PDA

View Full Version : Reclamatie RECORD`s [REZOLVAT]



Euphoric
15-12-14, 20:41
Username-ul tau :Euphoric. aka Razvan.
Gradul tau pe forum :Membru
Numele Moderatorului :Record's
Nemultumirea :Infractiune acordata din lipsa de posturi + ca se ba peste categoriile altora iar eu i-am multumit lui Cristy pentru ca mi-a dat reverse.
Dovada ( link de la postul respectiv ) :http://alphacs.ro/showthread.php?5992-Infraction-for-Euphoric-Post-Hunt&p=37077#post37077
Data : 15/12/2014

RECORD's
15-12-14, 20:47
1 la mana nu e treaba ta unde ma bag atata timp cat Crsti si Lover nu au problema :)
2 la mana poti sa-i multumesti pe profil, asa ca ceea ce ai facut tu acolo se numeste Post-hunt

Fii sigur ca nu duc lipsa de posturi si nici nu vreau sa fiu in top =)), dupa cum se vede tu cam duci lipsa si cum scrie si in regulament, orice greseala se plateste
Deci nu ma invata tu pe mine

Cristy
15-12-14, 20:57
Scuzati ca ma bag , dar trebuie sa adaug ceva.
1.Record , tu nu ai voie sa te bagi la categoria altuia fara permisiunea lui [ma refer la servere] . - tu nu ai avut permisiunea mea sau a lui lover , sa stii :)
2.Euphoric. , chiar daca ai dreptate cu ce ai postat , nu avea rost acel post acolo , puteai doar sa imi zici mie daca vroiai neaparat.

RECORD's
15-12-14, 20:59
Si te-o suparat faptu ca i-am dat un amarat de infraction?:)) pe care oricum il merita

Daca tu zici, astept REMOVE ;)

-lovaras.
15-12-14, 21:00
Sa evitam un scandal. Dau TC.
Specific, ca toate warn-urile/infraction-urile/tc-urile vor da de mine sau de Cristy.
Daca eu sau Cristy nu vom putea raspunde, cererile vor fi inchise de catre un global moderator trimise de mine !

Topic Closed !

vLad
15-12-14, 21:13
daca mai potestezi aici cu tc ne suparam groaznic