PDA

View Full Version : Propunere



colorluff
02-02-18, 21:59
Propun ca:
1.Generalul sa nu se poata lua si din propunere ci DOAR din donatii sau concursuri
2.Propun ca NIMENI sa nu mai poata sa-si dea mute-unmute si nici ct care nu sunt simon
3.Ghosting-ul sa fie interzis nu doar la HNS


Cam atat am avut de zis, astept un :pro: sau :contra: :multumesc:

AssAssiNsCreeD
03-02-18, 06:43
:contra: La toate...
1. Sunt concursuri care se fac de craciun/ paste, dar nu iti da direct general, probabil un +1, daca ar fii direct general ar lua un player si ar face abuz toata ziua...
2. De ce? Deoarece daca avem ceva de spus in legatura cu un fk, probabil trebuie sa il explicam, iar pe chat simonu nu se uita de multe ori...
3. Nu, este o idee proasta.
4. Chiar daca n-a facut abuz "mare" pana acuma daca o sa aiba creator o sa fie o zarva totala, deoarece are imunitate la toate inafara de switch, daca ar face abuz nimeni nu l-ar putea opri...
Eu zic ca e facuta propunerea asta degeaba..

colorluff
03-02-18, 08:09
La 1 m-am gandit ca tine, din concursuri in care primesti +1.Stiu ca nu exista concursuri in care primesti direct general
La 2 m-am gandit ca se vorbeste mult prea mult de la T+ cred ca si Lord a spus asta la o propunere trecuta
La 3 m-am gandit ca e destul de enervat cand tu te ascunzi de un player de obicei vine un admin care tipa in microfon ca tu te ascunzi la celule( oricum dupa mine primele 2 sunt mai importante)
Pe 4 am sters-o dupa ce ai zis crsd ca ai dreptate

colorluff
03-02-18, 08:33
La 1 m-am gandit ca tine, din concursuri in care primesti +1.Stiu ca nu exista concursuri in care primesti direct general
La 2 m-am gandit ca se vorbeste mult prea mult de la T+ cred ca si Lord a spus asta la o propunere trecuta
La 3 m-am gandit ca e destul de enervat cand tu te ascunzi de un player de obicei vine un admin care tipa in microfon ca tu te ascunzi la celule( oricum dupa mine primele 2 sunt mai importante)
Pe 4 am sters-o dupa ce ai zis crsd ca ai dreptate


La 2 poate se adauga un grad nou sau cv care sa fie ca Generalul(sa poata fi executat de General) dar sa aiba acces la mute-unmute si daca ai General up-ul sa coste 15 euro sau cv

wjat.
06-02-18, 17:46
1. Eu zic doar propunere... asa toti care pot fi generali apoi abuzeaza si dau ban la toti. Cu propunere sunt alesi doar aceia care trebuie.
:contra:

2. Simonul nu se uita in chat si asa se pot face multe fk. Eu zic sa ramana de la Comisar in sus.
:contra:

3. :contra:

Entity
07-02-18, 10:07
1.:contra:
2. Doar gradele mai mici
3.:pro:

TheLord
27-02-18, 20:20
1.Generalul sa nu se poata lua si din propunere ci DOAR din donatii sau concursuri
2.Propun ca NIMENI sa nu mai poata sa-si dea mute-unmute si nici ct care nu sunt simon

Nu suna urat astea , generalul l-am bagat pe cerere de curand deoarece nu prea am timp sa verific activitatea comisarilor si nici nu cred ca am facut pana acum propuneri si asa se astepta prea mult pentru o cerere de up .
La mute si unmute probabil o sa scot cum am mai zis de la toti sa vorbeasca doar simon si eventual generalii sa aiba acces.
T/C