PDA

View Full Version : Host nou!



TheLord
07-08-17, 02:19
Am schimbat hostul si la firma actuala ramanem definitiv.
Ip-ul nou este : 93.114.82.146:27015

Daca depistati bug-uri sau orice altceva va rog sa raportati aici cat mai repede ! Poate am uitat sa copiez sau sa configurez ceva.

colorluff
07-08-17, 08:54
Cand cumperi fd din shop nu iti mai arata numele cu verde

wjat.
07-08-17, 11:31
Dc ai schimbat hostul din nou?Eu nu am observat vreo problemă cu ăsta.
Și mai ușor să intri pe server: intri in consolă și scrii "connect jbgo.alphacs.ro"

TheLord
07-08-17, 14:40
Dc ai schimbat hostul din nou?Eu nu am observat vreo problemă cu ăsta.
Și mai ușor să intri pe server: intri in consolă și scrii "connect jbgo.alphacs.ro"

Nu imi placea firma aia niciodata. Cu firma actuala colaboram de peste 5 ani de asta am decis sa ne mutam cu tot la ei.

Ma intereseaza daca sunt bug-uri, la mod/vip etc. sa stiu daca am uitat sa mut sau sa configurez ceva. Sau este totul cum era inainte.
Acum raspundeti la asta si restu o sa rezolv zilele astea!

GamerRO
07-08-17, 21:50
Mereu cand incepe runda se apasa butonul 1 automat, si daca esti simon se deschid celulele din cauza asta, si eu cand eram in admin menu sa dau switch cuiva fiindca nu avea 20 min, si i-am dat switch baiatului dar dupa se redeschide meniul de switch si s-a apasat 1 si i-a dat switch la BOT(fara intentie) si nu sunt singurul cu problema aceasta.

TheLord
08-08-17, 13:49
Mereu cand incepe runda se apasa butonul 1 automat, si daca esti simon se deschid celulele din cauza asta, si eu cand eram in admin menu sa dau switch cuiva fiindca nu avea 20 min, si i-am dat switch baiatului dar dupa se redeschide meniul de switch si s-a apasat 1 si i-a dat switch la BOT(fara intentie) si nu sunt singurul cu problema aceasta.

Mersi :) Nu imi dadeam seama de la ce este problema asta , dar acum imi amintesc ca este de la fix-ul creat de mine pentru gloves prima versiune si dupa ce am creat fix-ul stabil am uitat sa dezactivez pe cel vechi. Cu problema asta raportata de tine am mai rezolvat 3 probleme. Sa imi spui daca mai sunt probleme cu ce ai zis.

Va rog sa raportati cat mai repede ORICE problema intampinata pe server. O sa intru si eu sa fac o verificare total dar verificati si voi ca poate nu observ tot. Azi a mai raportat cineva ca nu merge !ore am rezolvat si asta. Zic asta doar ca sa stiti ca orice problema trebuie raportata ca sa pot rezolva.

Gamer21
09-08-17, 07:32
Uneori cand da cineva box si mor toti CT dupa un timp se reseteaza runda si asa face si la all VS all si ieri a fost aceeasi mapa de 3 ori

George.
25-08-17, 09:16
E bine ca ai bagat 32 de sloturi

TheLord
08-09-17, 17:31
Tcccccccccccccccccccccc