PDA

View Full Version : Reclamatie - S.W.A.T Tataia si S.W.A.T Biscuitel



Dani Mocanu
20-02-17, 18:14
► Nick CS: Koosma
► Nick admin/player reclamat + SteamID: S.W.A.T Tataia si inca unul S.W.A.T HilmBiscuite.
► Motiv: Am primit slap -99 la war all vs all fara motiv si ban pe motivul: ''Çu Raul''. Nu stiu exact care dintre ei a dat pentru ca in consola scrie doar [SM]Admin si nu s-a semnat nici unul la ban, dar doar ei 2 si cu Raul erau grade la aceea ora.
► Dovezi (poze):http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=867858819
http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=867859217

P.S: Tin sa precizez ca banul nu este de la General Raul fiindca suntem verisori si mi-a trimis video cand mi-a dat unban.
Astept motive pentru ban si slap.

Darius2003
20-02-17, 18:20
Am fost si eu pe server si am vazut tot ce s.a intamplat la Biscuite ala i.am dat kick odata pentru abuz de slap si se cerea sa i dau ban plus ca se comporta urat cu playeri si foloseste un limbaj licentios

Mihai(steam:Tataia)
20-02-17, 18:40
Ok biscuite inteleg dar eu ce am facut?
+ ca din "dovezi" nu se vede absolut nimic

Dani Mocanu
20-02-17, 18:49
Poi da nu se vede ca asta e prost la server, nu scrie de la cine ai primit ban/slap/kick/slay etc... si cum nici unul dintre voi 2 nu ati anuntat nu am stiut de la care dintre voi am primit ban, respectiv slap.
Deci cel mai probabil Biscuite a dat ban.ul asa ca astept dovezi pt. ca doar voi 2 aveati grade la aceea ora ( si raul care mi-a dat unban ).

Mihai(steam:Tataia)
21-02-17, 06:26
Imi pare rau sa iti spun daca nu ştiai eu nu am dat ban la nimeni de cand am grad swat

UsKy2007
21-02-17, 14:07
Tataia, eu zic sa stai potol, tu i-ai dat slap si asta e un abuz, deja v-ati cam luat-o in cap cam toti, si as zice sa va potoliti, si tu stai cuminte nu te mai crede smecher ca ai SWAT ca ma enervati deja

Mihai(steam:Tataia)
23-02-17, 06:26
Eu nu am dat slap nimanui si nu ma mai acuzati pe mn ca am dat ban/slap ca nu am dat si nici nu voi da + usky daca nu ai dovezi sau nu ai
Fost martor nu ai voie sa comentezi pe el

jakəY
23-02-17, 14:26
Nu mai plangeti atat in plm -_- diperati dupa reclamatii ca va mananca puțele sa va bagati in discutiile altora...ai luat ban aia e faci post si atat...dar nu incepi tu cu "PS " asta mincinos...ma p*s eu pe motivele pe care le vrei tu...daca omu iti da slap 20 sec tre sa plangi?(sau in cazul in care si.a dat, poate era blocat) dar voi astia, copii de 5 ani va duceti la mamicile voastre si daca v.a crescut un floc la p*ță

jakəY
23-02-17, 14:27
Si usky...tu ce drq tot plangi atat? Esti bagat in discutie cumva? E treaba lui daca.si da slap nu E A VOASTRA dar se pare ca unii se cred presedinti si na, vor sa.i dea pe toti jos din postul de admin, chiar daca pe voi nu va deranjaza persoana anume

jakəY
23-02-17, 14:30
Si plus ca NU SE VEDE NICI O DOVADA OMULE..TU CU GURITA TA AI ZIS CA NU AO VAZUT CINE TI.A DAT BAN.Putea fii un admin care deabea intrase...si tu nu ai fost atent...Daia va zic eu , inainte sa dati vina pe cineva, interesativa

Darius2003
23-02-17, 16:29
tu dc te bagi daca nu ai vazut nimic ,ai vazut comportamentul lui tataia ,nu esti tu in masura sa vi aci sa faci pe alti disperati si etc,si dupa limbajul tau nu ai mai mult de 8 , ce grad esti pe server?

jakəY
23-02-17, 18:10
tu dc te bagi daca nu ai vazut nimic ,ai vazut comportamentul lui tataia ,nu esti tu in masura sa vi aci sa faci pe alti disperati si etc,si dupa limbajul tau nu ai mai mult de 8 , ce grad esti pe server?
Boule...eu il cunosc sunt in acelas oras cu el, stam pe skype zilnic...asa ca taci in mm gin gura...Am general,si 14 ani plus ca nu imi e frica de prosti ca voi

jakəY
23-02-17, 18:11
Sunt de varsta ta ;) ca si eu tot 2003 sunt , dar se pare ca mentalitatea este una idioata

Dani Mocanu
23-02-17, 18:23
Ba jakay, tu esti prost de bubui.
Cum sa ai tu general la limbajul tau? Daca ii arat la ma-ta nu mai pupi tu server.
In primul rand, doar Tataia si Biscuitel ala puteau sa-mi dea ban pentru ca la aceea ora( tu n-ai de unde sa stii ca intrii din an in paste ) erau doar ei 2 + Raul cu grade.
Asa ca nu inteleg de ce comentezi aiurea si faci double-post pentru nimic... Nici dovezi nu aduci, te sfatuiesc sa citesti regulamentul, domnule ''general''.

Darius2003
23-02-17, 18:42
Ba el a zis ca tataia sau biscuite nu a zis ca fix tataia i-a dat ban

jakəY
23-02-17, 20:27
Ba jakay, tu esti prost de bubui.
Cum sa ai tu general la limbajul tau? Daca ii arat la ma-ta nu mai pupi tu server.
In primul rand, doar Tataia si Biscuitel ala puteau sa-mi dea ban pentru ca la aceea ora( tu n-ai de unde sa stii ca intrii din an in paste ) erau doar ei 2 + Raul cu grade.
Asa ca nu inteleg de ce comentezi aiurea si faci double-post pentru nimic... Nici dovezi nu aduci, te sfatuiesc sa citesti regulamentul, domnule ''general''.
Sa ma pupi tu pe mine undeva .... eu am o viata nu ca tine ;) am cerere de inactivitate....dar daca esti prost :*

Mihai(steam:Tataia)
23-02-17, 21:31
Ba jakay, tu esti prost de bubui.
Cum sa ai tu general la limbajul tau? Daca ii arat la ma-ta nu mai pupi tu server.
In primul rand, doar Tataia si Biscuitel ala puteau sa-mi dea ban pentru ca la aceea ora( tu n-ai de unde sa stii ca intrii din an in paste ) erau doar ei 2 + Raul cu grade.
Asa ca nu inteleg de ce comentezi aiurea si faci double-post pentru nimic... Nici dovezi nu aduci, te sfatuiesc sa citesti regulamentul, domnule ''general''.

Nu deci chiar ca ma enervzi eu nu ti-am dat ban si eu chiar vreau sa vad dovada cu banul,cu adminii activi in momentul ala!!

haoskid
23-02-17, 22:23
baieti, hai lasati voi ”limbajul” ca pe server se injura ca la usa cortului :P
Si daca nu ai dovezi VALIDE ti-ai obosit mana degeaba pt post

moxu112
01-03-17, 00:03
a primit pedeapsa.
la urmatoarea relcmatie, cei 2 au -1
:tc: