PDA

View Full Version : Propunere



1S1S
05-12-17, 20:32
Ce propun: Propun ca legendary case sa fie ori mai ieftin in shop si mai usor de gasit ori sa cresteti rata de a cadea un skin bun din ele.
Cu ce ajuta: Pai toti jucatorii se chiunuiesc fac 180 euro pt legendary si key sau 150 doar pt legendary si cand deschid ce pica : usp black sau dinastea ... Daca tot e asa scumpa si greu de gasit bagati si voi sa cada mai multe skinuri bune :)
Eu am deschis 8 lege inainte de restartu asta si din toate alea am scos un kara blue dreamer ... Cand am deschis 3 chiar la inceput cand s-au bagat am scos un m4 icarus si doar blackuri ... Nu se merita vinzi ica cu 100 si nu scoti banii de 3 lege inapoi

Hai cu pareri :)

Jamango
05-12-17, 21:12
:pro: pss dai mie kara ala? :>
Sa fie macar 100E daca tot pica skinuri dastea (mie mi-o picat m4 asiimov =)) )

^-RoYaL-^SsKCobra
05-12-17, 21:18
:pro: am deschis 13 legendare ( vandal si xm-uri ) =))

SageOTSP
05-12-17, 21:57
:pro: Cad prea greu skin-urile "legendare" din case-urile legendary

JuveT.
05-12-17, 22:01
:pro: o decizie buna mie mi-a picat numai prostii din legendary

Ramses
05-12-17, 22:42
Pro numa porcarii pica

|MihaiStf|
05-12-17, 23:53
:pro: sa se mareasca rata pt skin legendary

AdiDodge
06-12-17, 19:33
:contra: deoarece apoi o sa avem tot serverul eske și rempage. Mi se pare normal sa fie mai scumpa ca nu se mai da restart la o luna.

FiNNNuTzu.
07-12-17, 15:08
:contra: deoarece apoi o sa avem tot serverul eske și rempage. Mi se pare normal sa fie mai scumpa ca nu se mai da restart la o luna. exact
:contra:
Nu ar mai fi distractiv sa aibe toți ultimile skinuri

1S1S
07-12-17, 16:02
:contra: deoarece apoi o sa avem tot serverul eske și rempage. Mi se pare normal sa fie mai scumpa ca nu se mai da restart la o luna.

exact
:contra:
Nu ar mai fi distractiv sa aibe toți ultimile skinuri

Nu ma refer la eske ... Nici nu imi prea place sincer dar iarasi dai 150 euro degeaba ...
Si daca ar pica macar un falchon fade sau ceva nu musai karambit blue

De ce s-a mai bagat cutia daca nu pica nimic din ea ? Mai bine iau hustman de banii aia ca scot mai multi

ConceptioN
07-12-17, 21:11
:pro:
De unde stiti ca fix eske si rampagne o sa pice? daca pica karambit sau altceva? ca nu este 99.99% sansa la eske sau rampagne , exista si alte skinuri mai nou

T3yo
08-12-17, 11:22
V-ati gasit sa dati pro ce-i care in ultimul timp jucati din ce in ce mai putin,i-a puneti-va si jucati sa vedeti cum faceti skinuri,am testat fazele astea cu Bravo/Legendary etc,
deschis de cutii si toate in 2 zile am prins skinuri Bune,intr-o saptamana deja era aproape full (e cont de player) nu am pus nici un skin pe el samd.

Jucati si aveti,dar voi nu jucati si veniti cu propuneri de genu ca sa fie totul mura in gura,eu unu nu sunt de acord cu asta,Daca Krazy vrea sa isi lase si el reply poate redeschide topicu.


:tc: (Evitare Ph)