PDA

View Full Version : Reclamație



0neM1ll10n
17-03-17, 10:48
►Nick CS: ✪ 0neM1ll10n
►Nick admin/player reclamat + SteamID: xScooby-Doo
►Motiv: dă ban că am dat țeapă ceea ce nu are legătură cu serverul și gag că îl fac bulangiu că ma pune doar pe mine să fac un parkour și amenință că îmi dă ban, ceea că a și făcut
►Dovezi (poze): http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=884698365
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=884698300
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=884698219

panda14maxx
17-03-17, 19:32
mda nu sunt dovezi clare dar pe scooby il cam mananca antrebuci in ultimu timp deci :pro: hai cu agentu scooby :)))

YellowStars
18-03-17, 08:39
Bun , deci am cateva chestii de adaugat.
1.Panda ai boala pe mn pt ca ti-am spus sa nu mai abuzezi si tot imi dai ban.
2.0neMilion sau cum te cheama , nu eu ti-am dat ban , mai erau si alti admini pe sv dar nu spun cine.
3.Nu ai dovada ca eu ti-am dat ban.
4.Gag ti-am dat pt ca ai spus ca sunt "un bulangiu" ceea ce pe mn ma jigneste si sunt admin.
5.Panda eram prieteni dar ai inceput sa te comporti naspa cu mine si daia iti faceam observatii.
6.Dovezi cred ca nu sunt clare si ai dat teapa la un admin. E legat de sv. Contul lui de steam l-ai furat.
LORD/SHARKYYY/MOXU cititi ce am scris.

0neM1ll10n
18-03-17, 09:19
Wait
1.Si dacă nu știam că el e admin (spun doar așa) ce ar trebui sa îmi faci?
2. Mr.j a făcut poza că mi-ai dat ban dar nu vrea să o dea îți arăt conversația?
3. Chiar ai fost bulangiu că m-ai pus numai pe mine

YellowStars
18-03-17, 17:28
Deci , daca nu era admin ii spuneam lui Lord nu actionam eu.
Nu am nevoie de conversatia ta , nu ai dovezi ca ti-am dat eu ban.
Cum adica te-am pus numai pe tine? Tu ai avut contul lui jeff , easy si cu mine. Am aflat dupa ip ca ti l-am gasit ca stai in bucuresti. Easy si cu mine nu stam in bucuresti.
Deci bafta.

0neM1ll10n
18-03-17, 17:54
Wait what?Nu stau in București

George.
18-03-17, 19:31
cat timp se specifica clar ca nu e responsabilitatea noastra sa ii ajutam pe cei ce au luat scam e ban nejustificat

panda14maxx
18-03-17, 20:31
nu doar eu am boala pe tn si tot sv + limbajul tau pe sv ai merita remov si ban 0 catel

Mr.J
24-03-17, 00:51
cat timp se specifica clar ca nu e responsabilitatea noastra sa ii ajutam pe cei ce au luat scam e ban nejustificat
Ba cam e treaba noastră atâta timp cât un membru de pe forum/server a primit scam e traba creatorului sa ia decizia de al scoate sau nu de pe server/forum

Mr.J
24-03-17, 00:53
Și nu vreau sa Îți dau poza pentru ca nu o am și nici nu ți.ar folosi pentru ca ți.a dat ban 10 minute pe motivul scam pe server

0neM1ll10n
24-03-17, 05:50
Stai, deci car legătură e că el de pe server pur și simplu...Nu e niciun motiv să îmi iau eu remove.
Dacă vreți voi așa mult puteți să scoateți gradu de pe contu ăla, 1 nici nu mai e al meu și 2 nu are nevoie de grad.
http://m.imgur.com/a/3ciXo
Are poza, nu o să și înțelegeți oamenilor nu mai e la mine

Mr.J
24-03-17, 06:30
Stai, deci car legătură e că el de pe server pur și simplu...Nu e niciun motiv să îmi iau eu remove.
Dacă vreți voi așa mult puteți să scoateți gradu de pe contu ăla, 1 nici nu mai e al meu și 2 nu are nevoie de grad.
http://m.imgur.com/a/3ciXo
Are poza, nu o să și înțelegeți oamenilor nu mai e la mine
Dacă tot zici ca e poza aia de ce nu i.ai făcut reclamație cu poza aia ?
De ce nu îi dai contul înapoi lui Jeff pentru ca 100% ție nu ți ar conveni sa se întâmple asta.Și acum o sa vi cu o faza de aia eu nu is bot sa îmi iau scam

0neM1ll10n
24-03-17, 06:35
Eu nu sunt bot să îmi iau scam și nu mai e la mine contul,tot nu ați înțeles?

GUNTER(R.I.P BANANIE)
25-03-17, 00:17
Sefule uite care e treaba i-ai furat contu in care a investit si el cva acolo apoi tu incepi sa zici ca nu e adevarat apoi ca nu mai e la tine ,nu este problema noastra ca nu mai e al tau contu noi in comunitate ar trebui sa fii ca niste frati nu ca niste hoti care nu stiu cum sa dea scam la aia mai micii daca ai cva impotriva pun ss cu dovada astept comentariu

0neM1ll10n
25-03-17, 07:51
...Deci eu nu mai am contu din nou... Și chiar nu mă interesează că pui tu poza ceva sry...
Ce legătură are reclamație/ban că am făcut eu asta?

0neM1ll10n
25-03-17, 07:52
A da, avem aceeași vârstă numaca eu îs mai deștept ;)

Sasori
25-03-17, 07:53
...Deci eu nu mai am contu din nou... Și chiar nu mă interesează că pui tu poza ceva sry...
Ce legătură are reclamație/ban că am făcut eu asta?
Daca a dat scam,a dat pe steam,nu are nicio legatura cu alphacs si in regulament nu scrie nimic de scam-uri pe steam lol
A luat ban degeaba mai pe scurt.
Sunt de acord cu Rifle

Ninjabezy
25-03-17, 09:10
Tocmai ce ai recunoscut ca ai dat scam,cam nasol...
Eu mi-am luat remove pentru scammeuri,doar ca nu pentru dinastea mici.
Eu acu am zis sa va ajut sa va dau un model la ce se intampla cu cei care dau scam.
Acu poate lord nu mai da remove pentru scam,asteptam si vedem.

Mr.J
25-03-17, 11:02
Ar trebui ca sa nu ia remove sa îi cumpere alt cont cu gradul pe care îl avea înainte dar gandeste-te one acum tot serverul știe ca ai dat scam și cine crezi ca mai are încredere întinerire?Dacă cineva mai are încredere în tine e un copil cu probleme

Ninjabezy
25-03-17, 11:32
Daca a dat scam odata o sa dea si adoua oara,e vorba de tentatie.Il vede pe unu cu cutit si zice ca i-ar sta mai bine lui cu el.
Nu trebe sa fi copil cu probleme sa ai incredere,lumea te vede cu gradu si are incredere.

COMANDANTE
26-03-17, 01:17
am vorbit cu lord despre treaba asta si a zis clar dupa ce a dat teapa ninja a pus dupa in chat ca nu isi asuma nimeni.In 2 cuvinte e vina lui ca si a luat teapa nu avem ce sa ii facem scooby avertisment T/c