PDA

View Full Version : Propunere din modul vechi



-Marian-
06-07-18, 22:55
Propunerile mele din modul vechi sunt urmatoarele:
In primul rand sa se readauge mapa ba_minecraft_2015 acolo era toata caterinca si distractia
2.readaugarea mesajului de la guard+ intrarea cu m + regula de prezentare al mesajului cand un admin/creator iti cere prezentarea mesajului
3.readaugarea regulii : freeday-ul unui prizonier se scoate la 2 minute de la inceperea rundei
4.scoatere comandei de "scoate freeday" si simon-ul sa spuna mult mai usor si mai eficient "simon spune ziua freeday s-a incheiat"
5.readaugarea mapei jb_turkey sau ceva de genul e cu multe joculete
6. readaugarea GodMode Day deoarece nu prea ai cum sa faci joculete cu prizonierii cand ei mereu fac revolta si mai ramane 1 si acela trebuie sa dea lr.
7.regula: Orice tentativa de a chema la competitiv/ alte jocuri
Nu conteaza prin ce modalitate risca kick/ban 10 minute
Am scris prin orice modalitate ca mai nou la competitiv se cheama astfel " vii la un suculet si etc..." si e stresant cand auzi mereu numai chestia asta si in plus exista si privat daca nu este privat vorbiti pe discord/skype/facebook/instagram...etc
8.Good Luck & Have Fun

BANKAI
06-07-18, 22:59
:pro: cu astea sunt de acord
2.readaugarea mesajului de la guard+ intrarea cu m + regula de prezentare al mesajului cand un admin/creator iti cere prezentarea mesajului
3.readaugarea regulii : freeday-ul unui prizonier se scoate la 2 minute de la inceperea rundei
4.scoatere comandei de "scoate freeday" si simon-ul sa spuna mult mai usor si mai eficient "simon spune ziua freeday s-a incheiat"
5.readaugarea mapei jb_turkey sau ceva de genul e cu multe joculete
6. readaugarea GodMode Day deoarece nu prea ai cum sa faci joculete cu prizonierii cand ei mereu fac revolta si mai ramane 1 si acela trebuie sa dea lr.

Dj_Animals
06-07-18, 23:52
:pro: Sunt de acord cu acest lucru,era mult mai fun asa fata de acum,nu zic ca si acum nu este fun dar atunci era cel mai bine!

Hunter_woolf
07-07-18, 02:48
:pro: idem colegii

xUnicat@YouTube
07-07-18, 07:25
:pro: mi-e imi convine

AssAssiNsCreeD
07-07-18, 07:42
:pro: doar la god mode, eu zic c am evoluat si dupa ce a lucrat atat de mult Lord la modul cel nou voi vreti ca inainte.....

WARRIOR
07-07-18, 10:06
:pro: 1.2.4.5.6.7
:contra: 3

Ainsley
07-07-18, 12:55
:pro: BRING BACK ba_minecraft_2015;readaugarea godmode day;7.
:contra: reestul

editalent
07-07-18, 20:59
:pro: hai sa facem serverul fain ca inainte!

andrei_.
27-08-18, 20:32
:pro: sunt pe sv de abia 3 luni, dar suna bine...

Dani929
27-08-18, 20:43
:pro: sa se mai adauge: Ultimul prizonier trebuie iertat indiferent daca este pierzator la comenzi sau ceva gen. Pentru ca unii simoni dau o comanda si pierd ambii prizonieri, fiind ultimii 2, si ii omoara pe amandoi

panda14maxx
27-08-18, 22:39
:pro: 1 , 4,5, 6,7
:contra: 2 - mesajul poate fi copiat undeva si poate fi pus foarte usor chiar daca intri cu m
3- daca mai ramani cu un prizonier normal dupa 30 de sec mai stai 1min jumate sa se termine fd-ul ?

TheLord
18-11-18, 02:44
Propunerile mele din modul vechi sunt urmatoarele:
In primul rand sa se readauge mapa ba_minecraft_2015 acolo era toata caterinca si distractia
2.readaugarea mesajului de la guard+ intrarea cu m + regula de prezentare al mesajului cand un admin/creator iti cere prezentarea mesajului
3.readaugarea regulii : freeday-ul unui prizonier se scoate la 2 minute de la inceperea rundei
4.scoatere comandei de "scoate freeday" si simon-ul sa spuna mult mai usor si mai eficient "simon spune ziua freeday s-a incheiat"
5.readaugarea mapei jb_turkey sau ceva de genul e cu multe joculete
6. readaugarea GodMode Day deoarece nu prea ai cum sa faci joculete cu prizonierii cand ei mereu fac revolta si mai ramane 1 si acela trebuie sa dea lr.
7.regula: Orice tentativa de a chema la competitiv/ alte jocuri
Nu conteaza prin ce modalitate risca kick/ban 10 minute
Am scris prin orice modalitate ca mai nou la competitiv se cheama astfel " vii la un suculet si etc..." si e stresant cand auzi mereu numai chestia asta si in plus exista si privat daca nu este privat vorbiti pe discord/skype/facebook/instagram...etc
8.Good Luck & Have Fun

1. Mapa aia nu mai functioneaza , am testat mai multe versiuni si nu mai merge.
2. Ai queue acum
3. Freeday-ul se scoate dupa 2 minute si asa , sau la 00 da aici expira timpul si se termina runda.
4. Hmm la asta ma mai gandesc.
5. Am bagat mape asemanatoare cu aia , aia nu mai functioneaza
6. O sa fie adaugata cat de curand.
7. Regula cred ca exista daca nu o as existe in noul regulament :0

T?C