PDA

View Full Version : Aviz amatorilor !



SiNiSTER
06-04-17, 17:16
Deoarece am vazut ca primim tot felul de indicatii / critici si eu ma stiu ce , voi incerca sa va raspund.
Multumim tuturor celor care ne-au sustinut pana acum si celor care ne vor sustine in continuare
Comunitatea AlphaCs s-a deschis in anul 2009 , an in care multi dintre voi va jucati cu puta in tarina iar acum va dati mari cunoscatori , incercati sa va tineti criticile pentru voi in momentul in care parasiti aceasta comunitate si sa ne lasati pe noi sa ne vedem in continuare de treaba noastra.
Deschideti o comunitate , tot respectul si bravo voua , dar incercati sa nu ne mai "atacati" pe noi apoi , nu cred ca vre-un Owner AlphaCs a intrat vreodata pe alta comunitate in cei 7 ani de existenta sa atace un alt Owner (nu conta comunitatea , mica sau mare) asa ca va rog sa aveti grija de voi si sa ne lasati pe noi in pace .
Daca va simtiti frustrati/imbufnati/ofticati si in multe alte feluri , va recomandam sa nu mai intrati pe AlphaCs (provoaca toate aceste stari dupa ce renuntati) sau incercati sa va integrati in continuare si o stare de liniste o sa va cuprinda in cele din urma. O zi buna !