PDA

View Full Version : Lucruri fixate+ PROPUNERI!



TheLord
25-07-17, 23:57
Am inceput din nou sa lucrez la server, am fixat bugul care enerva deja pe foarte multa lume inclusiv pe mine adica cel de nu se vedeau manusile.
Am bagat niste maini speciale pentru CT si pentru TERO cei de la tero o sa aiba haina de prizonieri si cei de la CT haina de gardian. Am verificat si toate /gloves pe aceste maini si se vad toate bine.(totusi este un mic bugulet daca va enerveaza aceste maneci atunci spamati un skin de gloves de 2-3 ori pana dispar)

Am fixat bugul in care se deschideau usile automat si simon-ul tot random se alege si de acum.

Am facut acest topic ca sa va intreb daca mai stiti BUG-URI sau alte chestii ce sunt stricate atunci sa le postati aici.
Si sa postati si ce vreti nou pe server prin asta inteleg DAY-URI/LR-URI sau orice vreti voi sa postati aici si eu o sa implementez sau eventual o sa scot.

GamerRO
27-07-17, 01:05
Simon sa poata aleaga day-ul Lava Day si sa poata alege cate secunde le da Prizonierilor sa nu mai stea pe jos (Tot in meniu).
Hot Potato la LR, primesti un deagle si e un timer si cand acel timer ajunge la 0 cel care are deagle-ul moare.

Am facut propunere deci nu mai repet de restul :)

wjat.
28-07-17, 09:57
Lord, tu ai zis că ne schimbam prea des nickurile de pe CSGO.
Nu ar fii mai ușor ca atunci cānd un player intră pentru prima dată pe server să rămānă cu nick-ul ăla, chiar dacă si-l schimbă pe Steam? Și să fie cum e pe forum, cerere schimbare nickname,dar doar o dată la 3 luni.
Și dacă se poate, să se pună și orele de pe vechiul nick pe cel nou.

TheLord
08-09-17, 17:35
Nu prea se poate chestia asta. Propuneti in topicul cu BIG UPDATE T?C