PDA

View Full Version : Propunere u@



Nairobi
19-09-17, 14:00
Salut, sunt si eu curios de ce gradul Helpers nu are " posibilitatea " de a putea vedea si el ce este pe u@. Am intalnit cazuri in care sunt injurat ca de ce nu fac nimic ca sunt degeaba si eu incerc sa le explic ca nu am acces sa vad u@.
Eu propun ca gradul Helpers sa ii se administreze si acest u@ ca sa ne putem facea si noi treaba mai usor zic eu asa nu o sa mai fim injurati degeaba si putem sa ne facem treaba cum trebuie...
Si pe langa aceasta propunere vreau sa intreb
amx_voteban e permanent sau are 30 de minute ca eu am auzit ca e permanent ca e cu timp, asa de curiozitate :)

^-RoYaL-^SsKCobra
19-09-17, 14:10
:contra: cine vrea acces la u@ sa-si faca treaba si sa ia up :) avand in vedere ca au fost admine acordate prin campanie , eu spun ca este corect ca de la gradul de admins sa fie accesul la u@ (cum a fost intotdeauna peste tot)
In cazul in care primesti injuraturi , ai acces la gag / voteban (daca este cazul) ...reclamatiile pentru ca nu ai vzt ce au scris in u@ nu se iau in considerare
si din cate am auzit ca a zis low , amx_votebanul a fost modificat la 30 de minute ( acum nu stiu sigur )..

Nairobi
19-09-17, 14:14
:contra: cine vrea acces la u@ sa-si faca treaba si sa ia up :) avand in vedere ca au fost admine acordate prin campanie , eu spun ca este corect ca de la gradul de admins sa fie accesul la u@ (cum a fost intotdeauna peste tot)
In cazul in care primesti injuraturi , ai acces la gag / voteban (daca este cazul) ...reclamatiile pentru ca nu ai vzt ce au scris in u@ nu se iau in considerare
si din cate am auzit ca a zis low , amx_votebanul a fost modificat la 30 de minute ( acum nu stiu sigur )..
Ai mare dreptate in tot ce-ai zis sunt de acord cu tine dar eu zic ca nu ar strica, ma rog in ce-ai zis tu cu " treaba si up " aici iti dau cea mai mare dreptate
E ultimu quote care il dau sa nu fiu post-hunter doar am dat ca ai avut dreptate :)

AndyBlack
19-09-17, 14:24
pe u@ se anunta cei care folosesc cod helperii nu au acces la ban deci nu are rost

Venger
19-09-17, 17:20
:contra:
helperi nu au acces la ban deci degeaba vor vedea u@-ul

oricum , PACEEEEEEEEEEEEE

Ramses
19-09-17, 20:08
pro desii nu au acces sa dea ban,helperii tot pot face demo si sa cheme pe cineva cu acces la ban pentru ai ajuta.

Nairobi
19-09-17, 20:16
Atunci amx_voteban ce comanda e? :))

AdiDodge
19-09-17, 21:02
:pro: Cum a zis Ramses avem nevoie sa vedem sa facem un demo

T3yo
20-09-17, 15:00
Daca vrei acces la U@ iti faci treaba cum trebuie pentru Up,si ai comanda amx_ban.
Nu se schimba nimic,asa e de cand lumea si pamantu,nu am vazut nicaieri helperi cu acces U@/amx_ban..,atunci nu ar mai avea rost gradul de admins.


:tc: