PDA

View Full Version : Reclamatie lu pisolcosu ala [APROBAT]



FiNNNuTzu.
24-12-14, 17:25
► Nick CS: OriGiNaL?!
► Nick admin/player reclamat: Chowder pisatu ala bagamias pula in el
► Motiv: Imi da destroy, il sun pe skype ca dc si zice ca il doare in pula. Cine se crede kkt-u asta ma?
► Dovezi (poze/demo): -> Click (http://imgur.com/5yTnkVH,npvOaUZ)

Ba daca nu ii dati -1 /remove nu stiu ce fac Deci nu il mai suport x(

#Krom.
24-12-14, 17:32
Tu cu mine ai rupt-o. Acu il sun pe funckye iti fut netu ala de pisat
[8:20:16 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: ( (flag:gb) You and me you broke it. Now I call on you Funcky ala Addicted to piss fuck )
[8:20:24 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: Ramaneauar un blestem pe familia ta
[8:20:25 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: ( (flag:gb) Ramaneauar a curse on your family )
P.S Te bate romana.

FiNNNuTzu.
24-12-14, 17:44
:)) Cine nu poate face asa?
[8:20:16 AM] [Chowderica [;x] : ( (flag:gb) O fut pe mata etc...


Si da am zis alea. Dar ce treaba are aia cu recl? App uite ceva :D http://i.imgur.com/Ym35IbE.png

#Krom.
24-12-14, 17:57
Bai cacaciosule numai edita in mortii tai. pune poza fara edit.
( (flag:gb) three )
[8:36:32 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: ba
[8:36:34 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: ce nume aveai pe sv?
[8:36:34 AM] [×AlphaCs×]·OriGiNaL?!·: ( (flag:gb) Why were you on sv name? ) de aia ma intrebasi ce nume am pe sv sa stii ce sa editezi? :\
P.S 1. Pozele editate nu sunt acceptate.
P.S 2. Oricum e un edit fail. Dupa nume Chowder.[;x] : trebuia un space intre doua puncte.

FiNNNuTzu.
25-12-14, 16:49
"P.S 1" Aceasta nu este o poza editata, doar este stearsa putin cu alb sa nu se vada ce am scris. dar daca tot esti curios era asa : Connect si ip sv jb.. apoi bind c say de vro 4/5 ori ca aveam pe ctrl+v si am abuzat si eu si dupa ce ai zis tu.
"P.S 2" Nu face afirmatii ca este un edit fail, pentru ca nu este fail, repet am cs lant nu este la ca cs tau. Am anumite cfg-uri eu asa te vad fara space .
+ Te-am intrebat ce nume ai pe server pentru ca vorbeam cu un pr despre tine, daca era de editat cautam pe gametracker Chowder si vedeam imediat. Prietenas. Nu incerca sa negi, fii corec macar acum de craciun, si recunoaste ca ai zis ca te doare in pula ca iti fac recl ca oricum donezi iar. Degeaba donezi iar daca ... infine Sarbatori fericite :*

#Krom.
25-12-14, 17:55
Pune fara chestia alba ce edit fail ti-o facut funnkye auzi ma tem :))
Pune poza fara edit si mai vorbim.

Strumf
26-12-14, 00:10
chowder baga dovezi, nu scris
pana una alta avertisment
:tc: