PDA

View Full Version : Propunere.



zenuX
10-05-17, 14:00
1.Propun ca pe forum sa se creeze un topic cu comenzile Simonului, CT , poate unii nu stiu sau daca stiu nu sunt comenzile la fel cum se asteptau.
2.Propunerea unui nou day: Grenade day . Prizonierii primesc grenazi infinite si se lupta intre ei DOAR CU GRENAZILE.
3.Sa se adauge un raffle/jackpot in care sa poti pune puncte.Minimul sa fie de 10 puncte si maximul de 500 , si sa fie cu procente de castig 25% win si 75% lose sau nu stiu,cum vreti aici.
4.Propun ca mereu dupa ce moare simonul , sa se puna simonu automat pe un alt Gardian.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Exemplu de vot: 1. PRO 2. CONTRA 3.PRO 4.PRO ,iar daca este CONTRA justificati.

Midu
10-05-17, 14:20
:pro: chiar suna bine

Spray3r
10-05-17, 18:19
:pro: Idee foarte buna

Maicuta Sama Cosmica
10-05-17, 18:33
:pro: Sunt de acord . Ar fi interesant ! :)

wjat.
10-05-17, 18:52
1. :pro:
2. :pro:
3. :contra: exista site-urile de pariuri pt asta
4. :pro:

zenuX
10-05-17, 18:54
1. :pro:
2. :pro:
3. :contra: exista site-urile de pariuri pt asta
3. Ma refer cu credite pe server pentru FUN.

El Chapo
10-05-17, 19:26
:pro: la toate

AlexFTW
10-05-17, 19:27
PRO

Mereu mi-am dorit un sistem de pariuri ,si acel day pare interesant

andreyutzu
10-05-17, 20:06
1. :pro: Pentru noii jucatori este o idee excelenta, iar aceasta idee ar putea ajuta o multime de jucatori.
2. :pro: Ar fi faina sa se mai adauge un day nou, deoarece toti dau tot acealeasi dayuri unele dupa altele...
3. :pro: Este o idee buna, doar daca ar fi asa: Daca castigi iti multiplica creditele de 2 ori, daca pierzi pierzi pur si simplu creditele.
4. :pro: Mereu dupa ce moare Simon unii jucatori de la CT se chinuie sa intre la simon, el murind intr-un scurt timp.

COMANDANTE
10-05-17, 20:23
:pro: ............

Dark_Phoenix999
10-05-17, 20:42
:pro: Cu toate sunt de accord!
-Dark(Comisar)

Q3k1
12-05-17, 19:08
:pro: la toate doar la faza cu ala de pariat deoarece eu am fost ct si nu am picat deloc iar daca ma bagam urmatoarea mapa la ct ziceau ca imi dau ban si nimeni nu imi dadea si mie simom

TheLord
14-05-17, 22:15
1.Propun ca pe forum sa se creeze un topic cu comenzile Simonului, CT , poate unii nu stiu sau daca stiu nu sunt comenzile la fel cum se asteptau.
2.Propunerea unui nou day: Grenade day . Prizonierii primesc grenazi infinite si se lupta intre ei DOAR CU GRENAZILE.
3.Sa se adauge un raffle/jackpot in care sa poti pune puncte.Minimul sa fie de 10 puncte si maximul de 500 , si sa fie cu procente de castig 25% win si 75% lose sau nu stiu,cum vreti aici.
4.Propun ca mereu dupa ce moare simonul , sa se puna simonu automat pe un alt Gardian.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Exemplu de vot: 1. PRO 2. CONTRA 3.PRO 4.PRO ,iar daca este CONTRA justificati.

1, nu prea isi are rostul , de asta sunt adminii sa invete playerii si daca nu esti pregatit sa fii simon joci tero pana inveti .
2. o sa bag acest day
3. nu stiu mai vedem chestia asta notez si vedem.
4. Aveti meniu , dupa ce moare se baga cine vrea.. si asa este deja random , macar sa aiba o sansa si ceialalti.
T/C