PDA

View Full Version : Schimbare reguli- propunere



AssAssiNsCreeD
23-02-18, 18:28
Vreau niste schimbari la reguli pe forum si fix ca l-am vazut pe OverPowered post-hunteru anului si de aceea...
1. Propun ca la topicuri de cereri admin/ up SA POTI FACE REPLY DOAR 1 DATA, CU PRO SAU CONTRA SI ARGUMENTUL, ATAT...
2. Propun ca limita de reply-uri la un post sa fie de 3, desigur sa se poate si mai multe, dar cele fara rost sa fie sanctionate cu infraction.
3. Propun ca in joc la JBGO cine da acele chestii din meniu ca si cum *repeta comanda* *refuza jocul actual* fara rost sa fie sanctionate cu slay.. ( in regulament sa scrie asta)
4. Propun ca pe forum sa ai acelasi nickname ca pe CSGO sau sa ai o semnatura dupa care sa te recunoasca playerii.
5. Propun ca atunci cand primesti kick/ ban etc sa iti arate cine ti-a dat...
Revin cu altele daca imi vin in cap..

Ainsley
23-02-18, 18:31
:multumesc:
:pro: ai dreptate
:multumesc:

KRAUXMXM8
27-02-18, 15:43
100% de acord

Entity
27-02-18, 18:38
Vreau niste schimbari la reguli pe forum si fix ca l-am vazut pe OverPowered post-hunteru anului si de aceea...
1. Propun ca la topicuri de cereri admin/ up SA POTI FACE REPLY DOAR 1 DATA, CU PRO SAU CONTRA SI ARGUMENTUL, ATAT...
2. Propun ca limita de reply-uri la un post sa fie de 3, desigur sa se poate si mai multe, dar cele fara rost sa fie sanctionate cu infraction.
3. Propun ca in joc la JBGO cine da acele chestii din meniu ca si cum *repeta comanda* *refuza jocul actual* fara rost sa fie sanctionate cu slay.. ( in regulament sa scrie asta)
4. Propun ca pe forum sa ai acelasi nickname ca pe CSGO sau sa ai o semnatura dupa care sa te recunoasca playerii.
5. Propun ca atunci cand primesti kick/ ban etc sa iti arate cine ti-a dat...
Revin cu altele daca imi vin in cap..

Toate is ok cat despre 4 =)) nu cred ca stii ce inseamna un forum.Exista unii oameni care folosesc forums si nici nu au csgo.Nu poti obliga pe nimeni.Btw maine va zic cine sunt multumit?

zasrit
27-02-18, 19:02
Toate is ok cat despre 4 =)) nu cred ca stii ce inseamna un forum.Exista unii oameni care folosesc forums si nici nu au csgo.Nu poti obliga pe nimeni.Btw maine va zic cine sunt multumit?

Dadadaddaa si apropo assassin si alea cu repetare si asa sa fie slay/kick/ban 10 min...

Entity
27-02-18, 19:06
Dadadaddaa si apropo assassin si alea cu repetare si asa sa fie slay/kick/ban 10 min...

aka zasrit "kick permanent"

TheLord
27-02-18, 21:36
Vreau niste schimbari la reguli pe forum si fix ca l-am vazut pe OverPowered post-hunteru anului si de aceea...
1. Propun ca la topicuri de cereri admin/ up SA POTI FACE REPLY DOAR 1 DATA, CU PRO SAU CONTRA SI ARGUMENTUL, ATAT...
2. Propun ca limita de reply-uri la un post sa fie de 3, desigur sa se poate si mai multe, dar cele fara rost sa fie sanctionate cu infraction.
3. Propun ca in joc la JBGO cine da acele chestii din meniu ca si cum *repeta comanda* *refuza jocul actual* fara rost sa fie sanctionate cu slay.. ( in regulament sa scrie asta)
4. Propun ca pe forum sa ai acelasi nickname ca pe CSGO sau sa ai o semnatura dupa care sa te recunoasca playerii.
5. Propun ca atunci cand primesti kick/ ban etc sa iti arate cine ti-a dat...
Revin cu altele daca imi vin in cap..

Toate astea o sa fie bagate :)
Te rog sa dai un copy paste in topicul creat in seara asta la ANUNTURI !

3. Astea momentan raman asa probabil o sa scot doar sa nu apara la simon ca sa nu il incurce cu meniul
4. Aici nu prea cred ca are rost o limitare deoarece fiecare isi face cu ce nume vrea , poate vrea sa isi faca cont cu numele real , deci nu prea pot sa limitez asta.
Chestia cu semnatura nu este rea , dupa ce terminam in totalitate cu lucrarile la forum o sa gandim un sistem nou de achivment sau chiar de ceva iconite sub reputatie pentru a le oferii jucatorilor de pe un anumit server.
5. Asta a fost rezolvat o data dar ca am schimbat modul si s-a pierdut , o sa il refac din nou cat de curand dar asta sa o propui in topicul de la anunturi.
1. O sa limitam asta desigur :)
2. Si asta o sa le limitam ! Fac topic in legatura cu asta imediat.

http://alphacs.ro/showthread.php?85832