PDA

View Full Version : Bug la bulgari adica cand dai cu arma .



NewSoon!?
04-01-15, 18:13
Buna seara Lord =)) Si Strumf si toti . Am observat din timp ce joc pe server la lr cand trag in cineva acel damage nu se pune si e inlocuit cu o poza cu un bulgare sau o strpitura de sperma mai precis . cand trag trag odata si nu da damageu Tre sa trag de 5 ori cand eu inainte il omoaram din prima la headshot acum tre sa dau de 2 ori head sa il omor deoarece se aduaga poza cu " sperma " :)) cand dau si nu mai ia damageu Puteti sa il scoateiti ?

Linus @ AlphaCS
04-01-15, 19:41
Cu bulgărele e IMPOSIBIL să omori dintr-un hit ( maxim 50 dmg / hit ). Nici Lord, nici Strumf, nici nimeni nu poate omorî dintr-un hit cu bulgărele.. ;)
Şi să-ţi mai explic ceva , dacă ai armură scade la 25 dmg / hit în loc de 50 dmg / hit. Sper că ţi-am fost de ajutor.

NewSoon!?
04-01-15, 21:00
Man e uam refer la chestia de dat cu arma . la deagle Intelegi ? Nu la bulgare . Chestia aia cand dai cu deagle pe avatar sau unde dai arata asa cum se sparg bulgari ica o picatura de sperma =)) iar o zic asta am am vrut sa zic

Linus @ AlphaCS
05-01-15, 00:18
Aaa, te referi la urma lăsată de glonţ pe un perete / player ? Dacă da , nu văd de ce ar trebui să fie scoasă...nu creează lag.

Kaleb
05-01-15, 07:29
Nu face nimic chestia aia , la mine cate odata face asa , sa nu ii dau hs , si rapane picatura aia de "sperma" in aer .. Deci .. nsh ..

NewSoon!?
05-01-15, 08:15
Da dar dupa cum zici urma aia nu mai da damage-ul necesar blocheaza glontul si nu mai trece si da nu face lag .

Kaleb
05-01-15, 08:30
Da , se si blocheaza in aer si nu da deloc dmg (la mine)

Strumf
05-01-15, 09:06
toate chestiile de Craciun o sa fie scoase sapt asta
:tC: