PDA

View Full Version : Remove Fuck4Ever



Fuck4Ever
05-01-15, 14:47
Buna , sunt Fuck4Ever majoritatea ma cunoasteti ..
Am intrat acum cateva minute pe JB si am vazut ca aveam remove...fiind acuzat de banarea/ folosirea comenzii de destroy excesive .
Cei care ma cunoasteti stiti ca nu abuzez excesiv sau sa fi facut asa ceva..
Rog pe Lord/Strumf sa se uite in consola la ora cand au fost folosite comenzile si la IP..
Cer gradul înapoi nu doar pentru ca nu am fost eu acela dar si faptul ca am bagat ceva bani in jocul ala , nu doar 5 euro ..
Vreau ca aici sa postati daca chiar merit remove, din punctul vostru de vedere.
Apropo , mai de mult a fost ceva "epidemie" cu spartul conturilor si gradele au fost date înapoi si nu mi se pare corect ca mie sa nu mi se redea .

Alexandru.
05-01-15, 14:57
Iertati-ma ca ma bag dar unii ma cunoasteti pe mine sunt fostul admin CIUTIx , am fost de cate va ori cu Razvan in conferinta dar el nu era acasa era plecat la munte , si nu prea mi se pare corect ca el sa i se dea Remove , Gamerul Si rmx se joaca cu un proggram nu stiu ce drq e ala , eu nu ma sperii de asa ce va , si mie mie s-o aflat parola de cateva ori pe Furien , dar e bine ca n-au facut prosti :)) Ma rog deci sa trecem la subiectul principal , Fuck nu era acasa cand '' poate s-o dat ban la sv , dar trebuia sa fie si o reclamatie facuta asuprea lui'' ! Deci atat am avut de zis !

Angel of Chaos
05-01-15, 15:30
http://alphacs.ro/showthread.php?7539-R-Fuck4Ever-*Urgent*-APROBAT Cam atat iti arat.

Punct
05-01-15, 15:40
Fuckever e baiat de treaba nu ar face asa ceva chiar daca nu sunt de mai mult de 1 an pe server dar il cunosc destul de bine,nu ar face asa un abuz
PRO pentru admin inapoi
Aseara unu axel b pe messenger mi-a zis ca imi da 15 euro pe cont :-j acel cineva era derek/awp-istul sau ceva de genu asta,aveti grija nu mai dati la toti ratatii mess-urile/skipe-ul vostru sper ca nu mi-a aflat parola :))

Funnkye.
05-01-15, 15:46
OFF :
RMX/Gamer.. adica :
RMX > vlad.?!
Gamer > Joker*sL (adminul) - a fost prost si i-a dat contul pe cod fals .
ON : Nu face el asa abuz..
Cred ca isi merita adminul inapoi.. daca nu , poate gradul de sub .. adica gradul lui + -1 .. A bagat mai mult de 5 Euro pe Grad + VIP x2

SoriceLu
05-01-15, 15:49
Ba sincer din toti admini el mereu ma ajutat , si sincer nu dadea ban fara motiv si credeti-ma ca f0rms ala vrea ca toti admini sa ia remove , cu mine nu ia mers deloc , si crede-ma ca va ia cap/coada pe toti .. Oricum nu merita remove un -1 -2 mergeam , dar nu remove, tot ce e ban acolo e pe merit si am fost de fata mereu la fiecare ban.

KinderBueno.
05-01-15, 15:52
Toata lumea are dreptul la o a 2-a sansa , cu siguranta , pe propria mea raspundere , pe cuvantul meu de onoare , pe onoarea mea , pe Dicu` meu ca ala nu era el .. De acord ca e cam diliu =)) , dar nu atat de diliu in cat sa bage bani in el si dupa sa isi bage poula . .

Fuck4Ever
05-01-15, 16:08
Soricele dovezile alea sunt de aseara cand mi-a spart contu copilu ala de Jocker , care e Gamerul ..
Sincer un -1 mai mergea :))

jesemE
05-01-15, 16:52
Va dau cate 10e la toti daca imi sparg aia mie parola ._.

SoriceLu
05-01-15, 17:19
Va dau cate 10e la toti daca imi sparg aia mie parola ._.

Tu vorbesti popandaule , iti schimbi parola in fiecare seara :)) , vorbesti cu lord si strumf sa iti schimbe parola, si ce plm ba va pus iegar model cum sa nu va sparga adminu , dar tot popandai sunteti.

{W.oW} F.L.0.R.1.N.
05-01-15, 17:29
Ba nu merita remove ba chiar merita adminul inapoi pt ca el nu face abuz niciodata

MiSt3R
05-01-15, 18:07
Soricele dovezile alea sunt de aseara cand mi-a spart contu copilu ala de Jocker , care e Gamerul ..
Sincer un -1 mai mergea :))
Un cont nu se poate sparge, se poate fura. Asta sa o stii de la mine si daca vrei iti pun aici un video in care cel mai mare hacker din Romania spune chestia asta.
Si daca stam sa ne gandim, cine e SINGURUL vinovat ca un copil i-a aflat parola?> Doamne! :))
Mai aveti si tupeu sa faceti gura ca v-a pacalit copchilul ala. Vina cui este ma, mie de ce nu-mi sparge nimeni contul? Chiar aseara am vorbit cu acel copil pe skype, nestiind ca el este, dar vad ca nu mi-a intrat nimeni pe cont pana acum. Deci...:|

Strumf
05-01-15, 18:10
Pe mine, nimeni nu m-a fentat pana acum :)), de ce? ca am grija...am si antivirus off, am Microsoft Essential si nu mai ofera suport..nu downloadez mai nimic, la el si de la altii, incerca unu sa ma fraiereasca cu programelul ala .ink care-ti inchide pc-ul =)) cand am inceput sa-l injur nu a mai zis nimic..chestia aia e chiar veche..LOL

Fuck4Ever
05-01-15, 18:29
Poi ma nimeni nu ma fraierit ,nici nu downloadez nimic de pe skype ,sincer nici nu stiu cum plm mi-a spart contu si asta cu spartu contului mi s-a mai intamplat cand mi-a spart Asian contu ..
Adica pe bune ,tie ti se pare corect dupa ce donezi 30-50 de euro sa ti se sparga contu ? Apoi ce ai face ?
Ca a fost "epidemia" aia cand mai multora li s-a spart contul si ei au primit gradele la loc ,eu de ce sa nu-l primesc ?

Facebook
05-01-15, 19:12
V-a spart in cur prin magie.

MiSt3R
05-01-15, 19:23
Poi ma nimeni nu ma fraierit ,nici nu downloadez nimic de pe skype ,sincer nici nu stiu cum plm mi-a spart contu si asta cu spartu contului mi s-a mai intamplat cand mi-a spart Asian contu ..
Adica pe bune ,tie ti se pare corect dupa ce donezi 30-50 de euro sa ti se sparga contu ? Apoi ce ai face ?
Ca a fost "epidemia" aia cand mai multora li s-a spart contul si ei au primit gradele la loc ,eu de ce sa nu-l primesc ?
Ma nene, cine-i vinovat? Tu poti intelege ca nu-ti poate sparge contul nimeni, si mai ales un copil?

@Facebook., +reputatie. :))


Edit: Pai ai facut tu ceva, imposibil sa ti-o afle copilul ala fara sa faci tu nimic. Te rog, intelege asta.
Sa-mi dea si mie flood si sa-mi bage keylogger, il invit, ca si eu am Sef P, Vip, Sounds... deci astept.
Poate chiar tu esti rmx/gamerul sau cum rahat isi spune copilul ala, majoritatea au aceiasi parola pe forum ca si pe server. Adica aproape toti.

Fuck4Ever
05-01-15, 19:26
Poi ma , atunci eu is de vina ca nu i-au nimic dp. skype , nu? Bine , atunci o sa i-au .
Chiar daca e copil , RMX are 9-10 ani si stie da flood si baga keylogger :)

Cosmin F.
05-01-15, 19:36
Hai mă lasa-ma dar daca sunteți prosti gramada cum sa nu va afle parolele. Un copilas ce sa va faca ma? Tot dati vina pe el. Eu de 1 an jumate am aceeasi parola si nu mi-a spart-o nimeni... Daca va puneti parole gen : "tedi" ; "fuckever" sau prostii de genul NORMAL ca le afla.
Invatati si voi o parola cu litere si cifre random si nu va mai afla nimeni parola daca nu sunteti in stare sa aveti o parola cat de cat decenta.

Strumf
06-01-15, 00:13
Ti-am zis fuck4ever, ori zici adevarul ori nu-ti dau nic..ti-am zis, zi-mi cum a facut sa-ti afle parola ca sa pot gasi o rezolvare..ca sunteti cam multi sparti..povesteste-mi cum s-a intamplat

Kaleb
06-01-15, 06:53
Nu se stie daca e vinovat , deci chiar trebuie adevarul ...

SoriceLu
06-01-15, 15:29
Ti-am zis fuck4ever, ori zici adevarul ori nu-ti dau nic..ti-am zis, zi-mi cum a facut sa-ti afle parola ca sa pot gasi o rezolvare..ca sunteti cam multi sparti..povesteste-mi cum s-a intamplat

Mai bine il asculti pe smurf :)) vezi ca are muschi si e periculos ..
Ps : El te invata de bine , mie asta imi spune mereu sa fiu atent si kkt-uri de a le lui lord si strumf , Spune adevaru ca iti da un -2 -3 si scapi usor :)

*blackninja*
06-01-15, 15:32
Ba, pana la urma nu prea ne pasa ca ai donat tu "30-50" euro , daca ai donat atat trebuia sa ai mare grija de acest cont, acum daca donezi iar si iar sa stii ca daca a incercat
odata sa iti fure contul sau ce a facut el, se poate intampla iar. Cand alegeti parola pentru cont, nu mai puneti nume de-al vostru sau nick-ul de pe cs, puneti si voi una mai
complicata si daca nu puteti sa o tineti minte o scrieti undeva. Si am vazut eu pe server ca mai spun unii care vrea parola lu` ala, unii chiar isi vand contul pentru alte
conturi de metin,lol etc. Daca nu mai vreti sa jucati, faceti un topic sau dati pm lu` lord sau strumf si spuneti-le ca nu mai vreti sa jucati, pe urma spuneti ca nu ati dat voi
destroy la tot server-ul.

Fuck4Ever
06-01-15, 17:31
Unu la mana i-am dat PM cu ce s-a intamplat.
Doi la mana nu era nici macar un nume si apropo tot sv stie ca nu as face asa ceva , spre deosebire de altii .

Syncron got his gun
06-01-15, 17:37
Ba sincer din toti admini el mereu ma ajutat , si sincer nu dadea ban fara motiv si credeti-ma ca f0rms ala vrea ca toti admini sa ia remove , cu mine nu ia mers deloc , si crede-ma ca va ia cap/coada pe toti .. Oricum nu merita remove un -1 -2 mergeam , dar nu remove, tot ce e ban acolo e pe merit si am fost de fata mereu la fiecare ban.
Asa e + ca eu il stiu pe Fuck4Ever de pe Anzo si nu stiu daca ar face asa ceva iar forms sau cum iti mai zice ai grija ca de multe ori te vedem pe server luandu-te de astia cu grad mai mic ca tine nu mai zic ca erai tare-n gura moale-n cur cu astia mai mare in grad ca tine ...in reste nuj ce sa zic nu cred ca a fost el eu zic sa i mai dati o sansa :)

MiSt3R
06-01-15, 20:10
Ce vrea sa insemne asta ca eu nu mai inteleg adminii de pe serveru asta, cineva pe server cu numele joker crew sau ceva de genu imi cere skype si a 2-a zi are numele fuck4ever.Nu era o problema daca nu scria asta: http://i.imgur.com/kpyJoiQ.png
Rezolvati-va problemele si dupa plangeti dupa admin.
La fel a facut si cu mine, dar eu nu inteleg cum de inca mai are admin. =))

*eT* Damage
06-01-15, 20:15
Fuck e goodboy si nar avea tupeu sa facă asa ceva da pe fractu nu lai întrebat ce o facut??

Kaleb
06-01-15, 20:23
Numai dati bai skype la toti prostii (GaMeRuL ala ii ) Isi pune toate numele de pe sv pe skype si zice sa imparta contu =]] In fine .. Totusi sunteti fraieri daca dati skype aiurea

Fuck4Ever
06-01-15, 20:35
Ba deci Gameru ala is a fucking retard , a mai facut faze d-astea cu toti ..dar cat de idiot si imbecil poti sa fii sa iti pui numele meu si sa spui : "Vrei sa impartim contu?" si apropo daca ati crezut ca ala eram eu , ai de plm :)) + ca e urat avataru lui

Kaleb
06-01-15, 20:43
Stiu , si cu mine a facut =]] Si eu direct l-am dat dra*u ca stiam ca era o smecherie de-a lui care vrea sa fure contu si sa abuzeze .Si am inceput sa il injur de masa si de tasu

SoriceLu
06-01-15, 22:37
Ce vrea sa insemne asta ca eu nu mai inteleg adminii de pe serveru asta, cineva pe server cu numele joker crew sau ceva de genu imi cere skype si a 2-a zi are numele fuck4ever.Nu era o problema daca nu scria asta: http://i.imgur.com/kpyJoiQ.png
Rezolvati-va problemele si dupa plangeti dupa admin.

Ba sincer ala nu e fuck , fuck niciodata nu greseste cand scrie . +ca v.am spus in plm de 1000 de ori si pe forum si pe skype si pe toate natiile de pagini/aplicati nu mai intrati in conferite doar daca va cheama strumf/lord/moxu sau eu..x acu va fura kkt.ul de ip sau nush ce si poc ...

SkillartzHD
06-01-15, 23:28
Nu a fost el , ip-ul lui este cu 79. ip-ul care a banat tot serverul incepea cu 95.
Ce sa iti zic .. ? esti o pizda care se joaca pe alte servere de jailbreak

T@yGuuN
06-01-15, 23:37
Fuck merita adminu inapoi , el nu abuzeaza si chiar ii de treaba

GeT_RiGhT
07-01-15, 10:23
Ba nu ca am ceva cu Fuck dar fi atent fuck
Uite ce am vorbit cu Strumf si eu am patit la fel.
o zis c anu
[12/29/2014 6:02:52 PM] [Alpha]§aÐØώ: ok..
[12/29/2014 6:06:09 PM] [Alpha]§aÐØώ: Macar Swat-ul ala mi-l mai dai?
[12/29/2014 6:08:17 PM] Strumf: o zis ca nu
[12/29/2014 6:08:27 PM] Strumf: nu se mai da admin
[12/29/2014 6:08:34 PM] Strumf: celor care au fost
[12/29/2014 6:08:45 PM] Strumf: "spart" contul
[12/29/2014 6:08:49 PM] Strumf: si s-a dat ban la server
[12/29/2014 6:28:33 PM] [Alpha]§aÐØώ: Ok..

Kaleb
07-01-15, 10:56
Da , il merita .. :)

GeT_RiGhT
07-01-15, 11:06
Apropo scuzati x2 nu imi mergea edit: Acelasi ala Gamerul sau care era imi facea la fel pe skype zicea ca imi dai fondator + vip pe serverul lui si ca imi mai da 5 euro asa zice la tot serverul

Off: Nu il credeti daca il aveti in lista va sfatuiesc sa ii dati block


Fuckkkk si eu am patit la felll frateloo ;)) de acelasi copil afumat a dat ban la tot serverul

KinderBueno.
07-01-15, 13:53
Acum toti ratatii isi fac server .. Cu ce scop ? Pai ca sa va fure voua parolele , atunci cand intri pe serverul lui si el stie ca ai admin pe alt server el poate scrie o comana si iti afla PW , ca in cazul lui TheGoodBot ala , eu dau la toti skype-ul meu , nu ma intereseaza .. Dar dece il dau ? Pentru ca nu mai intru pe el .

Fuck4Ever
07-01-15, 13:59
1.Nu ma mai joc pe alt sv de JB decat pe asta si poate pe jbx :))
2.Chiar asa de prost credeti ca is sa nu stiu sa scriu in consola cand intru pe alte sv setinfo _pw abcd .
3.TheGood nu a facut asta , ala ii prea prost :))
4.Acum pe bune , Gameru ala e un copil distrus ...cine plm i-ar da contu ?:)))

Punct
07-01-15, 16:25
Uitati :p http://prntscr.com/5pjjxx
http://prntscr.com/5pjke2
Crede ca il vindeam :]] http://prntscr.com/5pjkld
Aveti grija la tampiti din astia eu unu'nu mai inteleg nimic care si cine e

Kaleb
07-01-15, 19:24
Ch@Te dute drq de copil aurolac , esti prost ?! eu tiam zis ca donez =]] Rahatule

T@yGuuN
07-01-15, 19:55
Vlad merita rmv + ban permanent pentru lucrurile astea murdare si la fel ca cei care dau altora conturile

Kaleb
07-01-15, 20:00
Eu ma cacaciosule?
Eu am donat rahatule , cum sa imi dea remove esti nebun la cap ? =]]

Facebook
08-01-15, 15:30
Vad ca ati venit toti sa aratati cum ati invatat de la parinti sa injurati.

Fuck4KKT,dute sa ii spui lui Strumf ce s-a intamplat si vei primi gradul inapoi.

:tc: