PDA

View Full Version : Intrebare Intrebatoare !



WARRIOR
15-07-17, 12:09
Am si eu o intrebare. De ce eu ii fac reclamatie lui T3m!n@tor4, si el imi da advertisment ? Daca ma comport urat cu playerii asta nu inseamna ca trb sa iau advertisment. Eu stiu ca advertisment se da doar daca abuzezi de grad nu daca vb urat cu playerii. + "next.iei.ban" nu e un motiv de kick.

wjat.
16-07-17, 22:16
avertisment* agramatule
Se da AVERTISMENT si pentru ca te comporti urat cu playerii ca ii poti alunga.
Tu ce ai face cand ai intra pe server si nu ai avea admin si ai da peste un admin de genu`? Probabil ai zis "ai de p**a mea, ce server de cct" si nu ai mai intra pe server-ul ala.
Inainte de a face ceva , gandeste-te cum s-ar simti celalalt .

T3m!n@tor4
16-07-17, 23:25
Ba animalut de admin, "Daca ma comport urat cu playerii asta nu inseamna ca trb sa iau advertisment" playerii aia joaca pe server, sti care e datoria ta de admin? Sa ai grije de ei, sa ii inveti si sa fi un exemplu.
Ce faci tu? Injuri ca ....., te doare in fund de ei si le dai 3 secunde sa vorbeasca sau ii muti fara sa ii explici nimic . Tu ai vazut de cate ori intreb eu playeru si ii explic cum sa vorbeasca pana sa il mut?
Daca nu ar fi playerii aia te-ai juca de-a desenatu cu arma pe perete.
Ti se pare ca nu abuzezi? Eu te invat ce sa nu faci si tu sari cu gura la mine boracel obosit ca donezi si nustiu ce imi faci? Iesi ma de aici si baga-ti mintile in cap si fi cum trebuie sa fie un admin nu un donator de la sanu lu mami.
T/C