PDA

View Full Version : Reclamatie Alin. [RESPINS]



Pustiu
10-12-14, 14:54
► Nick CS:PusTiu
► Nick admin/player reclamat:Alin.
► Motiv:Abuz/Intra ct cand vrea fara sa stea si da pe altii afara zicand ca nu au microfon/nu au stat T
► Dovezi (poze/demo):http://postimg.org/gallery/20aav56su/d5aafc08/



I-am zis ca iau general si ca vede el daca face abuz, si i-am zis ca ii fac reclamatie daca face abuz, asta era normal.

Funnkye.
10-12-14, 15:02
Asta poate e dovada pt alt motiv ca prin dovada asta nu vad eu .. si altii ca muta t/ct .. Arata o poza unde muta ca sa se bage.
Oricum cand am fost asa , a si intrebat "amx_rtv si aceeasi ct?" s-a dat vot si s-a spus DA + atunci cand intrai tu nici macar nu statusei aveai 8 minute si cand te scot eu zici "baaaa" si cand te scoate el : "ai reclamatie.." cu toate ca nu ai stat.
OFF : Intr-o reclamatie nu trece si faza " te astept pe skype.." , pari a fii cersitor , cu toate ca nu stii regulamentul IDEM DND tu vrei admin. :-/^_^

Pustiu
10-12-14, 15:05
Baiatule, uita-te la a doua poza si vezi ca s-a mutat pe el la ct si dupa aceea m-a mutat pe mine la t.Si faza cu dnd mereu ma muta la t pe motiv ca nu am stat cand si freezy ii zicea ca am stat.Nu stiu regulamentul? Eu sunt "cersitor"? Si vreau sa vad unde am zis eu ca il astept pe skype, poate pe server i-am zis dar nu stiu ce legatura are cu asta.

Funnkye.
11-12-14, 17:53
Bai rateule , ia fii atent , acolo scria ce am zis eu si tu repede dai Edit : Last edited by Pustiu; Yesterday at 05:05.
Tu crezi ca iti bati joc de mine ma?
+ Cand m-am uitat a doua poza era lipsa.
Tu te pacalesti singur mai copil.

Alin - MDFK
15-12-14, 21:44
Reclamatia e inutila , nu exista dovezi ca m-am mutat singur cu comanda . Idem funkkye , am dat vot <amx_rtv.cu.aceiasi.ct?ca.e.lag , din vot a reiesit -DA si in momentul respectiv nu erai ct ca sa te las dupa ce s-a dat amx-rtv , asa ca ciocu` mic si joc de glezne...

Strumf
19-12-14, 12:03
respins
:tc: