PDA

View Full Version : ma las de sv



Ainsley
16-03-18, 15:51
Nu ma mai las sper doar sa imi iau gradul mai rapid inapoi...

Entity
16-03-18, 16:07
Cum n-ai grad cum gata
Sa nu crezi ca nu imi pare rau frate dar stiu ca nu te pot face sa te razgandesti
Eu te astept daca iti schimbi parerea

Ainsley
16-03-18, 16:13
Nu e legat de grad
doar ca ma las
ceaw bye
ney nu imi schimb parerea...n-are rost
Azi o intrat vre-o trei care tot spamau in chat "Intrati pe serverul ...!" ,erau de la acelasi sv
Unu pe nume flusha isi tot batea p*** de mine
si pnm cei de la ct tot faceau fk si ma scotea din minti

AssAssiNsCreeD
16-03-18, 16:31
Nu e legat de grad
doar ca ma las
ceaw bye
ney nu imi schimb parerea...n-are rost
Azi o intrat vre-o trei care tot spamau in chat "Intrati pe serverul ...!" ,erau de la acelasi sv
Unu pe nume flusha isi tot batea p*** de mine
si pnm cei de la ct tot faceau fk si ma scotea din minti

Toate astea pana iti iei gradul inapoi, dupa nu le mai permiti, nu fa prostia asta, nu te lasa.

Ainsley
16-03-18, 16:39
Toate astea pana iti iei gradul inapoi, dupa nu le mai permiti, nu fa prostia asta, nu te lasa.

Si ce?
Nu pot pur si simplu sa le dau ban permanent la "aia"
Ce a fost facut a fost facut aia e
N-are rost
+regret ca i-am dat pro la matei,nu isi face treaba...
A trebuit sa il spamez ca sa faca ce trebuia sa faca...

T3m!n@tor4
16-03-18, 16:42
Ce atata coiala, lord se uita mai rar, daca puneai toate detaliile din prima pana acum primeai gradu. Cum nu ai pus mai astepti pana vine sa se uite iar... Te las o ora sa zici ce alegi dupa dau TC . II zic sa se uite cand il vad on daca ramai daca nu bafta in continuare.

Ainsley
16-03-18, 17:47
Nu ma las de sv
Si nu stiam ca trb sa dau si linkul de la contul vechi adica mno

Matei2019
16-03-18, 22:06
Nu imi fac treaba... Vrei sa devin ca minion sau ce vrei ? Daca vrei nicio problema dar mie nu imi place sa dau ban pt ca e rau sa primesti ban si dupa daca ii dau ban am reclamatie de la el daca nu ii dau ban am reclamatie de la tine ca nu imi fac treaba ce ar trebui sa fac ca sa nu imi iau reclamatie sau remove? Spine tu ainsley daca regreti ca miai dat pro la cererea mea de S.W.A.T spunemi tu mine ce sa fac? csf?

Ainsley
17-03-18, 06:44
"E rau sa primesti ban"
Daca si asa nu iti faci treaba de ce ai mai vrut grad?
Ca sa iti dai mute unmute sa vb peste ct?
Apai asa...nici nu are rost
Si o sa iti fac eu reclamatie pt ca nu iti faci treaba...+t3m!nat@r nu da direct remove pe o reclamatie. Mai ales daca nu are dovezi.
Comanda de ban si comanda de kick,gag si comanda de switch toate sunt facute ca sa le folosesti.
Il lasi pe om cu wh sa joace pe sv si sa faca favorizare...esti chiar asa de disperat sa nu iei reclamatii
Daca ai motiv sa dai ban faci demo si daca iti face omul reclamatie ii dai demo la t3m!nat@r si aia e
Se da avertisment si la 3 se da -1...

Entity
17-03-18, 07:09
Nu imi fac treaba... Vrei sa devin ca minion sau ce vrei ? Daca vrei nicio problema dar mie nu imi place sa dau ban pt ca e rau sa primesti ban si dupa daca ii dau ban am reclamatie de la el daca nu ii dau ban am reclamatie de la tine ca nu imi fac treaba ce ar trebui sa fac ca sa nu imi iau reclamatie sau remove? Spine tu ainsley daca regreti ca miai dat pro la cererea mea de S.W.A.T spunemi tu mine ce sa fac? csf?

Frate si eu te-am vazut,iti dai doar unmute si dai switch la aia fara microfon/minute.Tie iti trebuie agent si atat.

Ainsley
17-03-18, 07:47
Frate si eu te-am vazut,iti dai doar unmute si dai switch la aia fara microfon/minute.Tie iti trebuie agent si atat.

Nu-si face treaba csf

Ovidiulicu
18-03-18, 11:43
Adevarat nu isi face treaba si mai zice si de minion daca minion vrea sa para periculos ca sa il respecte lumea nu e nici o problema.Dar daca uni oameni il provoaca si apoi isi iau ban pai nu e vina lui minion frate.

Ainsley
18-03-18, 12:19
Adevarat nu isi face treaba si mai zice si de minion daca minion vrea sa para periculos ca sa il respecte lumea nu e nici o problema.Dar daca uni oameni il provoaca si apoi isi iau ban pai nu e vina lui minion frate.

El nu foloseste NICIO comanda fiindca ii este frica de reclamatii pnm

zasrit
20-03-18, 20:03
Bine.. nu pot sa zic ca isi face treaba 100% da totusi mai ovidiule tu faci ceva?

T3m!n@tor4
21-03-18, 07:43
T/Ccvcxvcxvxcvxcvxcvxc