PDA

View Full Version : Hmm



BANANA
07-05-17, 11:53
Mie mi se pare ca Sharky cam abuzeaza de abilitatile de ''Owner'' da ban fara motiv injura fara motiv se crede smecher dar este un Cacacios ...
Lord eu mai bine zic sa iti gasesti alt Owner sau sa il iei pe Strumf inapoi pentru ca Sharky e un terminat nu are un habar cum sa vorbeasca cu noi
Vine pe sv si se crede cel mai smecher pleyer ca ti a donat tie putin la inceput
Inainte sa aiba ''Owner'' era mai de treaba , mai sociabil dar acum e un antisocial....
:poop::poop::poop:

Remove Sharky nu are nici o treaba cu Sv asta

COMANDANTE
07-05-17, 11:58
hopa baiatul ia gura ca primesti si ban aici , tu crezi mucosule ca ma iei la misto ca faci reclama la alt server si cand iti zic ca faci reclama tu imi raspunzi ca aceasta comunitate la care faci reclama are mai multe servere ca nu ai facut la un anumit server(Despre ce vorbim).Si iti iei unban de la alt admin dupa ce iti dau eu ban si nu ti am dat permanent pt reclama si tu tot sari cu curul in sus? Nu e problema iti iei - donezi iar iti iei - si tot asa.

BANANA
07-05-17, 12:01
hopa baiatul ia gura ca primesti si ban aici , tu crezi mucosule ca ma iei la misto ca faci reclama la alt server si cand iti zic ca faci reclama tu imi raspunzi ca aceasta comunitate are mai multe servere ca nu ai facut la un anumit server(Despre ce vorbim).Si iti iei unban de la alt admin dupa ce iti dau eu ban si nu ti am dat permanent pt reclama si tu tot sari cu curul in sus? Nu e problema iti iei - donezi iar iti iei - si tot.
Cu ce motiv ma faci mucos antisocialule ? Ne am legat impreuna sireturile ? Imi imaginez ca esti un prapadit care nici nu are prieteni
Esti smecher ca ii dai bani lu lord ??? Stai sub aripa lu lord ca daca nu era asa erai cel mai prost player de pe sv
Da-mi cate - vrei tu imediat donez si iau general inapoi :)
Am eu mai multe ore pe sv de cat tine si nu sunt owner

COMANDANTE
07-05-17, 12:03
Unde scrie ca ii dau eu bani lui? :)) si unde stau eu sub aripa aluia ma mucosule ai grija de tine ca nu mai donezi tu prichindel.

BANANA
07-05-17, 12:04
Unde scrie ca ii dau eu bani lui? :)) si unde stau eu sub aripa aluia ma mucosule ai grija de tine ca nu mai donezi tu prichindel.
La cum il stiu eu pe lord accepta orice donatie
Ai dat si tu la buci si esti smecher prapaditule
O impresionezi pe ''iubita ta'' ca esti smecher?

Shane Diesel
07-05-17, 12:07
Sharky nu a abuzat doar ti-a dat ban ca ai facut reclama :3

Midu
07-05-17, 12:07
ai facut reclama de ce inventezi si eu zic ca merita acest grad 100% adica mai bine taci

Marian89
07-05-17, 12:09
SharkYYY Merita gradul de Creator Serv si ti-a dat ban pentru ca ai facut reclama.
Macar sa spui mersi ca nu ti-a dat permanent...

COMANDANTE
07-05-17, 12:17
Crezi ca daca moxu ala ti-a inchis reclamatia cand dadeai ban cu motivul pa si minteai ca nu faceai si lord nu ti-a dat remove cum am cerut eu poti la nesfarsit si faci magarii ca esti tu angry si ai jucat de cand s-a deschis acest server.Putin imi pasa baiatule tu iei remove ca nu poti sa faci reclama la alt server si sa nu patesti nimic. suntem in mai pana in iulie cand e vara ai timp sa te racoresti de la aerul conditionat sa nu mai faci prostii pe forum.

AlexFTW
07-05-17, 12:20
Ai facut reclama ;/ asa ca nu stiu ce nu intelegi,ti-ai meritat banul

Hawok
07-05-17, 12:25
Acesta reclamatie nu isi are rostul, ai facut reclama, ti-ai chemat prietenii sa-ti dea unban, iar dupa ti-a dat ban o perioada mai mare de timp, iar tu te-ai ofticat si ai facut aceasta reclamatie!

0neM1ll10n
07-05-17, 15:29
Scuzați că intervin:
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/85974150886808814/183C88637F6649C7D1B86E1A92834408CF5457F4/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/85974150886808463/4BE80422675F835A84E330E08E3781C1479519A3/

Nu nu era blocat că nu avea unde pe mapa asta...

COMANDANTE
07-05-17, 16:07
scuze ca intervin:dar testam ceva pentru ca cineva mi-a zis ca se poate face un bug(la fel cum am testat bugul cu manusi pentru invizibilitate si cel in care schimbai modelul si nu mai erai rosu sau vreti sa jucati cu buguri ca imi este indiferent),plus ca bine ca mi ai adus aminte ca parca trebuie sa iti trec niste avertismente pentru abuz

0neM1ll10n
07-05-17, 16:14
Trebuie doar 1 și eu ți-am și zis sa treci

TheLord
14-05-17, 22:17
Am discutat cu el si nici tu nu esti usa de biserica. Ban-urile alea vechi cu "pa" + nu stiu ce reclama ai facut dar din cate vad toti spun ca ai facut.
T/C