PDA

View Full Version : La multi ani :*



SoriceLu
31-12-14, 16:34
La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate,tot ce doriti si sus paharul! Fie ca toate visele pe care le fauriti in aceste zile magice sa se implinesca si drumul strabatut pentru realizarea lor sa va aduca bucurie in inimi, iar in case fericire si belsug. Lăsaţi o parte din lumina artificiilor aprinse în noaptea anului Nou să vă lumineze. Fie ca anul care vine să fie pentru voi o punte spre ceva mai bun, mai luminos. Tot ce vă este de folos să se realizeze şi nimic să nu vă înnoureze “cerul” senin al vieţii! Anul Nou să vă dăruiască sănătate, pace în suflet şi prosperitate.
La multi ani , nu prea am inspiratie , dar am zis sa va ures
P.S : imaginea e facuta de mine scuze pt 2 topicuri unu sa fie sters , cel de la anunturi.

http://i.imgur.com/RDCDknk.jpg

ALEX-chicea
31-12-14, 16:41
La multi ani tuturor romanilor .
Să trecem într-un an mai bun la fel cum a fost și anul acesta , să fie mai frumos , mai generos , sănătos și plin de bucurii
La multi ani 2015 !

KinderBueno.
31-12-14, 17:25
La multi ani .

P.S : Sa dea domnul ca Soricu sa intre mai mult pe server decat pe forum . Amiiiiin .

jesemE
31-12-14, 18:46
Ai mai facut un topic.
Tot da-te-n p1m.

























































La multi anisori

NeBuNeL
31-12-14, 22:14
Eu va urez acum sa aveți parte de sănătate,fericire si sa vi-se implineasca toate dorințele.Fie ca anul care se apropie repede repejor sa fie la fel de darnic

Respect
Alphacs.ro

*eT* Damage
31-12-14, 23:47
La multi ani

Costy [:x]
01-01-15, 01:23
La multi ani

Facebook
01-01-15, 13:24
A fost frumos sa va petreceti revelionul pe forum?
Ati baut sampanie virtuala?

SoriceLu
01-01-15, 13:25
A fost frumos sa va petreceti revelionul pe forum?
Ati baut sampanie virtuala?

Da ba de unde ti-ai dat seama . am stat singur pe forum pana la 6 :))

Strumf
02-01-15, 11:10
La multi ani
:tc: