PDA

View Full Version : Nu pot intra pe server cu numele meu



SorinAndrei
14-08-18, 12:16
Dupa ce cererea mea de politist a fost acceptata iar lord mi a pus o parola pe numele Sorin adica numele meu cu care joc mi a spus sa ii zic o parola pe care sa o folosesc,eu i am spus una iar apoi am incercat sa intru pe dupa ce mi am setat parola in consola (setinfo _pw ) si a aparut asta pe ecran "Your name is reserved by SourceMod;set your password and use it" asta inseamna ca setinfo _pw nu a mers deoarece parola a fost gresita si nu stiu ce s a intamplat deoarece m am uitat la mesajul pe care i l am trimis lu i The Lord si parola a fost corecta si am incercat de foarte multe ori sa schimb parola sa vad daca a gresit o lord dar nu.... tot nu merge.... asta inseamna inactivitate pentru mine dar o sa fiu practic pe server cu alt nume Sorin1 sper sa vada lord sau t3m sau oricine asta si sa ajute
:-s

George CR.
14-08-18, 12:33
Asigura-te ca ai bagat parola bine sau ca nu ai uitat parola , uita-te pe forum la pm-urile pe care i le-ai dat lui Lord , si acolo vei vedea parola pe care tu i-ai dat-o cand ti-a bagat primul grad. Daca nu merge parola , incearca alt CS , fiindca Lord chiar daca are treaba , banuiesc ca s-a asigurat de 2 ori cand ti-a bagat parola cum ai vrut-o tu pentru a te juca linistit. Lasa-mi un pm daca nu merge nici asa.

Mr.Costi0
14-08-18, 17:31
STAI CE ?
Incearca daca nu mere numai are cn sa filmeze pe sv o:-)

Mr.Costi0
14-08-18, 17:43
STAI CE feelsbad

TheLord
14-08-18, 20:52
Legat de pm, da am verificat acum si eu am gresit ti-am bagat intai parola dupa accesele nu invers :)
Acum trebuie sa mearga. Fa cumt i-am zis in pm.
T/C