PDA

View Full Version : Reclamatie MariaNNNN Again



Mihai.!?
29-01-17, 12:11
Nick Tau : Mihai.!?
Nick-ul Reclamatului : MariaNNNNN
Varsta ta : 18
Pentru ce motiv il reclami?: in regulament nu scrie nimic de trade, in caz ca gresesti si pui alt skin se mai intampla :) , nu se da gag.
Dovezi : http://i65.tinypic.com/2hhodxy.jpg
Alte precizari ? : Cum spuneam li se urca gradu la cap :)

MariaNNNNN
29-01-17, 12:26
Bai fratele meu. Iar te bagi fara sa stii contextu`... Omu asta mi-a dat de 10 ori trade la rand , eu dand ignore de fiecare data. :))) Ar trebui sa primesti warm
sau asa ceva pentru ca mereu tu te gasesti sa vii aici , si ma faci sa-mi pierd timp-ul aiurea.. Inainte sa faci o reclamatie sau orice altceva , gandeste-te in cacat de
doua ori , deja ma enervezi ca vii aici , si ma faci sa-mi pierd timpu cu reclamatii degeaba.. Esti aiurea , bro..

Mihai.!?
29-01-17, 12:31
Bai fratele meu. Iar te bagi fara sa stii contextu`... Omu asta mi-a dat de 10 ori trade la rand , eu dand ignore de fiecare data. :))) Ar trebui sa primesti warm
sau asa ceva pentru ca mereu tu te gasesti sa vii aici , si ma faci sa-mi pierd timp-ul aiurea.. Inainte sa faci o reclamatie sau orice altceva , gandeste-te in cacat de
doua ori , deja ma enervezi ca vii aici , si ma faci sa-mi pierd timpu cu reclamatii degeaba.. Esti aiurea , bro..
Nu ma lua tu pe mine cu context, si ai grija cum vorbesti , nu conteaza in regulament nu scrie nimic de trade, si nu ti-a dat de 10 ori trade ti-a dat de 2 ori umu, se vede ce fel de admin esti mai si minti in prostie.

aLa buN
29-01-17, 16:01
Mihai , tu ai ceva cu Marian? Eu zic ca a facut bine , daca un player idiot iti da mereu trade ii dai gag , termina cu reclamatiile astea

#L0w
29-01-17, 16:49
Man, eu am zis care mai da trade aiurea gag.
Doarece faceti trade peste trade si pica serverul.
Deci reclamatie inutila.
:tc: