PDA

View Full Version : Cerere UNBAN Knuky



Knuky
21-07-18, 22:04
Nick cs:Knuky
Nick-ul celui care ti-a dat ban: ✪ Mr.Costi.☯
Motiv:Mi-am luat ban PERMANENT pe nedrept pentru ca l-am facut pe ✪ Mr.Costi.☯ noob si plod dupa s-a ofticat si mi-a dat mare ban (scuze pentru exprimare am nervi ) adica nu cred ca e permis sa se dea BAN PERMANENT din prima asa pentru ca s-a ofensat
Dovada: Timp cat ai luat ban: permanent
Motiv ban: 10 jignire admin
http://WWW.ALPHACS.RO !.
Disconnect: Ai luat ban de la: ✪ Mr.Costi.☯<22><STEAM_1:1:431827263><>
SteamID Admin: STEAM_1:1:431827263
Numele tau: Knuky <41><STEAM_1:1:440708826><>
SteamID tau: STEAM_1:1:440708826
Timp cat ai luat ban: permanent

andrei_.
21-07-18, 22:28
Jignire admin?!?!?!?!
Are cont pe forum cu un singur post, pe care l-a scris BANKAI si el doar l-a copiat...a...mai are si <1h on pe el...
Foloseste abuziv voice chatul...ii spune SIMONULUI : Taci din gura ca vorbesc eu
Are 12 ani (nu ca eu as avea multi) si se lauda cu scamurile lui...ca a facut 100$ din 6$...
Se lauda cu gradul...intreaba toate gradele din regulament...parca in cererea de admin ne inteba acolo : Ai citit regulamentul?
Evident...el crede ca suntem toti ca el si stam cu telefonul deschis pe regulament...
Copilul, pentru ca la comportamentul pe care il are,nu il pot numi altfel, e foarte, dar foarte frustrat...cand a aparut pe server toata lumea isi batea joc de el si il intreba 109247820987 reguli din regulament...acum..face acelasi lucru, doar ca sa seelibereze de frustrarea provocata de acei admini...
Pun pariu...ca o sa imi dea mesaj pe privat: Scoti cererea sau vrei ban permanent?
Nici nu o sa se uite peste post, o sa ii spuna cineva si o sa inceapa cu spamul...
Pana la urma...e un copil..ca majoritatea stuffului(incluzan-du-ma aici si pe mine), doar ca el face parte din categoria adminilor fara creier, care este format dintr-un cerc restrans de oameni...
Apropo...Costi...pt cultura ta generala....plod = copil mic...
+Knuky nu te-a jignit...doar te-a caracterizat...jignire inseamna si umilinta...te-a umilit el pe tine?nu, tu te-ai umilit singur din momentul in care ti-ai postat cererea de politist....
Ai avut peste 6 contrauri, iar TheLord ti-a dat politist, spunand ca daca nu iti schimbi comportamentul ai remove...
Da...ti l-ai schimbat...acum esti SI MAI RAU....
*prea multe ... , stiu, am un fel de obsesie pt ...."

AndreiTheToxicGuy
JeBeGau
Agent

Edit: mai exact...13 contra si 1 pro... pt politist...iar tu ai general -_- eu inteleg ca Lord are nevoie de bani pt host(#traiminromania)...dar nici chiar asa...

Ainsley
22-07-18, 21:12
Pai caracterizandu-l l-a jignit... e la mintea cocosului

blazed
23-07-18, 01:24
nu se da ban permanent pentru jignire,si in cel mai rau caz nu se da nici macar ban sau decat 10 minute/30 minute in functie de limbaj.

Knuky
23-07-18, 12:20
L-am făcut noob și plod și mi-a dat ban :))) Atenție LIMBAJ LICENTIOS

Ainsley
23-07-18, 19:25
Intelege...Daca omul nu stie ce e ala noob ce sa ii faci?
Aduci dictionarul sau cauti pe net si dai copy paste
Daca nu ai timp ca-ti da ban permanent...asta e altceva
E vina ta ca il faci noob si plod...
Te-ai aruncat cu fata in cactus cum ar veni

TheLord
04-08-18, 14:22
Ai primit unban T/C