PDA

View Full Version : Problema ..



Fuck4Ever
08-12-14, 14:13
De exemplu intru pe un server si imi apare o grafica scazuta la mapa,arme ,skinuri playeri ...si mi se tot pune arma in mana stanga fie ca e arma sau pistol ..
Doar knifeul ramane in mana dreapta si nu se pot modifica nici de pe H ,nici din consola ..
Am incercat sa sterg cs-ul ,sa reinstalez inca vreo 15 cs-uri ,fara exagerare o spun ..
Dar cu toate astea nimic .

Rog pe cei care au mai patit-o sa lase un reply sau ma rog daca cunoasteti o rezolvare ...m-am gandit si sa reinstalez windowsul dar nu stiu daca va avea un efect :))

MiNiM3cArAcTeRe
08-12-14, 17:23
S-ar putea sa-ti mearga daca reinstalezi windosul ..niste poze ai putea sa pui?

Fuck4Ever
08-12-14, 17:58
O sa le pun mai tarziu ca nu-s acasa ,revin cu edit .

EDIT: Linkul cu demo http://www.girlshare.ro/34196074

Diicot
08-12-14, 19:23
Da, e de la mai multe cs instalate , am patit si eu. REINSTALEAZA WINDOSU.

Eu am reinstalat windosul si a mers .

LUN3T!STUL
08-12-14, 20:15
Incearca sal dezinstalezi ( cs ) normal din folderul principal trb sa fie un unistal .. si iati lant si ar trebuii sa mearga

jesemE
08-12-14, 20:35
In taskbar -> start -> run -> regedit -> HKEY... Ceva cu user -> software -> valve -> stergi ce e acolo -> intrii in cs -> options -> video settings -> openGL sau D3D. Dupa scrie urmatoarele:
cl_lc 0 si cl_lw 1 in consola. (Sau invers , cl_lc 1 si cl_lw 0).

T@yGuuN
09-12-14, 08:28
Concluzie: lasa-te de cs :))

Fuck4Ever
09-12-14, 17:14
Lune si Jagger am incercat si nu a avut efect :)) ramane doar reinstalare windows ..
T@y marsh nu mai posta pt. +1 :)) lasa ca mai intri tu pe jb :))

*eT* Damage
09-12-14, 20:57
Reinstaleaza Windows...
Vezi daca te iei cu mn in gura =]]]

ProtocoL*
09-12-14, 22:23
Sterge tote folderele cu cs ca sigur nu le.ai sters pe toate si iati un zanyx ca acea are grafica buna

Fuck4Ever
11-12-14, 12:44
Tot ce tinea de cs am sters + am sters toate jocurile pe care le mai aveam .
Solitaire si restu :)))
Am incercat si zanyx acelasi efect, poate mi-a intrat un virus "cal troian" si imi viruseaza cate un fisier pe rand ..
Tin sa mentionez ca doar cs-ul este afectat .
Concluzie ? Rr la windows , puteti da t/c pt. evitarea spamului si sa nu mai faca "copii" ca Damage +1 :)))

jesemE
11-12-14, 13:20
Si ia-ti un antivirus mai puternic... imi lasi in pm ce rami si procesor ai, sa nu-ti manance anivirusul tot pc-u.
t/c la cerere si anti-spam.