduci tu dovezi ce se vede in poza ca ti-am dat ban 30 de min si ce arata motivul pentru care ti-am dat ban

Dani Mocanu
12-01-17, 19:08
Am zis ca ai microfon de la tigani nu ca esti tigan, da saracu de tine nici sa citesti nu prea stii.
Nu am zis nimic legat de tine, ci de microfonul tau ;)

sket96
12-01-17, 19:10
haha cica de microfon sigur zi mersi ca nu ti-am dat ban permanent

Dani Mocanu
12-01-17, 19:22
Zi ma ce am zis de tine.
Hai sa vad cum poti sa minti si ce martori ai avut

COMANDANTE
12-01-17, 19:37
nici sket nu trebuia sa iti dea ban nici tu sa comentezi la un admin ca in mare parte are dreptul sa faca cu ban-ul iar despre reclamatie e respinsa ca asa oricine poate sa iti dea ban doar ca ai scris si ai postat o poza cu ban ul nu dovedeste prea multe.Daca vrei unban imi lasi steam id. -T/C