PDA

View Full Version : Gloves + !models + un FIX !



TheLord
01-05-17, 23:43
Am bagat !gloves /gloves , merge cu ambele.
Vreau sa imi scrieti aici daca depistati bug-uri cu manusile sau daca totul functioneaza cum trebe.

Am facut un update si la pluginul care afiseaza !ore / !reguli / !vip
Cateodata nu afisa acele motd si era enervant. Vreau sa mai testati asta cu !ore si !reguli , va puneti in bara intrati inapoi , etc. si sa scrieti aici daca totul functioneaza cum trebuie.

O sa mai urmeze mici fix-uri si o sa mai adaug day-uri noi si sisteme noi. Dar inca nu ma pot decide daca sa continui cu aceasta sursa pe care o avem sau sa reluam totul de la 0 si sa refac tot modul.

Edit.: Am bagat si sistemul de !models pentru vipi , daca scrieti !models va puteti alege 4 skin-uri diferite la VIP tero si 3 la VIP CT !
Sa imi spuneti si la asta daca depistati ceva bug. Am fixat si hats-urile bine pe fiecare.

Daca aveti ceva propunere pentru modelele VIP sau vreti sa fie ca pana acum, adica un model pentru tero unu pentru ct fara acel skin menu postati aici cat mai repede.
Sau daca vreti sa scot orice model, lafel postati aici cat mai repede ca sa stiu daca va place sau nu!

TheLord
02-05-17, 00:42
Edit.: Am bagat si sistemul de !models pentru vipi , daca scrieti !models va puteti alege 4 skin-uri diferite la VIP tero si 3 la VIP CT !
Sa imi spuneti si la asta daca depistati ceva bug. Am fixat si hats-urile bine pe fiecare.

Daca aveti ceva propunere pentru modelele VIP sau vreti sa fie ca pana acum, adica un model pentru tero unu pentru ct fara acel skin menu postati aici cat mai repede.
Sau daca vreti sa scot orice model, lafel postati aici cat mai repede ca sa stiu daca va place sau nu!

TheLord
02-05-17, 07:57
Daca aveti ceva propunere pentru modelele VIP sau vreti sa fie ca pana acum, adica un model pentru tero unu pentru ct fara acel skin menu postati aici cat mai repede.
Sau daca vreti sa scot orice model, lafel postati aici cat mai repede ca sa stiu daca va place sau nu!

andy200
02-05-17, 17:47
:pro: mie imi place tot ce ai bagat nou si manusiile se incarca in o secunda nu ca pe alte servere in un an

andreyutzu
02-05-17, 17:51
Acest Update a fost foarte bun, dar tot sunt niste probleme cu acele modele.
Daca esti rebel drept VIP si dupa iti schimbi modelul nu mai esti rosu.

TheLord
02-05-17, 19:42
Acest Update a fost foarte bun, dar tot sunt niste probleme cu acele modele.
Daca esti rebel drept VIP si dupa iti schimbi modelul nu mai esti rosu.

Hmm , vreti sa fixez chestia asta adica sa ii faca rosii iar sau mai bine sa adaug le cei cu freeday si cei care sunt rebeli o iconita deasupra capului?:))

wjat.
03-05-17, 07:36
Vreau să reamintesc de un bug.
Dacă îți iei gravitație, cu hand wraps și te pui pe none ai o șansă să devii invizibil.L-am făcut o data din greșeală

TheLord
04-05-17, 23:57
upppppppppppppppp

TheLord
05-05-17, 05:05
Acest Update a fost foarte bun, dar tot sunt niste probleme cu acele modele.
Daca esti rebel drept VIP si dupa iti schimbi modelul nu mai esti rosu.

Rezolvat, de acum daca iti schimbi modelul o sa ramai tot rosu sau daca ai freeday o sa ramai verde.


Vreau să reamintesc de un bug.
Dacă îți iei gravitație, cu hand wraps și te pui pe none ai o șansă să devii invizibil.L-am făcut o data din greșeală

fixat si asta, doar cei cu VIP mai au acces la comanda !models si nu mai au optiunea none.

TheLord
05-05-17, 05:14
la ungag/unsilence/unmute de acum au acces doar cei cu grad comisar/general si creator.

Cei cu VIP de acum au 200 armura ca la 300 nu afiseaza bine si aparea 44.

wjat.
05-05-17, 16:30
mulȚumim lord pt tot <3

TheLord
14-05-17, 22:11
Mai aveti ceva de adaugat?

TheLord
27-05-17, 18:44
dekkkkkkkkkiiiiii

TheLord
14-06-17, 23:41
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

TheLord
01-07-17, 21:17
okay vad ca nimic T/C