PDA

View Full Version : In legatura cu cererile WG



KrAzZzY
28-05-17, 22:28
De astazi inainte, adminii serverului nu au voie sa mai ceara WG de pe conturi de player.
Daca suspectati pe cineva de cod cand sunteti pe numele de player, intrati pe contul de admin si ii cereti imediat ce ati intrat pe server sa prezinte WG.
Nu se conformeaza -> BAN

De asemenea, daca sunteti pe contul de player si sunteti sanctionati corespunzator ( GAG, Slay etc )
Sa nu va vad ca intrati pe admin si cereti socoteala, esti pe cont de player, atunci esti player.

Ramses
28-05-17, 23:08
Inteles.
Baietii mei care faceati asta ( nu dau nume ) va-ti gasit nasul . =))
Ramses, basescu.
CeSe
Admin's
Pwpek :*

SergiuOfficial
29-05-17, 07:34
Nu prea inteleg, daca ai admin , de ce te-ai juca de pe alt nick? In fine, eu si asa mereu cand ma joc , ma joc de pe nick-ul pe care am admin, deci pentru mine nu este o problema :) .
SeRgIu RoGamer
Membru Gold <3
Cs.AlphaCs.Ro

#Happy
29-05-17, 09:06
Abea astept sa prind de acum admini pe conturi de playeri care se dau mari

T3yo
29-05-17, 21:58
Sper ca au bagat la cap,am si eu cativa cunoscuti care aveau strategia asta.sa intre cu nume de player si daca era sanctionat,cerea socoteala intrand pe contul de admin..

Syncron got his gun
29-05-17, 23:42
Eu zic sa lasi wg,ca multi nu stiu sa faca diferenta intre wall/aim si tu le ceri sa nu ceara WG.

Jack
29-05-17, 23:48
of of of krazy. prima data cand gandesti :)) ma bucur ca ai postat asta desi eu am mai explicat pe la cererile de unban -> L0W ce ai de supt in apararea ta? =))

http://alphacs.ro/showthread.php?65050-cerere-unban

#L0w
30-05-17, 10:09
Cataline, ti-o dau si sus si jos in spate :))

AndyBlack
07-06-17, 21:35
Presupun ca toti cei care trebuia sa vada au vazut acest topic deci

T/C :)