PDA

View Full Version : Propunere



SageOTSP
16-10-17, 21:59
Vin cu o propunere ce va ajuta atāt playerii noi cat si staff-ul.
In ce consta aceasta propunere? Pai sa se facă un inventar special cu skin-urile no-recoil sau daca este prea mult de munca sa se scrie in paranteza sau ceva de genul (no-recoil)
Este evident cu ce va ajuta playerii noi , dar cu ce va ajuta staff-ul va īntrebați?
Va ajuta staff-ul evitānd īntrebările absurde cum am m-ai īntālnit "skin-ul "x" este no-recoil" si după fac o insurie de skin-uri pana nimerește unul no-recoil si nu stiu de ceilalți din staff dar mie mi se pare oarecum enervant , si daca le spui ca nu știi(asta este in cazul meu) zic ca degeaba ai admin
Ce ziceți o idee buna sau nu?
PS dacă-mi dați :contra: as dori si o argumentare daca se poate , mulțumesc.

1S1S
17-10-17, 08:03
Ba eu am crezut ca tu vrei sa scrie in dreapta recoilu!
Nu ca sa schimbe tot meniul pe categorii cu recoil si fara !
Asa nu is deacord !
Daca era gen:
3.Poseidon ("recoil/norecoil") da dar nu asa

Ramses
17-10-17, 09:08
Pro dar nu toate skinurile au no recoil sigur,de exemplu unii nu au recoil la soul dar altii au

Eu dau pro daca se poate face !
Se poate face.
Un mic edit la meniu si hoscus poscus meniu schimbat.

^-RoYaL-^SsKCobra
17-10-17, 10:10
:pro: daca se poate
Dar nu cred ca are timp krazzy sa faca :))

T3yo
17-10-17, 10:44
:contra:

Lipsa de timp prea mult de schimbat meniul,multi credeti ca e usor de schimbat acel meniu,si de ce sa-l mai schimbam pe mine unu nu ma incurca cu nimic,fiecare arma are un anumit recul,daca le-ar pune fiecare separat gen pe categorii te-ai pierde in meniu,e bine asa cum e e simplu si usor de utilizat,daca alti sunt neintelegatori si nu vor sa inteleaga nu ii convigi nici in 100 de ani ca aia are recul atat aia are atat,e bine asa cum e,fara sa se tot schimbe,mie sincer mi se pare o idee prosteasca a modifica ceva ce e usor de utilizat.
Pace.

P.S- Daca Krazy nu raspunde azi o sa dau tc si o sa redeschida el topicul daca are de gand sa modifice,desii eu cred si sunt sigur ca nu modifica ceva simplu de utilizat.

SageOTSP
17-10-17, 13:05
T3yo , Nu ma īnțelege greșit , dar cu ce te-a supărat ca am făcut o propunere?
1) Daca pe tine nu te ajuta cu nimic ca joci de 1-2 ani (sau de cānd joci tu) si le știi este ceva , dar gandeste-te la un player nou ce vrea sa īnvețe server-ul crezi ca nu i-ar fi mai ușor?
2) Puteam sa-i zic direct lui KrAzZzY dar am zis sa ma sfătuiesc si cu ceilalți membri din staff sa nu fac totul după capul meu.
Inca o data sper sa nu ma īnțelegi greșit dar am zis sa se facă o īmbunătățire pentru playerii noi , daca nu te gāndești si la ei este treaba ta.

Micutu
17-10-17, 13:16
:pro: faina propunere <3

Alex212
17-10-17, 19:49
Pro. nu prea este cine stie ce dar de ce nu :D

T3yo
17-10-17, 21:56
T3yo , Nu ma īnțelege greșit , dar cu ce te-a supărat ca am făcut o propunere?
1) Daca pe tine nu te ajuta cu nimic ca joci de 1-2 ani (sau de cānd joci tu) si le știi este ceva , dar gandeste-te la un player nou ce vrea sa īnvețe server-ul crezi ca nu i-ar fi mai ușor?
2) Puteam sa-i zic direct lui KrAzZzY dar am zis sa ma sfătuiesc si cu ceilalți membri din staff sa nu fac totul după capul meu.
Inca o data sper sa nu ma īnțelegi greșit dar am zis sa se facă o īmbunătățire pentru playerii noi , daca nu te gāndești si la ei este treaba ta.



Nu ma-m suparat deloc,dar pentru aceasta propunere este necesar timp,poti face si tu un tutorial pe forum cu toate skinurile ca sa mai intre playeri si pe forum,eu iti sugerez doar o idee,daca fac si ei activitate pe forum se desfasoara altcumva activitatea pe forum,si atunci cand te intreaba una alta de skinuri le spui frumos,''gasesti tutorial despre skinuri pe forum'' daca sunt chiar atat de interesatii o sa intre frumos pe forum sa se documenteze,daca nu sa fie sanatosi.

SageOTSP
17-10-17, 22:14
Nu ma-m suparat deloc,dar pentru aceasta propunere este necesar timp,poti face si tu un tutorial pe forum cu toate skinurile ca sa mai intre playeri si pe forum,eu iti sugerez doar o idee,daca fac si ei activitate pe forum se desfasoara altcumva activitatea pe forum,si atunci cand te intreaba una alta de skinuri le spui frumos,''gasesti tutorial despre skinuri pe forum'' daca sunt chiar atat de interesatii o sa intre frumos pe forum sa se documenteze,daca nu sa fie sanatosi.
Este o idee ce ai zis si tu .
O sa i-au in considerare ce ai zis si o sa incerc sa fac un tutorial , sau ceva cu skin-uri , raritate , popularitate etc etc
Poti da T/C daca vrei
Merci pentru sugestie

T3yo
18-10-17, 09:50
:tc:

:beer: