PDA

View Full Version : Fraieri.



KinderBueno.
24-01-15, 13:45
Deci , Lord si Strumf sunt fraieriti in ultimul hal . Intrebarea e cum . :

Pai , cand un admin mai are 2-3 zile pana sa ii expire vip-ul , acesta va roaga pe voi sa ii schimbati nick-ul ..exemple :

1. Santa - Ischweppes - Chowder
2. InTex - MotaNNel - LetSmoke

Doar pe astia ii stiu , si mai e unul acum recent [ Mari ] care Moxu i-a dat -1 si l-a rugat pe lord / strumf sa ii schimbe nick-ul , si din -1 s-a transformat in -0 .

Incercati sa tine-ti cont de acum incolo , cine si cum isi schimba nick-ul si cat mai are din vip ...

Alexandru.
24-01-15, 13:54
Chiar este adevarat , Mari asta isi schimba numele con tinu , imi zice mie pe skype ca sti de ce schimb eu nick ma imi zice el , ca sa scap de prosti astia care fac reclamatie ... Si dupa imi mai zice ca l-am fraierit pe lord sa-mi dea si mie sound si voice , Lorde stiu ca te intelegi bine cu astia dar frate Mari nu merita nici Slot ... Eu atat iti zic cand se enerveaza zici ca e un copil de 9 ani. El crede ca ne poate fraieri pe toti la strumf nu se duce nimeni pentru ca nu are cum sa-l pacaleasca chiar el a zis cu gura lui eu i-am zis bine ma bine ... :)) El va ia ca pe niste fraieri mai ales pe Moxu vb foarte urat despre el in conferinta poate ii in joaca dar de mama nu cred ;) Am terminat

TheLord
24-01-15, 14:07
Eu cand schimb un nick ii schimb si in lista de vip. Acuma am mai vazut faze cand strumf a schimbat nick dar aici in lista nu.. deci poate de aia.

Alin
24-01-15, 14:42
El crede ca ne poate fraieri pe toti la strumf nu se duce nimeni pentru ca nu are cum sa-l pacaleasca chiar el a zis cu gura lui
ce vrea el sa zica e ca tu esti prost si strumf e geniu:))

Strumf
24-01-15, 14:45
Ma cac pe ei, ca in 2-3 zile pun topic schimbare nick o data la 3 luni :) ca m-am plictisit sa tot va schimb atat.

KinderBueno.
24-01-15, 14:57
Ma cac pe ei, ca in 2-3 zile pun topic schimbare nick o data la 3 luni :) ca m-am plictisit sa tot va schimb atat.

Ok , vad ca s-a rezolvat . Baga TC.

Lord , vezi PM.

Kaleb
24-01-15, 15:26
Am general Copil fraier :| Nu am Sef ! Sa stii si tu , ca nici nu am acces la gag :| Inca mai am -1 (General) . Cica fac asa sa scap de reclamatii =)) Nici nu am zis asta ba Ciutix fraiericiule !

.soLLo
24-01-15, 15:53
Foarte buna tehnica =))

SoriceLu
24-01-15, 16:39
Eu i-am mai spus lu strumf de chestia asta , si a modificat . pacat e omu bun , pacat ..

w1zZaRd
24-01-15, 19:21
Stergi vips.ini SI Ai rezolvat =))

moxu112
26-01-15, 10:45
in concluzie , Nick'urile pot fi schimbate odata la 3 luni ! deci ne auzim in MAI pt schimbari ! asa ca pa. pupici strumf :))
T/c