PDA

View Full Version : ...???



KinderBueno.
11-01-15, 08:44
Dece am remove. ?

Kaleb
11-01-15, 09:28
Si eu am luat remove ,dar nu stiu dc , dar tu cica ai dat ban cu motive de genu: "asda" cam asa

T@yGuuN
11-01-15, 09:58
Pt ca ati meritat aman2 :))

KinderBueno.
11-01-15, 10:32
Pt ca ati meritat aman2 :))

Ce rasa mamii tale postezi daca nu stii nimic in legatura cu ce am intrebat eu mai sus ? Sa vezi ce merit iti dau eu peste bot diseara .

jesemE
11-01-15, 10:52
Pt ca ati meritat aman2 :))
Tu meriti mai mult decat amandoi la un loc. esti un copil penibil, care da dovada de prostie si nu are simtul umorului dezvoltat.
Astept un reply de la tine in care iti bagi si iti scoti tot ce ai si ce n-ai, ca asta e mentalitatea ta.

On : kinder mai mult ca sigur nu merita remove. Mac am inteles ca a furat si el conturi pe skype, deci la el nu stiu ce sa zic.
Macar comisar la kinder, fara imun, daca nu admin inapoi ca la fuck...

hEaDsHooTxD.
11-01-15, 11:05
Kinder ai luat remove ca cica ai dat ban cuiva cu motiv asdsa -> http://alphacs.ro/showthread.php?7977-Reclamatie-Kinder-APROBAT

GeT_RiGhT
11-01-15, 11:22
Sa va explic eram pe server cineva i-a spart parola lui kinderbueno si a dat ban ds tot sv injurai pe y@ tot etc eu iti dadui pm Kindere si te anuntai cel mai probabil a fost tot gamerul.
Cat despre tine Marriiane o meritai + reclamatiile + cica ai ciordit niste parole

Strumf
11-01-15, 11:52
01/10/2015 - 23:05:38: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe sharky<3
01/10/2015 - 23:05:47: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe ClAuDiU#KILL
01/10/2015 - 23:05:52: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe Bia
01/10/2015 - 23:05:57: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe Shadow
01/10/2015 - 23:06:02: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe andrei bo$$
01/10/2015 - 23:06:07: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe king
01/10/2015 - 23:09:09: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe D3mo99
01/10/2015 - 23:09:15: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe P0cK
01/10/2015 - 23:09:19: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe Bia
01/10/2015 - 23:09:22: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe boss
01/10/2015 - 23:09:30: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe TRAG HD SI MORI 3D
01/10/2015 - 23:09:34: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe LyLaw.
01/10/2015 - 23:11:54: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe AlexX
01/10/2015 - 23:11:57: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe OriGiNaL?!
01/10/2015 - 23:12:01: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe TRAG HD SI MORI 3D
01/10/2015 - 23:12:25: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe TRAG HD SI MORI 3D
01/10/2015 - 23:12:29: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe Bia
01/10/2015 - 23:12:32: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe TRAG HD SI MORI 3D
01/10/2015 - 23:12:36: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe ClAuDiU#KILL
01/10/2015 - 23:14:43: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe sharky<3
01/10/2015 - 23:14:51: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe LyLaw.
01/10/2015 - 23:19:58: KinderBueno a folosit comanda DESTROY pe sharky<3

Kaleb
11-01-15, 11:54
Ce parole am ciordit frate? :| , GaMeRuL mia dat parola lui P!nk:Bull , alta parola nu stiam :( si cat despre reclamatii macar -1 nu remove :|Nu am furat nimiiiiiik , ce sa fur , eu doar stau in confe cu ei , intrebatil pe Storm. .Sa zica el daca stiu de ce am luat remove :|

GeT_RiGhT
11-01-15, 11:56
Mariian lasa gura pana acum erai cel mai smeker in gura stateai ct fara t injurai ban aiurea,acum s-a intors roata.

Kaleb
11-01-15, 11:56
M-am mutat inapoi la t :|

KinderBueno.
11-01-15, 14:27
Deci eu imi bag tata pwla , sa imi moara mi-e Mama daca am fost eu ala .
Dar eu nu inteleg ceva .. Cum ? Cum naiba a aflat-o respectivul ..
Eu intru pe skype doar de pe telefon din cauza epidemiei cu spartul parolelor ..
Bine ca mi-ai dat remove. Ca sa nu mai intre ala , cat despre recuperatul adminului , ramane la IQ-ul tau .. [ Strumf ]
Am donat 30e pentru contul asta dintre care 5e a fost pentru ceva care era permanent .. [ Gradul ] . Restul am dat numai pentru V.I.P

SoriceLu
11-01-15, 15:45
iubire , ti.am zi mereu fi atent , asa cum la fuck ia dat adminu inapoi , cer sa iti dea si tie comisar ca esti vechi , mai vechi ca fuck

GeT_RiGhT
11-01-15, 16:06
Gay(soric) ,merita adminul înapoi e de treaba... Kindere daca iei adm înapoi o sa iei cu gradul swat... Dar oricum meriti înapoi

MiSt3R
11-01-15, 16:24
Daca-mi explica si mie cineva... sa nu mor "neimformat".
Voi va intrebati "cum de mi-a aflat parola", dar nu va intrebati si cum de la altii nu o poate fura? Ganditi-va bine, ca vina este a voastra in totalitate. Daca voi stateati cuminti in banca voastra cu ce aveti voi, nu se mai intampla nimic. ;)
Si eu am vorbit cu copchilul ala pe Skype, ca sa-i dau contul sa vada cum e cu vip, ca imi da si el alt cont... L-am refuzat frumos, i-am explicat ca nu pot face asa ceva, i-am dat block si vad ca eu nu dau DS sau BAN la tot serverul, mie de ce nu-mi stie parola? Astept sa-mi explicati voi si poate asa va ganditi a cui este vina si daca mai meritati ceva inapoi.

KinderBueno.
11-01-15, 16:50
Mistare , look . Eu de 2 saptamani stau numai pe furien .. Am intrat pe JB doar ieri , pe skype nu intru deloc pe PC. , doar pe telefon exact din cauza aceasta , si asta rar . Nu cred ca mai am ce explica ... Toata lumea stie ca eu nu am dat parola nimanui , pentru ce sa o dau ? Eu am bagat bani in adminul ala , pentru ce sa il fwt degeaba ?

#Krom.
11-01-15, 17:56
Kinder am o intrebare :O Parola ta era Andreiz sau ceva de gen?

TheLord
11-01-15, 18:30
Deci hai sa raspunda si bossu vostru pe aici.
1 la mana el nu are cum sa va afle PAROLELE ALEA RETARDATE deoarece 1. La server nu are ce sa ii faca 2. Nu vine la mine "lord dami parola lu ala lu ala lu ala lu etc etc" 3.NU CRED CA VA DA KEYLOGER LA NICI 1 ca nu sunteti atat de retardati sa luati un program de 1 kb.
2 la mana VOI RETARDATILOR BAGAMIAS PULA IN GURA VOASTRA VOI II DATI PAROLA SINGURI , EL NU FACE NIMIC DOAR VA ZICE " ba am un cod de 20 euro dami parola ta eu iti dau codul" si voi RETARDATILOR ii dati parola si el va da un cod fals cu care dupa veniti la mine "lord testeaza codu" la care eu " e dat de gameru 1000000000% ca se vede dupa cum incepe 01= cod fals"
3 la mana Veniti voi ca retardatii " nu ba nu are cum sa imi afle parola, imposibil frate" pai nu el o afla voi II DATI PAROLA .
4 la mana mai poate afla daca intrati pe un sv dat de el, dar la 10 ani alui nu cred ca stie cum sa deschida un server si dupa cum sa ia o parola cu serveru respectiv.

Deci in concluzie imi sugeti pula toti la care vi se sparge parola, si daca mai aflu ca tot acest copil retardat va sparge parola va dau si remove si ban permanent.
Daca pe voi va influenteaza BANII care nici nu sunt bani ca da coduri false.

Daca va convine sa munciti cum ziceti voi 1 an 2 ani pentru a ajunge admin mare si dupa sa pierdeti totul ca va fraiereste un milog de 10 ani atuncea puteti merge pe alt server.

Atat am avut de zis, a da SA IMI SUGETI PULA TOATA TOTI CEI CARE DATI PAROLA PENTRU 10 lei.

ProtocoL*
11-01-15, 18:35
eu nu dau parole ... dar tot vreau sa o sug

TheLord
11-01-15, 18:39
vrei sa o iei in gura pe amea sau pe alu strumf?=))))))))

Di_rex
11-01-15, 18:59
Sau cu teamviewer =))) intra in cs si scrie setinfo in consola =))))))) :))))

App...: Lord...hai pe tw si dami id si pass... =))) sa iti fac pc sa aiba 32G ram =))))))))

On: Daca putea sugativa aia sa sparga parolele....ii spargea passu' lu' lord sau lu' strumf....deci -> ca voi ii dati passu' :D

TheLord
11-01-15, 20:16
Mie numi spargea parola doar daca venea la mine acasa , nici atuncea ca nu ar stii parola la laptop. Ba din contra , ieri lo executat gigel pe asa zisul RMX de a trebuit sa isi dea reinstall la win. Deci nu inteleg cum va fraiereste un "pisarcos" cum zice smurf.

-lovaras.
11-01-15, 21:02
3.NU CRED CA VA DA KEYLOGER LA NICI 1 ca nu sunteti atat de retardati sa luati un program de 1 kb.

sa mori tu =)) sunt fel si fel de copii labari=))

Kaleb
12-01-15, 08:24
RMX merita din plin "țăganu" ala

ScAnTeIuTa
12-01-15, 09:53
Mie numi spargea parola doar daca venea la mine acasa , nici atuncea ca nu ar stii parola la laptop. Ba din contra , ieri lo executat gigel pe asa zisul RMX de a trebuit sa isi dea reinstall la win. Deci nu inteleg cum va fraiereste un "pisarcos" cum zice smurf.
Eu stiu cum ii fraiereste,ca a incercat si cu mine,nu e un keyloger,iti cere skype-ul si zice asa; 'Facem schimbi de conturi?eu iti dau parola mea si tu pe a ta' asa mi-a zis si mie, si acel gamer este JoKeR |RevCrews| sL* si cica stie parola la tot sv =]],faceti ceva cu el.. daca vreti va fac o filmare cu el

jesemE
12-01-15, 10:55
Eu stiu cum ii fraiereste,ca a incercat si cu mine,nu e un keyloger,iti cere skype-ul si zice asa; 'Facem schimbi de conturi?eu iti dau parola mea si tu pe a ta' asa mi-a zis si mie, si acel gamer este JoKeR |RevCrews| sL* si cica stie parola la tot sv =]],faceti ceva cu el.. daca vreti va fac o filmare cu el
ii las contul meu si ii dau 10 euro daca stie parola mea.

*eT* Damage
12-01-15, 12:59
ii las contul meu si ii dau 10 euro daca stie parola mea.

Ba jagger îmi dai mie 10 euro. Eu cred ca mac-vlad merita cva si ala gamerul sau nush cum.
1 data mi sa întâmplat sa mi se afle parola si dupa am schimbato si gata nu mi sa mai aflar

Fuck4Ever
12-01-15, 13:06
Nu e nimeni atat de retard mintal sa dea contu pe 10Euro mai ales ca tu ai fi bagat mai mult si adica WTF ..daca avea copilu ala 10Euro ii dona pe JB nu zicea ca cumpara cont cu 10Euro pe JB :))) Adica WTF!

KinderBueno.
12-01-15, 13:15
Deci hai sa raspunda si bossu vostru pe aici.
1 la mana el nu are cum sa va afle PAROLELE ALEA RETARDATE deoarece 1. La server nu are ce sa ii faca 2. Nu vine la mine "lord dami parola lu ala lu ala lu ala lu etc etc" 3.NU CRED CA VA DA KEYLOGER LA NICI 1 ca nu sunteti atat de retardati sa luati un program de 1 kb.
2 la mana VOI RETARDATILOR BAGAMIAS PULA IN GURA VOASTRA VOI II DATI PAROLA SINGURI , EL NU FACE NIMIC DOAR VA ZICE " ba am un cod de 20 euro dami parola ta eu iti dau codul" si voi RETARDATILOR ii dati parola si el va da un cod fals cu care dupa veniti la mine "lord testeaza codu" la care eu " e dat de gameru 1000000000% ca se vede dupa cum incepe 01= cod fals"
3 la mana Veniti voi ca retardatii " nu ba nu are cum sa imi afle parola, imposibil frate" pai nu el o afla voi II DATI PAROLA .
4 la mana mai poate afla daca intrati pe un sv dat de el, dar la 10 ani alui nu cred ca stie cum sa deschida un server si dupa cum sa ia o parola cu serveru respectiv.

Deci in concluzie imi sugeti pula toti la care vi se sparge parola, si daca mai aflu ca tot acest copil retardat va sparge parola va dau si remove si ban permanent.
Daca pe voi va influenteaza BANII care nici nu sunt bani ca da coduri false.

Daca va convine sa munciti cum ziceti voi 1 an 2 ani pentru a ajunge admin mare si dupa sa pierdeti totul ca va fraiereste un milog de 10 ani atuncea puteti merge pe alt server.

Atat am avut de zis, a da SA IMI SUGETI PULA TOATA TOTI CEI CARE DATI PAROLA PENTRU 10 lei.

Esti un mare bozgor umflat . Chiar crezi ca sunt atat de prost ba ? Am auzit-o si pe asta in pula mea .. Auzi la el , chiar crezi ca nu stiu cum arata un cod ? Chiar crezi ca sunt de la tara ? Da-o ba in pla mea .. + ca eu nici nu il am pe Gamerul ala pe skype.

Si santa . Nu era aia.

TheLord
12-01-15, 16:23
Si cum mortii matii iti afla parola? Fututi gura si natia mati de boschetar retardat. Auzi la el "nu sunt prost stiu cum arata un cod" pai fututi mortii mati crezi ca ii dau eu parola sa iti dau dupa remove?
Doar tu ii puteai da parola nu altcineva. Sau esti atat de prost ai intrat pe un sv dat de el.
Copil handicapat.

Ba cand va aud cu scuzele de genu " nu stiu de unde a aflat parola" imi vine sa dau cu capu de pereti.
Cum mormantu matii nu stii cum iti afla parola? Si tu de unde mata stii ca nu il ai pe gameru in lista? Oricand iti poate da teapa ca sugeti si pula pentru un cod de 2 lei.
Oricum tu poti zice de pe acuma papa la admin ca nu mai pupi nimic doar pula.
Daca mai vrei admin PLATESTI, nu stau sa ii dai tu parola la altii si dupa sa te astepti sa iti mai bag si gradu.

SoriceLu
12-01-15, 16:48
Sa iti bagi limbricu , ce injura bozgy :)) , pana la urma are dreptate , keylogger se ia de peste tot , si daca intri pe pagini si pe tot ... Acum mna nu am ce sa zic , si a zis unu mai in sus , "joker stie parola la tot serveru" de unde plm vine asta ma , de la curu vaci , daca il intrebi de tabla imultiri nu o stie . ce plm ma , chiar asa am ajuns . V-am spus , daca nu sunteti in stare de un admin , de o iubita/nevasta/copil sunteti ? vai de pla voastra.

Facebook
12-01-15, 16:51
Sa iti bagi limbricu , ce injura bozgy :)) , pana la urma are dreptate , keylogger se ia de peste tot , si daca intri pe pagini si pe tot ... Acum mna nu am ce sa zic , si a zis unu mai in sus , "joker stie parola la tot serveru" de unde plm vine asta ma , de la curu vaci , daca il intrebi de tabla imultiri nu o stie . ce plm ma , chiar asa am ajuns . V-am spus , daca nu sunteti in stare de un admin , de o iubita/nevasta/copil sunteti ? vai de pla voastra.

Daca ai keylogger in pc nu iti afla parola de la admin =)).
Singura modalitate e sa ii dai tu parola de bunavoie.

jesemE
12-01-15, 16:53
Daca ai keylogger in pc nu iti afla parola de la admin =)).
Singura modalitate e sa ii dai tu parola de bunavoie.
Depinde...

KinderBueno.
12-01-15, 16:54
Bagami-as eu pula in gura mea si in tot neamu` meu daca am dat eu parola la cineva .. Pentru ce sa o dau ma ? Pentru un cod de 2 lei ? Exact cum ai spus tu umflatule .. Am bagat peste 20e in adminul asta , pentru ce sa il dau ? Pentru 5 e ? Iti mai spun inca o data , sa ma faca pe mine Dumnezeu cel mai cocosat om din lume , ca eu nu am dat la nimeni parola .

Facebook
12-01-15, 16:57
pentru ce sa il dau ? Pentru 5 e ?

Pai eu l-as da chiar acum pentru 5e.Ce kkt,banul e ban.

KinderBueno.
12-01-15, 17:52
Vreau o decizie finala ... Chiar vrei sa iti dau parola de pe skype sa vezi daca il am pe ala acolo ? Poate se intampla sa il am din mici greseli , vino sa iti dau parola sa cauti tot ce vrea pizda ta.. Acum o sa zici ca am sters conversatiile .. Alte magarii , ai mare hechar prieten cu tine , pune-l sa vada daca am sters ceva .. Deja e prea de tot , am ajuns sa ma injur singur , sa imi injur familia . Pentru ce ? Ca sa iti demonstrez ti-e ca nu am dat la nimeni parola.

TheLord
12-01-15, 18:01
Si explica tu mie totusi cum iti stia parola:)?
Poate ai intrat tu pe vrun sv de pe b-zon. sau cine stie si aia fomisti ti-au luat parola. Sau pe alte sv de jb. Am zis frumos inainte sa intrati pe un sv de jb sau alte servere inafara comunitatii schimbati parola in setinfo _pw sugipula

Strumf
12-01-15, 18:09
da pm cu alta parola =))
ca-mi bag pula in curu lu masa lu lord
:tc:
data viitoare mai atent