PDA

View Full Version : Buna Ziua



^-RoYaL-^SsKCobra
22-12-17, 12:35
Salut.Am vrut sa discut despre problema lui AcidBurn pe care a avut-o pe server...Din ban-ul permanent pe care il primise pentru wall/silent/limbaj , a ramas cu un ban de maxim 1 saptamana pentru limbaj
Demo-ul , intr-adevar , este suspect datorita loviturilor cu deagle-ul , dar se poate vedea la viteza 1/4 mai bine...Am vrut sa scriu asta la cererea lui unban , si sa-i spun ca nu e nevoie sa paraseasca comunitatea sau sa creeze o cearta ...Aviz jucatorilor care au un limbaj indecent : Acid are ban 7 zile pentru asta !!!
De azi incolo , staff-ul trebuie sa fie mai exigent , sa-si faca treaba mai bine .Spor la treaba si un Craciun Fericit !!!

#L0w
22-12-17, 12:46
Salut.Am vrut sa discut despre problema lui AcidBurn pe care a avut-o pe server...Din ban-ul permanent pe care il primise pentru wall/silent/limbaj , a ramas cu un ban de maxim 1 saptamana pentru limbaj
Demo-ul , intr-adevar , este suspect datorita loviturilor cu deagle-ul , dar se poate vedea la viteza 1/4 mai bine...Am vrut sa scriu asta la cererea lui unban , si sa-i spun ca nu e nevoie sa paraseasca comunitatea sau sa creeze o cearta ...Aviz jucatorilor care au un limbaj indecent : Acid are ban 7 zile pentru asta !!!
De azi incolo , staff-ul trebuie sa fie mai exigent , sa-si faca treaba mai bine .Spor la treaba si un Craciun Fericit !!!
Daca ma pun eu la treaba stii ce se intampla, nu ? =))

ConceptioN
22-12-17, 13:02
Salut.Am vrut sa discut despre problema lui AcidBurn pe care a avut-o pe server...Din ban-ul permanent pe care il primise pentru wall/silent/limbaj , a ramas cu un ban de maxim 1 saptamana pentru limbaj
Demo-ul , intr-adevar , este suspect datorita loviturilor cu deagle-ul , dar se poate vedea la viteza 1/4 mai bine...Am vrut sa scriu asta la cererea lui unban , si sa-i spun ca nu e nevoie sa paraseasca comunitatea sau sa creeze o cearta ...Aviz jucatorilor care au un limbaj indecent : Acid are ban 7 zile pentru asta !!!
De azi incolo , staff-ul trebuie sa fie mai exigent , sa-si faca treaba mai bine .Spor la treaba si un Craciun Fericit !!!
Intr-adevar , in loc ca cei codati sa fie banati , adminii ii baneaza pe cei fara , adica cei buni cu experienta
Dar Stafful este cum vrea el sa fie , daca este sa se aplice o regula ca toti staffi sa actioneze in aceeasi cauza s-ar putea intampla ceva mai bine pt server
Edit : Craciun fericit si tie

AcidBurn
22-12-17, 13:31
Din fericire mai exista oameni care mai gandesc pe lumea asta.
Astept ban pe forum pentru "jignirile aduse", mr. t3yo, nu ai de ce ma bana pe server daca eu te-am jignit pe forum, oricum ban pentru "suferinta" si "ofticat", e un pic cam mult.

SageOTSP
22-12-17, 13:47
Bravo Cobra , cu capul pe umeri ca-ntotdeauna , sunt complet de acord cu ce ai zis , chiar trebuie admini mai exigenti . :)) Craciun Fericit !

AcidBurn
22-12-17, 13:51
Referitor la partea cu exigenta, e greu sa fii exigent in momentul in care nici macar experienta necesara nu o ai. Si nu, nu ma refer la tine T3yo, sa nu fii influentat.

T3yo
22-12-17, 21:04
Pentru Acid,nu am pus la suflet ceea ce mi-ai scris pe profil,de aceea nici nu am reactionat cu infra/ban pe forum,si am doar un sfat pentru tine,cand 'insulti'o persoană pe care nu o cunosti,nu stii cine e ce varsta are nu sta bine unui om sa faca asta,puteai scrie totul la subiect fără a face in fel si chip,poate e vina .ea poate e vina ta,dar scuze nu o sa primesti din cauza limbajului.
De acum in colo admin care nu isi vor face treaba si nu vor fii mai exigenți vor fii taxați fie ca le place fie ca nu,asta o spun fără supărare fratilor,e un cele de 'loc de munca ai unele responsabilitati,nu le respecți suporți consecințe,o sa stau sa urmăresc fiecare cum se descurcă pentru ca o sa am nitel timp acum in concediu.
Nu stau sa le lungesc ca nu imi place.
Acid o sa iti deblchez contul iar pe viitor sper sa nu mai scrii 'fără să gāndești' unele lucruri.

Mult noroc la toti si Sărbători Fericite.

AcidBurn
22-12-17, 21:11
Eu nu scriu "fara sa gandesc", pe mine e greu sa ma enervezi, iar tu, ai reusit sa o faci, nu mi-a placut cum spuneai pe chat ca tot am e9 pro, ca am nu stiu ce generator, mii si mii de cacaturi. Puteai sa reactionezi cum vrei tu, oricum, nu varsta face omul, ci comportamentul.

T3yo
22-12-17, 23:22
:tc: Evitare Post.Hunt